Октомврийската мама пътя за родилното хвана

  • 11 950
  • 268
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 919
тамън вчера качих снимки  Mr. Green

ГАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ КЪДЕ СИ

тука съмммммммммммммм

# 241
Честити бебоци на Ellyy,Venera,Madnez,Zorota i Надето.Да са им много послушни и много да ги радват.А мамите бързо да се възстановяват.

     Ние още сме 2 в 1.Вече започвам да се изморявам от това чакане.Много започва да ме хваща шубето,защото ако не родя до неделя сигурно ще ме вкарат за предизвикване.А КАК МЕ Е СТРАХ ОТ ИГЛИ И МРАЗЯ БОЛНИЦИТЕ.При нас за сега нищо ново.Тази нощ не можах да спя добре голямо въртене падна в леглото,а в малкото време което успявах да задремя сънувах някакви странни сънища.
    Ох мисля че вече се побърквам,но се опитвам да не го показвам за да не тревожа останалите.Оплаках ви се вече.Ще чакам днеска за още бебе новини че поне вие ме радвате като ви чета.
    Успех на всички който са се запътили към болницата днес.А на тези който вече гушкат бебоците си цункайте ги по крачетата и от нас с бебо.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 228
Включвам се с щъркелова новина:

Преслава преди малко е родила момче, 3800 г., 54 см., голям мъж  Simple Smile
Повече подробности - по - късно  Heart Eyes
Честит й син   bouquet

Честито и на всички останали, които са родили от вчера.
Чух се с Надето - много е добре, много щастлива, раждането е било много леко  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ СИН АЛЕКСАНДЪР НА НАДЕТО ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО ПОСЛУШЕН И МНОГО ДА ГИ РАДВА. smile3525 smile3525 smile3525
ЧЕСТИТ СИН И НА ПРЕСЛАВА ДА РАСТЕ МНОГО ПОСЛУШЕН ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ. smile3525 smile3525smile3525

# 244
  • Мнения: 76
здравейте   bouquet здравейте  wavey и от нас  preggo
честити юначета на Надето и Преслава  smile3525 smile3525 smile3525 smile3504 да са ви живи и здрави за радост на цялото семейство   love001 newsm10 а на мамите бързо възстановяване и скоро да си бъдат вкъщи  newsm51
hrisigyurova аз се чувствам по същия начин, все едно аз съм писала вместо теб, шубелисвам си се здраво,обаче какво да се прави   33uu ще премине и това  Peace
днес бяхме на тонове,всичко е наред засега  thumbsup  обаче не засякоха никакви контракции а терминът ми е утре  newsm78 следваща дата за тонове 19-ти /ако дотогава бебчо не се появи  baby_neutral/ и съответно прием в клиниката, така че си продължаваме с очакването  smile3521 
стискам палци на всички запътили се към родилна зала да мине леко и бързо  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm10  love001

# 245
  • София
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТО ПРЕСЛАВЧЕ  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО СИНЧЕТО И МНОГО,МНОГО ДА ВИ РАДВА

smile3504[/color]
Mpulle още съм болна  smile3518 за това и днес ме няма на лекцията  Weary

Момичета много са ви сладки бебоците  smile3504 целувки на   мъничетата love001   love001  love001

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте на всички!
Поздрави на новите майки! Да са Ви живи и здрави бебчовците!

Нас ни изписаха вчера. Раждането беше изключително кратко, но пък затова доста болезнено. Сутринта в Неделя се събудих от остра режеща болка в единия бъбрек, която ме държа поне 5-10 минути без отпускане. Малко по-късно имах отново такава болка за около 5 минути. Нямах контракции,  болки ниско долу или пък двустранни болки в кръста. Реших, че  правя бъбречна криза, затова към 11.30 се запътихме към болницата с чантичката. Направиха ми запис на тоновете и като приключихме към 13 ч. ми казаха, че нямам никакви контракции, но да изчакам да ме прегледа лекар. Към 13.30 ч. ме прегледаха и ме сюрпризираха, че имам 6 см. разкритие. Сложиха ми Окситоцин в 14 ч, пукнаха ми водите и за около 30-40 минути направих пълно разкритие с няколко ужасно болезнени контракции. После 10-тина минути напъвах и бебо излезе като ме възнагради с външно разкъсване и последвали 4 шева.
Сега кърмя и се цедя подобаващо, защото имам огромно количество кърма. Бебчо е сравнително кротичък си спинка между храненията.
Това е засега от нас. По-късно ще пусна снимки.

# 247
  • Мнения: 502
Mira V да ти е честито малкото съкровище! И на всички майчета, които са се обебили  Hug  bouquet

Аз днес съм на доки в 15.30 и ще се разбере окончателно дали ше ни предизвикват утре или може да изчакаме. Преди два дни се установи, че плацентата ми е остаряла и калцирана. Та такива ми ти работи, сега съвсем ми се е стегнала душата и не мога да спя Sad. Сега ще си направя пак списък с някакви липсваши неща, че постоянно си мисля, че съм неподготвена и пропускам нещо важно за бебето.
Един въпрос към вече родилите този месец - с какво облякохте и увихте беба на изписването?

# 248
  • Мнения: 283
Ехоо, привет и от мен и ЧЕСТИТО на новите мами!!!

# 249
  • София
  • Мнения: 1 555
ЧЕСТИТО на Надето и Преслава!!! Изключително много се радвам за тях! Да са им живи и здрави бебчовците и да им носят само радост!

Бързо въстановяване им желая и да се връщат бързо при нас с малките съкровища!


 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51

# 250
Много време се мъчих да си направя албум със снимките на моите дрешки и днес виждам че някой се е постарал да го изтрие..Незнам каква е била причината но му благодаря....Честито на всички майки и да се радват много на тяхните бебоци Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 295
Снощи към 1.30 часа, Irenn е родила момиче 3300 гр., 50см. - казва се Ванеса.
Наложило се е секцио, Ирен е добре като се върне ще разказва Wink


Поздравления за Ирен и гордия Татко  Grinning

# 252
  • София
  • Мнения: 1 228
Честита дъщеричка и на Ирен   bouquet
Само хубави мигове с малката Ванеса им пожелавам!

Момичета, бяхме на консултация - Ивко е качил 400 г. точно за две седмици след изписването и сега е 3450 г. Педиатърката беше много доволна, а на мен ми се струва слабичък  newsm78 Гледах си записките на Мартин със същото стартово тегло (3000 г. на изписването е бил Мартин, 3050 г. беше Ивайло) - качил е точно 1 кг. за първия месец (20 дни само кърма, 10 дни с дохранване), на Ивко ще му се съберат максимум 800 г., ако наддава с това темпо ...
Сега в пристъп на ужас цедих 40 минути след като той се наяде, изкарах 60 мл. от двете гърди (в едната има още ама нямам нерви повече, че мнооого бавно тече), мисля да му го дам довечера да си го хапне ...

За тези, които са с първите бебенца - при вас как бяха теглилките на 2 седмици?
При септемврийките видях, че при 800 г. за първия месец препоръчвали дохранване ...

Меги, Карина е страхотна  Heart Eyes А да те питам - откъде намери такава малка шапка? На Ивайло всички са му големи и непрекъсната му я махам от очите, докато го возя с количката ... много неприятно  Crossing Arms

Мишолина, Антон е много хубав младеж, пу - пу  Heart Eyes А каката очевидно много му се радва Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 1 849
Наде, честито ти момченце. Да ти е жив и здрав малкия юнак!
А за името........нямам думи, и мъжът ми се казва така  Wink

Специални поздрави от нас и за двойната радост на Галини.

Честито и на всички нови мами. С много радост да си отгледате мъниците.
Лелееееее над 40 мами са родили след мен.

Нас ни изписаха още в петък, но не мога да седна да пиша, иначе ви чета редовно, след това лягам да спя  Laughing Такъв сън ме гони, че не е истина.  Едвам ставам да нахраня бебетата. Снощи за пръв път бях по-бодра. Утре ще гледам да разкажа за раждането и всичко останало и да кача снимки.

 Hug от нас.

# 254
  • Мнения: 373
Честити синчета на Надето и Преслава и дъщеричка на Irenn! Нека растат много здрави и щастливи за радост на мама и тате! smile3525 smile3525 smile3525
Ние сме си все така. Днес бяхме на тонове, но засега нищо ново. Тоновете са добри, не засичат контракции, та в понеделник ще ходим пак.
Стискам палци на всички майчета за леко и бързо раждане! newsm10 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт