Октомврийската мама пътя за родилното хвана

  • 11 952
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 318
Ехоо, здравейте Simple Smile)))

Честито на всички мами и бебунчовци! Няма да ги изреждам поименно, че са толкоз много и със сигурност ще пропусна някой Simple Smile

При мен новини няма. Бебата си стои на топло в тумбака, стоя си с 4 см разкритие цяла седмица вече и туй.  Е днес ми падна тапата най-накрая та дано до 1-2 дни да се появи, че то вече и докторите няма да я чакат Simple Smile Най- накрая и аз видях що е туй тапа Simple Smile))

Сега ще се опитам да попрочета какво сте изписали и стискам палци на Надето fingerscrossed, която днес предизвикват доколкото знам.

Целувки на всички мами и бебчовци! Heart Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 104
Честито на новите мами-Ели,Венера, Маднез и Зорото! Hug


Пак да питам-що е то обменна карта???

# 212
  • София
  • Мнения: 521
ВЕНЕРА, МАДНЕЗ И ЗОРОТО ЧЕСТИТО  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕНЦАТА И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВАТ  smile3504 smile3504 smile3504


МАРСА "ОБМЕННАТА КАРТА " СЕ НАРИЧА НАПРАВЛЕНИЕ НА БРЕМЕННА ДО РОДИЛНО ЗАВЕДЕНИЕ - в нея има инфо за бременността ти, а другото е НАПРАВЛЕНИЕ ЗА ХОСПИТАЛИЗАЦИЯ /2 ЕКЗЕМПЛЯРА/.

# 213
  • Мнения: 343
Marsa аз преди малко се връщам от лекаря който ми води ЖК той ми даде обмената карта , Честито на новите майки да са много щастливи и да гушкат здрави и пухкави бебчета Ние с бебчо ще се гушкаме на 22 или 23 в понеделник ще уточним датата за няколко часа няма да можем да хванем скорпиончето

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 17:01 от Мечтание

# 214
  • Мнения: 66
КУку тук съм,
още сме си 2 в 1 а беба
ushco честита ти тапа, както и на Маграт, започваме да се ослушваме за новини покрай вас.
Оказа се че моето е било фалшива трвога, през деня доста са бях поизморила и доки каза че сигурно е от това, пък и при мен си беше един гаден съсирек, ама  пуста паника smile3506
Ох днес цял ден нямахме ток и сега докато изчета толкова много хубави новинииии, като няма няма ама и като тръгне пък newsm53
 Честито на всички нови мами, много здрави и усмихнати  бебоци им желая

Успех на всички

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Честити бебчета на Ellyy, Venera, Madnez и Zoroto! Да са им живи и здрави и много да ги слушкат!  newsm51

Марса , на моята обменна карта пише "Карта за профилактика на бременността" и вътре са описани резултатите от изследванията и прегледите в ЖК, а другото в 2 екземпляра е "Направление за хоспитализация".

# 216
  • Мнения: 10
[color=cyan]ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЕЛИ ВЕНЕРА МАДНЕЗ И ЗОРОТО.ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ.[/color]

# 217
Честити малки бебчета на новите мамчетаНека им носят много радост в семейството занапред. smile3525 newsm51 smile3525
Ние сме си още 2/1,а днес ни беше термина,но нямаме намерение да излизаме.Иначе си имаме от около седмица контракции,но нямам грам разкритие.Вече имам чувството че ще си стоя още с корема.Искам да ви питам мамчетата,които още не сте родили,на вашите бебчета главичките още подвижни ли са или не,защото моята акушерка днес ме наплаши,че щом още и се движи главичката на нашата бебка,то ще я пренося задължително?
Моля да ми отговорите понеже съм много притеснена и ме избива на рев вече  newsm45 newsm45

# 218
  • Мнения: 133
Честити малки бебчета на новите мамчетаНека им носят много радост в семейството занапред. smile3525 newsm51 smile3525
Ние сме си още 2/1,а днес ни беше термина,но нямаме намерение да излизаме.Иначе си имаме от около седмица контракции,но нямам грам разкритие.Вече имам чувството че ще си стоя още с корема.Искам да ви питам мамчетата,които още не сте родили,на вашите бебчета главичките още подвижни ли са или не,защото моята акушерка днес ме наплаши,че щом още и се движи главичката на нашата бебка,то ще я пренося задължително?
Моля да ми отговорите понеже съм много притеснена и ме избива на рев вече  newsm45 newsm45
Не е вярно!!!
Главичката и при нас е подвижна и доктора каза, че повече от 15% от жените раждат без главичката на бебето да се е застопорила! Не се кахъри - няма значение дали е застопорена, няма значение и колко се е смъкнала надолу - при всяко едно положение раждане може да започне!!!
В "Майки" има подобна тема, можеш и там да свериш това, което ти казвам!
Спокойно!   bouquet

# 219
Благодаря ти много Ushco за успокоителния отговор EFP smile3503
Сега вече ще продължа да си чакам спокойно малкото съкровище да реши да излиза вече Wink

# 220
  • Мнения: 1 593
Честити ни нови бебчета - да са живи и здрави и да радват мама и татко!!!

Ушчо е права (макар, че моят хубостник така и не слезе до раждането и се наложи аз да го избутвам с два часа напъване  Wink )

Маграт,  Crossing Arms , и к'во сега, взе ми титлата на най-преносила  Crazy
Хайде, всички я чакаме малката Елица  Hug

# 221
  • София
  • Мнения: 104
Добре де , а на мен защо ми дадоха само талон за хоспитализация(в 2 екземпляра),А нищо не споменаха за обменна карта Rolling Eyes?

# 222
  • Мнения: 295
оххх, аз само да кажа:

Джена, тази снимка в подписа ти - ти и малкия Ноли е просто приказка  Hug
Целуни го по петичката от мен Simple Smile

# 223
  • Мнения: 34
Здравейте мамита newsm03 Ние с малката Ния-Катерина сме си вече в къщи. Спинкаме, папкаме и т.н. По-късно като имам възможност ще пиша. Целувки на всички. Още нищо не съм чела. Честито на всички нови мамчета и стискам силно палци на чакащите! newsm10

# 224
  • Мнения: 34
Само моля, да коригирате данните за първа страничка. Бебата се казва Ния-Катерина и тежеше при раждането 3,650.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт