Финал на филма.

  • 5 281
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Финал.

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 08:08 от Анонимко-то

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 117
Какъв разговор по мъжки с човек, който вероятно няма интимен контакт с жена ти, най- много да станеш за посмешище.
И защо се ровиш в телефона и личната кореспонденция на жена си? Че и шпионаж в работата си уредил. Може да е увлечена, може и да не е. Но твоята ревност не е за подценяване.
Много хора просто флиртуват, без да минават граници. Нещо като почесване на егото, особено в толкова дълъг брак.

# 2
  • Мнения: 6 230
Не, проблемът ви е ваш, семеен, въпреки че има и трети човек.
Намери начин да говориш и да се изясните с жена ти, а не с другия.
Ако тя самата не иска да те чуе и да подходи към решение, нищо няма да постигнеш с колегата.

# 3
  • Мнения: 40 311
Нищо не правиш - ако ви е писано да останете заедно жената ти ще се озапти, ще размисли и това ще бъде само някакъв флирт. А ако е писано да се залюбят, то ще си покаже и тогава ще мислиш какво да правиш. За сега не се рови в телефона и, още нищо не е станало.

# 4
  • Мнения: 1 317
От разговор с колегата - смисъл няма според мен, както ти казаха - само за смях ще станеш. От разговор с жена ти - също. Решила ли е да се отъркаля с колегата не можеш да я спреш. Остава ти да чакаш да премине, ако хванеш нещо конкретно - че са имали нещо повече тогава можеш да действаш.
Това са много кофти кризи, които ... трудно се преживяват, ама докато не си го изживее може и да не миряса.
Не си болезнено ревнив, тия неща се усещат. Опитай се философски да гледаш на нещата - дори да спи с него, едва ли ще има развитие подобна връзка. Мъж на 40, който все не може да си намери жена... няма да си намери и твоята, поне не и за нещо сериозно. Най-вероятно ще се разочарова тя самата. Опитай се да отдадеш на свои си неща - хобита, излизания с приятели, спорт и .. просто изчакай.

# 5
  • Мнения: 6 414
Ами не звучи добре от къде ги знаеш тези неща? Значи й ровиш в телефона, разпитваш колегите й и всичко това говори за ревност, да. Чак щял да ходи да говори с някакъв непознат да не казвал на жена му, че е красива ли кво беше там Joy
Моя съвет е - да си гледаш живота и да оставиш жената на мира. Ако иска да направи нещо с колегата, не можеш да я спреш каквото и да направиш. Даже ако направиш, може да я подтикнеш сам към това. Най-добре подобри отношението си към нея и може пък да осъзнае какво има вкъщи. Пък ако изневери, ще го мислиш тогава.

# 6
  • Мнения: 19 673
Говори с жена си, не с мъжа.
Нейна ли е липсата на инициатива в секса?
Може би не я привличаш вече.

# 7
  • Мнения: 2 052
Ако наистина искаш да останете заедно с жена ти, сега е моментът да спреш да ровиш - иначе има риск да прочетеш повече, отколкото ще си в състояние да преглътнеш и продължиш напред.

Не тръгвай с обвиненията веднага, кажи и, че я намираш променена, освежена - нека се стресне малко, че много и личи и да се стегне и поотдръпне от тръпката на работа, да се позамисли над това-онова. Това поне ще ти даде насока дали ще се постарае да замаже положението или просто иска да я разкриеш най-накрая и да излезе на светло всичко, пък след нея - потоп.

Това, разбира се, ако искаш да оставате заедно въпреки всичко - ако искаш да се разделяте ще са други и разговорите, и подходът.

С него разговори няма смисъл, не ти се е клел той във вярност, нито деца ти е раждал.

# 8
  • Мнения: 1 374
Кой бяга от секса? Прочети съседната тема, дето една женица, като твоята, дето мъжът й не я уважава редовно., тича нощем в гаража с колегата. Че някои мъже са като куче на сено - хем не го ядат, хем и на другите не дават.

# 9
  • Мнения: 14 668
Понеделник явно е новият петък. Човек над 40 не ползва хаштагове. Просто не ползва, точка.
Принципно по въпроса, не разбрах лирическата геориня само е увлечена, или направо си кръшка? Защото сюжетът би се развил в различни посоки.

# 10
  • Мнения: 15
Принципно по въпроса, не разбрах лирическата геориня само е увлечена, или направо си кръшка? Защото сюжетът би се развил в различни посоки.
На този етап е само увлечена.

Кой бяга от секса? Прочети съседната тема, дето една женица, като твоята, дето мъжът й не я уважава редовно., тича нощем в гаража с колегата. Че някои мъже са като куче на сено - хем не го ядат, хем и на другите не дават.
Тя бяга от секса, не аз!

От разговор с колегата - смисъл няма според мен, както ти казаха - само за смях ще станеш.

Не ми пука дали ще стана за смях или не - пука ми за съпругата ми и за семейството ни!

Не тръгвай с обвиненията веднага, кажи и, че я намираш променена, освежена - нека се стресне малко, че много и личи и да се стегне и поотдръпне от тръпката на работа, да се позамисли над това-онова. Това поне ще ти даде насока дали ще се постарае да замаже положението или просто иска да я разкриеш най-накрая и да излезе на светло всичко, пък след нея - потоп.

Точно това направих преди няколко дни - казах й че има коренна промяна у нея, съвсем различен човек е. Не е толкова глупава, че да не осъзнава какво й казвам. Напротив - доста интелигентна е и духовността е изведена на преден план...

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 18:42 от Анонимко-то

# 11
# 12
  • Мнения: 14 668
И за 'само увлечена' ще се водят разговори по мъжки? Такава опция няма шанс мъж на 40+ да я обмисля.

# 13
  • София
  • Мнения: 34 933
С жена си говори, какво значи невъзможно е?
Казваш ѝ да си опича акъла и че си наясно какво става.

# 14
  • Мнения: 2 052
Това с хаштага наистина е ни в клин, ни в ръкав, аз го помислих за грешка при публикуването...

Общи условия

Активация на акаунт