На пазар във Варна - тема 70

  • 30 161
  • 725
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Честит празник, Варна!

# 2
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Честит празник на най-красивия град в България!

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 21:31 от hrrisss

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Честит празник!

# 4
  • Мнения: 2 063
Честит празник!

На дистанционните водомери много бързо им падат батериите на дистанциомерите. Трябва да се вика фирмата да ги подменя.
Паднат ли батериите, започват да пишат пак на око.

# 5
  • Мнения: 175
Дайте моля ви идея къде да организирам рожден ден на 12 год. момче? Не ми се забутва по моловете, ще ми се да е някъде на открито… на ролбата бяхме, на картинг пистата също… някой с пресни впечатления или идея? 🤔

# 6
  • Мнения: 1 458
Благодаря за новата тема! Честит празник и от мен!

# 7
  • Мнения: 1 715
Дайте моля ви идея къде да организирам рожден ден на 12 год. момче? Не ми се забутва по моловете, ще ми се да е някъде на открито… на ролбата бяхме, на картинг пистата също… някой с пресни впечатления или идея? 🤔
Виждала съм детски рд на аквахаус. Черпят се в бистрото и ходят да играят в басейна.

# 8
  • Мнения: 10 796
Детски рождени дни правят във Вълшебната гора, както и Лазертаг Варна. На Лазертаг бях наскоро, готино е. Нещо като пейнтбол, но е безболезнено. Организаторите казаха, че правят често детски рд.

# 9
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Честит празник на всички!

Ние сме с обикновен водомер и всеки месец имаме бележка кога ще минава инкасатор.Аз не се занимавам с него/нея и правя самоотчет.Цифрите ни всеки път са точни, но ми се е случвало да плащам по 1 кубик отгоре разпределение.Моя приятелка плащаха по няколко кубика така в малка кооперация.Подаваха жалба във ВИК и след два-три месеца пак същата история.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Споделих и в старата тема, без да знам, че има нова. Още един глас за Лазертаг.
https://maps.app.goo.gl/MyeXmNjPeaQrxG5H9

# 11
  • Мнения: 10 698
Честит празник със закъснение !
Един наболял въпрос - какъв е срока на БТК за отстраняване на аварии и как това се коригира в сметката ?

# 12
  • Мнения: 298
Здравейте! Мисля, че наскоро се коментираше, но не успявам да намеря с търсачката   отзиви за заклет преводач. Ще се превежда от английски.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 916
За преводач на документи сме ползвали prevodi.bg. На ул. Алеко Константинов 14. Но нашите документи бяха стандартни и по 1 стр.
За детски рожден ден, защо не пиратско парти. Провежда се в езерото и няма вълнение. Корабчетата са на морска гара. На ЛС мога да дам телефон за контакт, който аз съм ползвала.

# 14
  • Мнения: 11 336
Трябва да поставя нови вратички на кухнята. Искам само тях да поръчам. Във Варна съм ползвала само услугите на Нипо. Някой скоро ползвал ли е фирма или майстор за кухни от Варна? Моля, за координати.

Общи условия

Активация на акаунт