Октомврийската мама пътя за родилното хвана

  • 11 958
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТИ СЛЪНЧИЦА НА ELLYY,VENERA,MADNEZ И ZOROTOnewsm51 newsm51 newsm51ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ , ДА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!

Благодаря на всички мами , които ми отговориха на въпросите.  Hug То в моята главица сега какви ли не въпроси и неща се въртят , пълен хаос е . Днес бяхме на тонове и всичко е ок . Апаратът не отчете контракции  Rolling Eyes , а пък на мен изведнъж ми се прииска вече да раждам.  Blush

Видях се с Надето / тя също беше на тонове/ и днес следобед трябва да са я приели в болницата за предизвикване. Беше много уплашена и затова нека всички ние да изпратим цялата си положителна енергия към нея и скоро /най-късно утре / да ни зарадва с хубави вести! Стискам силно палци за теб Надеfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedКураж!  Peace

Успех  на Vili80BG утре и на всички мами , които ще се срещнат със своите слънчица! Peace

# 226
  • Мнения: 24
Опаааааа , сега като вкарвах новите бебоци на първа страница забелязах , че Zoroto е чакала момченце/ по предварителни данни/ , а има момиченце.  Laughing Това за сега е първия случай с грешно предвиден пол на бебето.  Flutter
 

# 227
  • София
  • Мнения: 1 524
ДНЕС НА ТАЗИ СТРАХОТНА ДАТА 10.10.2007 НАДЕТО РОДИ АЛЕКСАНДЪР - 3600гр 51см в 19.36 часа

Надето е щастлива и е добре, родила е за два часа, без упойка.

Наде, браво миличка много се радвам и те целувам по двете бузи, ти си герой, а Алеск е със страхотни мерки. Да ти е жив и здрав и много да папка и да расте красиво и умно като кака си Вики
 



Толкова ми стана хубаво, че всичко е минало бързо и толкова се радвам.......

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 20:28 от meggyv

# 228
  • София
  • Мнения: 193
честито на всички мами с бебчета ,да са им живи и здрави,да радват мама и тати
Здравейте момичета, аз днес бях на консултация в Тина Киркова ,всичко е наред доктора ме гледа за разкритие ,но за съжаление няма м никакво такова .Така ми се иска вече въпреки ,че ми е притеснено. Все се надявах този  път да е по-рано Sadама май пак ще пренося като първия preggo Момичета леко раждане ви желая  bouquet и хубави сладки бебчета  ylinfant

# 229
  • Мнения: 1 195
Хей сладурани здравейте и от мен Simple Smile
аз няколко дни се поизгубих ама си имах гости от Бургас Simple Smile Мама и баб бяха тук Simple Smile Донесоха ми много подаръци за бебо и ми помогнаха да доизчистим каквото беше останало Simple Smile Сега съм вече напълно готова седя и чакам да стане 23 Simple Smile Дано бебо да изтрае до тогава и на 24 най-късно 25 както е тръгнало май ще се запозная с дребешуна Simple Smile Иначе днес бях на преглед ама рутинен мерки кръвно и това е. Доки каза ако искам да ходя другата седмица да го предизвикаме ама аз не щааааа newsm45 newsm45 newsm45 нещо голям страх ме е налегнал напоследък newsm45 newsm45
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ newsm51 newsm51
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛЪНЧИЦА!!! МНОГО ДА ВИ СЛУШКАТ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

ОООООООООООООООО ЧЕСТИТО НАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
МНОГО МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ Simple Smile ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ САШКО smile3525 smile3525 smile3525

Тъкмо щях да питам някой знае ли какво става с Надето и ................. newsm53 Меги мерси за хубавата новина Simple Smile
утре кой ще ходи на лекцията на 9 месеца?
Geriing оздравя ли?

# 230
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТО МИЛО НАДЕНЦЕ!!! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЗА ТЕБ И МАЛКИЯ АЛЕКС

# 231
  • Мнения: 133
ЧЕСТИТ АЛЕКСАНДЪР НА МАМА НАДЕ!!!
Да ти е здравичко и послушничко момчето!!!

# 232
  • Мнения: 948
Браво и на Надето!!! Честито!

Ето малко снимки на Антон:
http://misholina.multiply.com/photos/album/63/Anton_-_7_Oct_2007

Засега всичко е наред; той добре похапва, поспива и пълни памперсите  Simple Smile

# 233
  • Мнения: 405
ЧЕСТИТО НАДЕНЦЕ!!!  Радвам се, че всичко е минало бързо!  МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug 

# 234
  • София
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТО  НАДЕ   smile3525 newsm51 smile3525 ДА  Е ЖИВ И ЗДРАВ АЛЕКСАНДЪР И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВА   smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
СТРАХОТНО Е, ЧЕ ВСИЧКО Е МИНАЛО ДОБРЕ   smile3521 ПОЖЕЛАВАМ ТИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ  newsm10ЧАКАМЕ  photo

# 235
  • Мнения: 4 717
здравейте момичета,

нямам време да ви чета, защото бързаме да уреждаме документи на бебка и е един хаос у дома.Само искам да ЧЕСТИТЯ ВСИЧКИ НОВИ БЕБОЦИ РОДЕНИ ТЕЗИ ДНИ, ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДА НОСЯТ РАДОСТИ НА РОДИТЕЛИТЕ

С Неса сме добре, доста папка напоследък, но се чудя дали качва, ще видим чак в понеделник, когато ни е контролата. Иначе е мн послушна и си имаме перфектен режим, истинско удоволствие е да си прекарваме заедно, сега чакаме да се омете бабата #2gunfire и съвсем ще  ни е спокойно  Peace

Този уикенд обещаввам да ви изчета и след това да съм по-редовна

Цунки на всички, на мамите запътили се към родилното - успех, и да ни зарадват бързо - бързо с бебешки новини

# 236
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТОООООООООООО НАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕnewsm51 smile3525 newsm51 НЕКА АЛЕКС РАСТЕ ЗДРАВ , СИЛЕН И СМЕЛ МЪЖ!  



# 237
  • Мнения: 113
Здравейте мили мами,
Да поздравя и аз всички момичета които са родили,гледам доста бебета имаме вече,да са ви живи и здрави малките рожби,много да ви радват.


Аз отдавна не съм писала,но пък отвреме на време ви чета.Ми докато ви изчета и аха да пиша и Мила ме извика.Абе това кърменето е луда работа.По цял ден съм с циците отвън и като една дойна крава.Ми то няма почивка.Беба много яде,дали не й стига ли какво,вече на 2 пъти дохранвам с адапте.
Бяхме малко болни,хрема,Мила не спеше вечер от запушен нос,рев,ужас ви казвам.После ни хвана разтройство правихме изследвания,оказа се ,че има нямаква бактерия,сега сме на антибиотик,слава Богу вече е добре,но има още 3 дни да го пие.Иначе за 4 дена с разтройство е качила 400 гр. и на дължина е пораснала от как е родена с  1 см.Дрешките за новородена вече не й стават.
Пъпчето падна най накрая на 18 ия ден.Къпем се вече нормално,голям кеф,после спи много добре.Обаче след 2 ч.сутринта почва едно мрънкане,все е гладна.Наложи се таткото ни да спи в другата стая,защото на другия ден е като едно зомби ,нали ходи на работа.Иначе идилия голяма,само дето сега и баткото ни се разболя ,настинал ,та сега сме всички в къщи.Майка ми е тук,и да ви кажа от голяма помощ ми е.Аз се занимавам плътно с беба,а тя с домакинството,оставям й Мила като ходя на пазар,оставям изцедено мляко ако евентуално огладнее и така съм спокойна.Ами за нас това е,засега.

Джена ,ти детето ще го записваш ли в посолството или направо ще го запишеш  в Бг?Ние тук ще я записваме Мила,в нашето посолство,сигурно скоро няма да се прибираме.
Маграт и аз стискам палци да мине лесно и бързо.

Наде честита ти рожба.Да ти е жив и здрав Александър,много да ви радва.
Айде целувки на бебоците от мен и на мамите които им предстои раждане стискам палци да минава леко и бързо.

# 238
  • Мнения: 1 593
Надеееее, честито бебче!!! ЕЕЕ, най-после... Да е жив и здрав и много да ви радва    bouquet  bouquet  bouquet

Абе това кърменето е луда работа.По цял ден съм с циците отвън и като една дойна крава.

И аз съм така!!! Мъж ми толкова цица не е виждал за 8 години откак сме заедно  Joy

Ами ние ще вадим ЕГН в България, за да го регистрираме като БГ гражданин. В момента е само с Американско, и затова бързаме да изкараме паспорт, че за Българския ще отнеме много повече време оттука чрез посолството.

Мишолина, Антон е перфектен!!! Много хубав и изписан, особено за новородено!! А и Мариана как го гушка само....  Heart Eyes

Момичета, защо никой вече нне качва снимки на бебчовциThinking

# 239
  • София
  • Мнения: 1 524
тамън вчера качих снимки  Mr. Green

ГАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪДЕ СИ

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 09:41 от meggyv

Общи условия

Активация на акаунт