БЕБЕТА ЮНИ 38 ;)

  • 17 543
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Честити бебчета на Дари 75 и Ани.Да са живи и здрави и да растат весели, засмени и много послушни!   bouquet
Аз се поизгубих, ама днес мъж има рожден ден и трябваше да се погрижа за празника му.Общо взето мина добре, само дето не пожела да ми каже какво е да си на 30 и дали се чувства по-голям, ама като го гледам как се държи- май не  Crazy
Иначе при мен всичко е наред.Малчо продължава да си ме подритва и с нетърпение чакам да дойде петък, когато съм на ЖК, за да разбера колко е пораснал.Багажът за болницата ми е готов, така че вече съм по-спокойна.Ама нещо взех да се замислям дали да не карам със секцио newsm78 .На мъж един приятел му казал, че така стресът за бебето бил по-малък и нямало да му се деформира главата, ама пък всичките ми приятелки ме съветват за нормално раждане, та ще се посъветвам с док по въпроса.
Ааааааааааа, щях да забравя-честит имен ден на всички, които носят имената Константин, Елена и техните производни.
Лека и спокойна нощ.Аз отивам да гледам финала на шампионска лига.

# 241
  • Мнения: 13
И от мен честита дъщеричка на мама Ани!!! Да са живи и здрави и мама и бебе и скоро да ги изпишат!!!

На Atina_Eli честит рожденик - много много да те слуша Wink Sunglasses

# 242
  • Мнения: 5 713
Вери, вие не трябва ли да измислите нещо дето да им е по-лесно да произнасят по канадско. Идва ли им отръки Ясен да кажат.
Идва им, идва им Simple Smile
Направих лек сондаж сред учителите и всичко е ок.

# 243
  • Мнения: 2
Честита бебка на Ани  newsm32 . При  RH-  на майката и RH+ на бащата  при първа бременност ( ако преди това не е имало аборт) се изследва майката за антитела  . Ако не се открият такива  и бебето се роди с RH+ , на майката се бие ваксина до 72 ч след раждането , която се полага по ЗК и е подсъдно ако не се бие . Ако бебчо е RH- няма проблеми . Ваксината се бие ,за да няма проблеми при евентуална  втора бременност . Обаче  дори при аборт има значение в коя седмица е правен , защото мисля след 8 е проблем . Извинявайте за  лекцията , ама дано съм била полезна   newsm53.

# 244
  • Мнения: 5 713
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ana_vandala!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!


  bouquet   bouquet   bouquet

Ще я прибавя по- късно на 1-ва стр, че сега искам да си почина малко.

katentze, за брадавиците аз ходих след 1-вата ми бременност в Бургас при един знахар така да се каже. Живее на ул. Дебелт срещу 3-то районно и един магазин / той е на свекърва ми /. Казва се Камен и в блока живее на 1-я етаж. Справи се човекът. Аз съм доволна. Намазва ги с нещо, вече забравих какво, и те сами си изсъхват и падат. Много хора го търсят и идват при мего и от други градове. За пари не мога да ти кажа, тогава беше някаква символична сума. Ако решиш да ходиш и ти трябва допълнителен ориентир, можеш да питаш свекито ми в магазина, тя е вечно информирана.  Laughing

miloni, инжекцията се бие, ако майката е Rh-, a бащата Rh+. И пак не е задължително. Имам приятелка с 2 деца, в същата ситуация, която е отказала инжекцията.

За името Ясен да допълня: ами честно казано вече не ги мисля много канадците как ще им се струва името. Ами тия всичките индийци, араби, негри, китайци и т.н., които са тук, да не би да се съобразяват?! Ще се изписва Yassen, за да могат правилно да го произнасят.

А ако трябва да мислим за стреса на бебето при раждането, при секциото е по- голям. Чела съм го преди време тук във форума.

# 245
  • Мнения: 657
Ани, честита ти малка сладка принцеса Лора! Да е жива и здрава, да расте добро и щастливо детенце!  Hug


Честито и на всички, които празнуваха днес! (на патерица, че и на две)   bouquet

На мен ми потича по една две капки коластра вечер като спя, най-вероятно от натиска върху гърдите Blush ама при мен странното е, че дясната пуска повече и по-често от лявата, а пък лявата изглежда по-налята някакси  newsm78 Но пък като ми преглеждаха гърдите ми казаха, че всичко е ок, тъй че ще видим като се роди бебата на какво дередже ще са  Crazy

Ох, някой спомена плаж... Така ми се ходи направо мира нямам, и мисълта че сигурно няма как да идем с новородено бебе още повече ме тормози  Tired По едно време ми мина мисълта да ходя сега с корема, ама после като се замислих - то нито по гръб мога да легна, нито по корем, за какъв чеп да ходя, само да се въртя като хипопотам и да ми се смеят хората  hahaha  261uu 

Само си мечтая за деня когато ще легна в леглото и нищо няма да ме заболи и ще си поспя по гръб и по корем!!!  cry Вече се чувствам като  newsm27

# 246
  • Мнения: 176
На мама Ани честита принцеса!

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 16:40 от Трънче

# 247
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО  МОМИЧЕНЦЕ  НА  МАМА  АНИ
Аз да се похваля вече сме 2.900 доки каза че вървим добре а иначе термина ми е на 16 юни
А сега да се оплача брадавици имамам ама много точно под гърдите , иначе са малки и си ги усещам на пипане само. И нови бенки имам и то големи абе гадна работа е няма как после ще ги махам  Sick някой нали каза че брадавиците сами падали дано дано  Praynig

# 248
  • Мнения: 0
Ей голяма жега още от сега  #Crazy ням заспиване

# 249
  • Мнения: 5 713
За който му е интересна класическата хомеопатия и иска да се запознае с нея, намерих един нов сайт / поне за мен /:

http://homeohelp.eu/

Регистър на дипломираните хомеопати:

http://homeohelp.eu/index.php?option=com_sobi2&Itemid=87

Радвам се, че за Бургас е вписана моята лекарка. Има и други, разбира се, но явно не знаят за този регистър.

За ваксините:

http://homeohelp.eu/index.php?option=com_content&task=blogca … =16&Itemid=45

# 250
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА И ОТ МЕН АНИ! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
  bouquet  bouquet  bouquet

Ух как се радвам ... нямам търпение да се появят още малки слънчица, включително и моето - да го нагушкам, намачкам, нацелувам  Mr. Green  Мъж каза,че се замислял сериозно как ще спасява беба от мен  Crazy ама какво ти разбира пък той newsm78
Приятен ден на всички  Hug

Боже... все едно миналата седмица на линийката ми оставаха 112 дни, 80 дни, 60 дни ...  ooooh!

# 251
  • Miami
  • Мнения: 413
Добро утро момичета  Hug

Имаме страхотна новина отново  Grinning

ЧЕСТИТА МОМА НА АНИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!    bouquet

Offioly мерсаж за инфото за котетата  Peace

За коластрата - аз отдавна бях писала, че имам доста коластра. Даже си слагам подплънки, че ми се цапат сутиените и потниците. Гърдите ми определено са по-големи от преди бременността.

Щях да пиша още работи, но забравих  Crazy
Отивам малко да чистя и после да готвя, че след обяд пак хуквам по улиците  Simple Smile (ще ходя днес и на консултация, после ще се отчета)

# 252
  • София
  • Мнения: 226
ей, кошмарна нощ беше smile3556

след малко съм на консултация и аз, а после "свекито" ще ми идва на гости Listen

Приятен ден ви желая, въпреки дъждеца.

# 253
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
Честито на Мама Ани дъщеричка. Супер новина малко по малко изгаряме май. Отпуската свършва luvbed

# 254
  • Мнения: 67
Добро утро!
Честито бебче на мама Ани!
Аз от днес вече съм без магнезии и малко почна да ме хваща страх. На вас спряха ли ви го вече?

Общи условия

Активация на акаунт