Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 10

  • 52 829
  • 733
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
Добре дошли в новата юбилейна тема за пазаруване от www.aboutyou.bg!

Телефон: 0800 118 4977 / Безплатно обаждане: Пон.-Пет: 8:00-22:00ч, Съб.-Нед. и на празници: 9:00 -20:00 ч/

Формуляр за контакт: https://www.aboutyou.bg/h/contact

Работят с Еконт. Има опция "Преглед", но няма опция "Тест"!

AboutYou.bg предлага дрехи, обувки и аксесоари от над 2000 марки с безплатна доставка и връщане.

Появяват се кодове за отстъпка от различни инфлуенсъри (те са най често за 15% отстъпка, като обичайно могат да се използват за поръчка над 100 лева), а понякога и индивидуални. Следете темата и поглеждайте последните страници - има много потребители, които споделят такива.
Тези кодове важат и за вече намалени артикули от повечето марки, но за някои не "хващат", например Mango.
Персоналните кодове, например за забавяне на поръчка (той е 10% според споделеното досега) или за рожден ден (20%).  По време на някои по-мащабни промоции е възможно да не важат никакви кодове!

В сайта има наистина огромно разнообразие от марки, така че ако споделяте какво сте поръчали, как са размерите, впечатленията ви от комфорт и материи, ще помогнете на всички останали.

СТАРИТЕ ТЕМИ:

Приятно пазаруване и успешни покупки на всички!

# 1
  • Мнения: 815
Включвам се и тук с надежда за поне още едно финално голямо намаление преди есенния сезон.
Може би в петък, ще видим.

# 2
  • София
  • Мнения: 425
Благодаря за новата тема.
Аз същото си помислих, че в петък към обяд очаквам финалното намаление.

# 3
  • Мнения: 2 478
Благодаря за темата. Аз мисля, че вече няма да има такива намаления, като предният петък. Но надеждата си остава Grinning

# 4
  • Мнения: 20 144
Благодаря за темата. Аз мисля, че вече няма да има такива намаления, като предният петък. Но надеждата си остава Grinning
+1

# 5
  • Мнения: 1 852
Предния петък си отворих поръчките от 2021 и видях,че по същото време съм излязла в шопинг отпуск за този сайт...Grinning ....Та вероятно това бяха летните намаления....Ама знае ли човек какво ще им хрумне в петък....

# 6
  • Мнения: 1 600
Благодаря за темата Simple Smile

Ако решат да ни зарадват с някое намаление, бих си купила още пуловери, че измислих пък да си събера колекция от всякакви цветове Joy Добре, че не нося шарени пуловери, че иначе това нещо едва ли щеше да е осъществимо Joy

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Едни дънки искам аз. Надявам се да ни зарадват за последно.

# 8
  • Мнения: 1 960
А по принцип следващите намаления кога се очакват - началото на ноември или на черен петък точно?

# 9
  • Мнения: 2 354
Благодаря за темата!
И аз искам голямо намаление на пуловери, ботуши, детско...😁

# 10
  • Мнения: 2 723
Желаните продукти трябва всеки ден да се отварят, нищо, че няма  специална кампания + екстра проценти.
Правят си бъзици, пускат отделни артикули и номера. Сменят промоции, уж останал един продукт.....

Вчера случайно поръчах намалено +добавих код, останал един номер. Веднага като платих вече нямаше промоция и не беше изчерпан размера.

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за темата! Ако има активен код го напишете и него.
Аз май още съм на лятна вълна и нищо дебело не ми грабва окото. 😂

# 12
  • Мнения: 2 478
Следя за кодове, но и тях намалиха и не намирам за сега активен. По принцип, ако попадна на такъв го публикувам.

# 13
  • Мнения: 379
Вчера ми отказаха рокля, поради грешна наличност. След един час се появява същата от моя размер. Поръчах я без код и вече е подготвена за изпращане...

# 14
  • Мнения: 1 600
Харесах няколко чифта ботуши, но не са намалени, дори с малко. Лошото е, че ботуши, които биха станали за моя крак и прасец (а те са супер ограничени модели) по моите наблюдения, се изчерпват дори при пълната си цена. Говоря за високи до коляно ботуши. Не знам, дали да се надявам на чудо и да чакам да ги намалят, че все са 200+ лв, или да поръчам само едни.

Общи условия

Активация на акаунт