Как иначе млад мъж, интелигентен, университетски преподавател до 30 години ще живее като монах?
Всъщност повечето от вас вече го казаха, а развръзката само го потвърждава.
Вероятно се е срамувал да решава проблема си или се е прикривал. Както в миналото за семейства без деца се казваше, че "жената не може да забременее"! Считаше се, че е неин "дефекта". Медицината освободи хората от това невежество. Така би трябвало да стане и с мъжете по отношение на секса - да няма табу, срам, затвореност.. Има специалисти, има литература, имал е приятели мъже, с които е било нормално да се сравни, да сподели и да се запита защо при него са така нещата.
Много е възможно вече да е посещавал такъв специалист, както и "съвета" на последния да е бил неподходящ, а именно да се представя за девствен.
Авторката е постъпила според интуицията си - нещата са се развили по начин, който би трябвало да стимулира този мъж да реши проблема си. Ако иска/има нужда от пълноценен сексуален живот.
