Недоносени деца - 7

  • 15 219
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 139
Добро утро,
и при нас времето е разкошно. Дано в цяла България е така и всички мами да се порадват на слънчицето.
Излизамееееееееееееее newsm44

# 256
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро,
днес времето е суууупееееррр слънчевоооо,
хайде на разходки !  1stroller  car003 family

Да и в София е прекрасно времето само да се постопли още малко и ще излииииизаааааамеееееееееееееееееееееееееееееее Hug
УРАаааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44
 hellche здравей, само до ти дам отчет. Твоята позната са се записали при нашата педиатърка. Вчера ми се обади за да ми каже, че са се записали при нея и че е останала много доволна от посрещането и изобщо от вниманието и всичко което и е обяснила докторката. Радвам се, че помогнах. Hug Хайде пък като се пооправите звънни на скайпа да си говорим/пишем.

# 257
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ха, МАМА ЖАБА кога успя да ме изпревариш, аз да ти кажа точно за тебе си мислех, е ще излизаме ли? Hug

# 258
  • Мнения: 50
  ilyova  Как ще поделим снахата newsm62
[/quote]
Ще се разберем като се видим. Може пък тя да не хареса нито Ивайло нито Виктор. Laughing Ще теглим чоп.

# 259
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей пловдивси мами не се карайте за МИМИ, че тя може да си хареса някой софиянец. Thinking
А ние като дойдем на гости в Пловдив - имаме леля там, Hug ще ни водите ли и нас на гребната база. Синът ми е ходил няколко пъти там и много му харесва и пак иска да отидем.

# 260
  • Мнения: 284
Добро утро или Добър ден  Crazy Стархотно време ей сега дебелачко ще папка и излизаме  Party

# 261
  • София,
  • Мнения: 4 267
 denitsa23 вие с мама жаба може да излизате заедно и двете сте от Стара Загора. bowuu Стига да живеете близо и да не ви се налага да ползвате и транспорт. Tired

# 262
  • Мнения: 3 914
Момичета,на Джулианка са и вкарали клетките в гръбнака,още е под упойка ,но всичко свърши,сега ще чакаме напредъка,ДАЙ БОЖЕ    Praynig
Ето това съобщение получих:
"Готово, биха и ги в гръбнака, но 2 часа ще е замотана. Докторът ме поздрави, че издържах"

Браво на Нели и на малкото бонбонче  Hug

# 263
  • София,
  • Мнения: 4 267
Браво, страхотна новина smile3501 сега ще стискаме палци и ще се  Praynig всичко да се оправи и детенце да е добре.

Честита месечинка на Дани и Лора на hellche, бързичко да оздравяват! luvbed Ill Ill smile3510 smile3510

# 264
  • Мнения: 108
ДАЙ БОЖЕ   Praynig  стискам палци за Джулианка  Praynig Praynig Praynig
Честита месечинка на  малките сладури Дани и Лора   bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 1 711
Мерси за поздравите Simple Smile
Ние сме настинали и отделно Лора е направила алергичен бронхиолит, но слава богу не е слязло надолу, ходихме на снимка, дробчетата й са чисти. Сега се лекуваме и ще правим инхалации с физиологичен разтвор.

# 266
  • Мнения: 139
Страхотно време е днес. Излезнахме и направихме дълга разходка.
За Джулката много стисках палци, исках и да запаля свещичка, ама нямаше как да влезна с количката в църквата до нас и затова се помолих вкъщи пред иконата. На мама Нели едно голямо браво.
Дундурелче как е времето в Софията? Успяхте ли да се разходите с Вики?
Denitsa23 ти къде се подвизаваш из Зарата. Аз съм до АГ-то на Руски. Може да излизаме и да си лафим. Много ще се радвам.  Hug
Честита месечинка на  малките сладури Дани и Лора  newsm59 newsm67  bigdance2  ura
Viki i mama обаче на тази снимка сте страхотни. като френска мадама е с тази прическа. Доста и е гъста косата, а?
Мамчета днес ме осени идеята за гърне. Да слагам ли вече Преска или чак като почне да стой стабилно седнала? Вие кога сложихте вашите  мишончета за първи път на гърне?

# 267
  • София
  • Мнения: 1 711
Mamajaba и аз напоследък съм се размислила за гърнето, но и ние още не можем да седим. Всички майки, които са минали вече по този път ми казват, че колкото по-рано, толква по-лесно се научавали. Те май първо се научават да акат в гърнето, особено ако вършат тази работа горе-долу по едно и също време на деня, и след това започват и да пишкат. Аз съм решила да им купя гърнета тия дни поне да се запознят с тях пък като започнат да сядат ще ги слагам.

# 268
  • Мнения: 22 543
Здравейте на всички момичета, не съм писала от известно време и тя темата стигнала 15страници почти. )))

Аз идвам с един въпрос. )))
От 1-2седмици Калина с огромен интерес ме гледа когато ям, буквално ще ме изяде. ))) Онзи ден ръфам ябълка и тя отново ме зяпа в устата, викам си ще и дам да си близне, то нито сок има толкова, нито нищо. Голям кеф, хареса и, едни усмивки.
Вчера същата работа с един банан, ям аз и тя ме гледа в устата. Дадох и пак да си близне и тя с такова настървение го "заръфа", умрях от смях.
Та на въпроса - неонатолога ни каза да захранвам на 6месеца коригирани, тоест на 8месеца, април месец. Но също каза, че ако проявява интерес към храна по-рано мога да пробвам да и дам. Аз много се чудя какво да правя в момента, дали да продължавам да и давам така да си "опитва" или да пробвам вече със захранване. Бях твърдо решила да е април месец, но тя буквално си иска. Вече си разреди яденето на мляко на около 3.5-4ч, понякога даже минават и повече от 4часа. Реша ли да я храня на 3часа започва едно бутане на биберона, мръщене и накрая рев.
Ще се радвам на всякакви съвети.

Другото което е, няколко дни бях болна, все гледах да я пазя и да не се мотая около нея, но от вчера има едни сополки. Досега не се е случвало, има си пипоци (пипи) в нослето, но при къпане винаги са се махали. Но сега и сутринта имаше течни сополки и сега след обед пак така, съответно я дразнят, но аз вече ги извадих.
Иначе няма температура, съвсем добре си е.
Да предприемам ли някакви мерки?
Утре все пак сме на консултация ище започваме с ваксините, ще ни бият хепатит В. Но се чудя при тези сополи какво да правим.

# 269
  • Мнения: 284
Здравейте,ние днес като излезнахме в 12.30ч и се прибрахме чак в 16.30ч (е в 15ч се прибрахме да папкаме и после пак навън) Ей страхотно време ама и много се уморих Tired седнахме с една приятелка на кафе и дребосъка веднага се размрънка.Мама жаба аз живея до сладкарница Неделя и много често ходя до "кучешката"градинка,но днес бях предимно из центъра.Ох,отивам да си почина малко че.....

Общи условия

Активация на акаунт