Прахосмукачка робот - 24

  • 11 262
  • 191
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 092
Вижте дали няма някой ъпдейт. Или пък рестартирайте. И ако не помогне пишете на съпорта за съдействие
Благодаря!
Само се въоръжете с търпение, че не са от най-бързите.
На мен ми отне месец и половина да ги убедя, че роботът ми е забил и не реагира на нищо и най-накрая ми пратиха нов и си взеха стария.
Ползваме го от есента на 2021 г. е до сега проблеми не сме имали. От известно време нещо му става. А рестарт имате предвид да го изкл от контакта?

# 181
  • Мнения: 1 573
Да не би батерията да е за смяна? Моят правеше така, като я смених всичко се оправи.

# 182
  • София
  • Мнения: 1 092
Да не би батерията да е за смяна? Моят правеше така, като я смених всичко се оправи.
Не дава индикация на приложенито никаква, че нещо е за смяна. Как да разбера дали проблемът е в батерията?

# 183
  • Мнения: 1 573
Ами не знам, аз не ползвам приложението, отдавна се отказах. Пък и моят е по-стар и обикновен модел. Просто по описание от тукашната тема на други потребители, реших, че ще поръчам една батерия и ако не се оправи, ще го сменям. Обаче той си работи пак добре с новата батерия и засега няма да купувам нов.

# 184
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Извинявам се не било restart, reboot e. В product settings e в приложението.
Аз съм с j7+ и го ползвам на три етажа. Но новият, който ми пратиха записваше всичко на една карта. Изобщо не разпознаваше етажите. Ребутнах го и като го се логнах наново ми възстанови всички карти, които бях направила със стария робот.

# 185
  • Мнения: 252
През няколко коментара, някой все се оплаква, че на робота нещо му има. Взех да се разколебавам за покупка. Аз както не умея да боравя с разни приложения и настройки, май ще ми стои неизползваем ако купя.

И аз това забелязвам. Чудя се дали да взема нещо бюджетно поне да не ме е яд. Приятелка е доволна от Muhler Bobby 1, другия вариант е Xiaomi E10. И двете са около 250лв. Не мога да взема решение, стаите са само ламинат и теракот, нямам килими и домашни любимци. Ако някой може да помогне със съвет?

# 186
  • Мнения: 5 476
За събуждане

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 1 142
Здравейте! Наканих се и аз най-накрая да си купя робот, обаче колкото повече гледам и чета, толкова повече се обърквам. Много ми харесва Xiaomi Roborock S8 Pro Ultra, но толкова много пари не мога и не искам да дам сякаш. Тези дни ми излезе Xiaomi Robot Vacuum X20+, цената е доста добра, характеристиките също. Някой случайно да има впечатления? Излиза ми, че е нов продукт в сайта на Xiaomi за БГ, но все пак.... Интересното е, че в единия сайт за БГ изобщо нямат Roborock серията, доста се зачудих като търсех, но после се сетих, че сайтовете са два и намерих другия, но 2200 лв вече са ми туу мъч. Определила съм си бюджет около 1000-1200 лв, ще съм благодарна на всякакви съвети към кой модел да се ориентирам. Жилището ми е около 80 м2, навсякъде е ламинат и един много малък участък теракота /около 3 м2/, имам един малък килим, по-скоро пътека, тънък и лек. Държа да има и функция моп, а ако се самопочиства - супер. X20+ има всички тези функции, като гледам е доста сходен с Roborock S8 Pro Ultra и влиза в бюджета ми. Надявам се някой вече да го е пробвал, благодаря ви предварително!

# 188
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 183
аз съм с роборок с8 и съм много доволна. супер умна ми е.
роботите със станции може и да са полезни за по мързеливите, но за мен не си струва - освен че е по скъпо е и много по грозно, разваля интериора на която и да е стая, в която се намира. заема много повече място, обемно е голямо е ... и просто за мен е глупаво - не ми пречи да си меням водата и да си пера мопа, изпразването на дъст бина пък отнема не повече от две мин. така че -... за мен напълно излишно е да се взима робот с такава станция.

# 189
  • Мнения: 69 235
През няколко коментара, някой все се оплаква, че на робота нещо му има. Взех да се разколебавам за покупка. Аз както не умея да боравя с разни приложения и настройки, май ще ми стои неизползваем ако купя.

И аз това забелязвам. Чудя се дали да взема нещо бюджетно поне да не ме е яд. Приятелка е доволна от Muhler Bobby 1, другия вариант е Xiaomi E10. И двете са около 250лв. Не мога да взема решение, стаите са само ламинат и теракот, нямам килими и домашни любимци. Ако някой може да помогне със съвет?

На Мюлер имам, доволна съм.
Без килими съм. Имам един де, но за него не ползвам робота.
За теракот и паркет няма грешка.

# 190
  • Мнения: 3 326
Аз да се похваля - престраших се да поръчам аксесоари от Али-то. Дойдоха само за 9 дни. 6 четки, 4 филтъра, 8 моп-а и комплект силиконови четки, всичкото за 40 лева. Пасват си идеално.

# 191
  • Разград
  • Мнения: 277
Здравейте!
Много искам да се сдобия с прахосмукачка робот и почти си бях купила, но започнах да чета и малко се разколебавам.
Та, имам 2 кучета и котка, живея в апартамент с паркет основно. Искам роботът да събира космите около стените, където се събират най-много, да събира косми и пухчета, и да мие с моп. Стаите ми не са много големи и има доста мебели, което би било проблем. Нямам кой знае какви финансови възможности, но ако трябва, ще го купя на изплащане.
Ще съм ви благодарна да ми препоръчате робот, наистина нямам време да изчета всички теми назад.

Общи условия

Активация на акаунт