🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 18 (Tема 1)

  • 36 048
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 374
И аз не мога да си представя, че тоя гулаЖ ще става за ядене

# 31
  • Мнения: X
Тоя съвсем направи манджа с грозде с това подобие на Гулаш. Аз не зная как се готви, но само като видях как го коментира Манчев ми стана ясно, че не се готви така.

# 32
  • Мнения: 9 521
Ебати мърляча

# 33
  • Мнения: 899
За пореден път се убеждавам,че 80% от хората нямат изграден вкус нито за храна,нито за напитки. Розето,изкуствен боклук за 4 лв,суровото брашно в гулаЖа и отвратителната салата,и чак ох и ах. Чийз кейка с халва и течен шоколад от буркана брррр
Мизерник.

# 34
  • Мнения: 179
Мърлява вечер. Не ги зная тези но са ми неприятни като цяло.

# 35
  • Мнения: 10 374
Красима и Андрей му дадоха по 10 точки, но съм сигурна, че Неделчо яко ще ги реже. Няма да раздава десетки.

# 36
  • Мнения: X
От тия буламачи няма да хапна нищо!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 052
Аз едно нещо не мога да разбера. Когато вкъщи идват много близки приятели, от които изобщо не ми пука, приготвям вечеря сигурно 100 пъти по-изискана и с по-хубави продукти. Даже и ако нямам време за подготовка. Да не говорим, че има поне 5 вида алкохол и безалкохолни, сокове и какво ли не за пиене.

Как може да знаеш, че цяла България ще те гледа и да направиш подобна вечеря. Срам!

Надявам се другите да са по-адекватни, че иначе няма да ги изтърпя.

# 38
  • Мнения: 3 330
Този левент пицария ли каза,че има?

# 39
  • Мнения: 1 594
Мизерия... Приемам го като подигравка със зрителите Sad
Русата виетнамка толкова грозна горката...
И Андрей накрая с "трябва да нахраня тези животни"... Sad
Голям срам.

# 40
  • Мнения: 1 096
Очевидно тази седмица ще гледаме голям сеир. Не, че очакваме нещо от участниците.

Единственото им извинение е, че са млади и нямат интерес към кулинарията Поканили са ги да участват и те са приели. Не бива да очакваме изискани менюта, а малко да си припомним участието им в ИВ. Дотук поведението им е същото като във формата.

# 41
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не мога да се отърва от мисълта, че тоя е кючекчия който съм гледал в клип на Азис за песента му " Сен Тропе".

Не ми хареса грам поведението му, има самочувствие без покритие ми прави впечатление. Не умее да готви. Чийзкейк не се готви така, също коя да е манджа.

Скрит текст:
Ето един малък срам от моя страна - правил съм предястие от рулца от раци, което се казва " Салата Прошка". То съдържа кускус, рулца от раци, царевица, грах и майонеза. Не го правя от години наред.

Просто, когато не знаеш нещо не го готви, какъвто беше случая с оная миска от преди 2 седмици.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Май се припознаваш...не е той 🤣

# 43
  • София
  • Мнения: 15 458
Изпуснах го, забравих да гледам, щото си преглеждам участниците в  едно любимо шоу.

# 44
  • Мнения: 5 683
Неделчо беше пълна излагация.
Не разбрах защо даже и вода нямаше на масата.
Много гнусен: опитва, облизва, мляска...

Общи условия

Активация на акаунт