Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 90

  • 19 246
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 767
Нали са му казали 3-5 дни? Как не е бил уведомен. Щета ще е СГ с 20 дни въздържание ...

# 61
  • Мнения: 5 003
Е да де, нищо не са казали за по- дълъг период. минимум 3-5, не става ясно,че не трябва да са и над 5...
Ми тогава защо са му взели парите като е такъв голям проблем? За какво пускат проба, която няма да е реална? Сега като излезе резултата 100% ще падне голям рев като го видя Confused

# 62
  • София
  • Мнения: 11 767
Ян то това 3-5 е точно това, минимум 3 максимум 5. Ех, що не писа да питаш... Ще повтаряте, пиши оплакване до болницата, но са ви казали по телефона правилно информацията

# 63
  • Мнения: 5 003
Ооох,Боже.... Ние го разбрахме като минимум от три до пет, хич не ни е хрумвало,че има максимум . Сега ще го накарам да звънне в Щерев,но той и без това не искаше да пуска нищо, едва ли ще се занимава сега Cry

# 64
  • Мнения: 73
Момичета имам един малко страничен въпрос.
На 2 април срещу 3 през нощта започнах да кървя, изхвърлих сакчето и след това голям месест съсирек. В момента продължавам да кървя умерено. Но тази сутрин си направих тест с чувствителност 10 и чертичката си е същата както преди да започна да кървя. Със миналия ми спонтанен аборт вкъщи ,не беше такава чертичката 3 дена след това… Тогава проследявах със същите тестове дали спада и на всеки втори ден беше с една идея по-бледа, докато след около може би две седмици вече беше отрицателен.

# 65
  • Мнения: 445
Krasi, възможно е да не си се изчистила напълно и затова все още да не са се нормализирали нещата. Всеки път си е индивидуална ситуация, може сега нещата да са били в малко по-напреднал стадии и затова да отнема повече време. Съжалявам за това което се е случило. На преглед най-добре ще се види ситуацията

# 66
  • София
  • Мнения: 11 767
Все още не е паднал хормона, нормално е . Отиде ли на лекар да се види дали всичко се е изчистило?

# 67
  • Мнения: 73
Ами гинеколожката ми каза след като спра да кървя понеже още ми каза ,че се до изчиствам и матката може да си контрахира и да се доизчисти , ако има още нещо.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 767
А с каква цел правиш тестове за бременност? Те нищо не показват в момента. Отиваш на лекар и ще се разбере, не знам защо трябва да чакаш спиране на кървене, може и по време на кървене да се провери състоянието

# 69
  • Мнения: 73
Ами тестовете понеже имам 60 бр. и понеже миналият ми спонтанен си проследявах на всеки два дена и чертичката си беше с една идея по-бледа и след около 2 седмици си беше отрицателен. А и тогава гинеколожката ми каза пак да си чакам докато спре кървенето и след като спря отидох и се видя че съм си се изчистила и както тогава и сега всеки ден за определено време си имах болки тип менструални и тя ми каза че така матката си контрахира и се чисти.


Момичета обадих се на гинеколожката ,каза ми че за 3 дена няма как да ми спадне ЧХГ понеже плодът отговаряше на 8г.с. , когато е спряло сърчицето и не е като предният път в 6г.с и да няма пулс и този път нещата ще са малко по-бавни , смисъл по-бавно ще се изчистя понеже е по-големи седмици от преди. Да не се притеснявам за болките било добре даже да ги имам защото се изчиствам значи. И да както и преди ми каза след като спре кървенето да отида за преглед. До 40-45 ден ми каза ,че тестовете ще са положителни с чувствителност 10 , все пак каза ти се чистиш сама , а и не е като с магическа пръчка , днес да направиш аборт и утре да са ти отрицателни тестовете. Все пак 2 месеца и половина си била бременна и хормоните също трябва да се нормализират , тялото ми преживявало най-малкият стрес спрямо медикаментозен или кюретаж. А също така и че ако не съм се изчистила би следвало тялото ми да показва това , смисъл да избива някъде или в температура , със втрисане или да пълня 1 превръзка за по-малко от 30 Мин. Това ми каза и да съм спокойна. Не знам доколко да й вярвам.

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 12:17 от Krasi3838

# 70
  • София
  • Мнения: 5 477
Krasi3838  ,добре си се чула с АГ,а и ЧХГ не пада чак толкова бързо. И аз мисля,че ако има нещо,то ще има поне температура.
И аз утре съм на лекар да видим какво се случва.
  Yan25  ,ако още не са занесли пробата,няма ли как да се канселира изследването?И да ви остане за следващия път примерно?
  Didi_Bidi не е толкова зле шийката.
Иначе може и да се обърне,моят син към 25 седмица се завъртя от главично в седалищно и като взе да ми натиска все едно серклажа ,беше много неприятно за мен.Няколко дни по-късно си се върна обратно в главично положение ,така че работата е динамична при бебоците,може пак да се завърти,не го отписвай.
Е секцио родих де,ама по други причини.
Мацето ,недей така де ,еххх 😣 Дано си внушаваш за потенето.Имаш ли някакви симптоми на бременност?
Иначе за боледуването баш сега е много крив сезон!
И аз бях тръгнала в краткия бременен период да се разболявам,оправих се с чай с лимон и лукчета смучех да си овлажнявам гърлото.
Докато се къпех хвърлях малко морска сол в банята,на мен носа ми беше зле,гърло ме наболяваше и ми се кашляше.Пресякох го някак си.

# 71
  • Мнения: 5 003
Момичета, разбрахме се,че не са 20 дни. Не се смейте Grinning ще е актуална пробата, чакаме резултатите до утре.
А защо потенето да е лош знак , какво ви притеснява в него? Аз всяка нощ се събуждам изпотена ,а не отопляваме стаята . Но не съм бременна, при бременност какво означава?

# 72
  • София
  • Мнения: 11 767
Момичета, разбрахме се,че не са 20 дни. Не се смейте Grinning ще е актуална пробата, чакаме резултатите до утре.
А защо потенето да е лош знак , какво ви притеснява в него? Аз всяка нощ се събуждам изпотена ,а не отопляваме стаята . Но не съм бременна, при бременност какво означава?

А така!

Защото е признак че пада прогестерона, случва се и дните преди цикъл

Бъбълс безсилна се чувствам, просто не съм боледувала от почти година, абе един сопол не съм имала, обиколих света по командировки и точно сега, вкъщи ме намери....

# 73
  • София
  • Мнения: 5 477
Момичета, разбрахме се,че не са 20 дни. Не се смейте Grinning ще е актуална пробата, чакаме резултатите до утре.
А защо потенето да е лош знак , какво ви притеснява в него? Аз всяка нощ се събуждам изпотена ,а не отопляваме стаята . Но не съм бременна, при бременност какво означава?
Абе помислих си го,че може и да не са 20 ,ама си викам ,айде сега няма да ти го пиша 😂 Мъжа ти ако реши да си каже,ще си каже ...

На мен това с потенето ми беше много явен знак,че нещата при мен не отиват на добре 😣
 Дано при Мацето не е така.

При бременност имунитета си пада ,а тоя март е тройно критичен откъм вируси имам чувството 😡 И да,безсилни сме ... като има да става и БАМ,в най-неочаквания и неподходящ момент.

# 74
  • Мнения: 5 003
Мен точно миналия март ми беше аборта с тежкия вирус.. и сега пак бях болна  през март.
А мъжа като му казах,че сега ще повтаря и ще се караме в Щерев, вика Ох добре де, успокой се, 7 дни са Joy викам Браво,аз много се радвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт