БЕБЕТА ЮНИ 38 ;)

  • 17 542
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4
Добро утро мамчета. Честита дъщеричка на мама Ани smile3525!Да и е жива и здрава принцесата.Да ви се оплача -аз вчера бях на консултация и съм много притеснена. Мислех си,че ще има хубави новини а то.... Док ми каза,че бебето изоставало с 2 седмици и половина #Crazy.И питам как така, а той вика ми трябва да си 35-36 седмица, а размерите на бебето отговаряли за 33 седмица Cry. Направо ме разби.Предписа ми да пия Дузодрил- за подхранване на плацентата и след 10 дена пак на преглед.И ако пак е така  бебчо,щял да ме прати в болница на системи за подхранване ShockedМного съм притеснена Weary. Мисля си дали той нещо не греши или ми е объркан термина newsm78. Като лежах преди 10 дни в болницата не ми казаха такова нещо - всичко си беше наред #ShockedНадявам се да греши,че незнам ще полудея от мислене #Crazy Цяла нощ не съм спала- ще отида да подремна малко. Хубав ден ви желая на всички и само хубави новини да има newsm51.

# 256
  • Мнения: 28
ДОБРО УТРО !

ЧЕСТИТО НА АНИ. ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА МАЛКАТА ЛОРА!


Nansi_75 , не се шашкай много.Бебетата изостават на тегло,но това не значи,че не са жизнеспособни и зрели за извънутробен живот. Наблегни на протеини и почивка.А плацентата зряла ли е много?

Тази нощ съм спала доста добре  Grinning,само 2 пъти се будих .
Днес ще мързелувам здраво.
Хубав ден на всички. Heart Eyes
 

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 10:35 от Irinkula

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 83
Добро утро  Laughing
Честита дъщеричка на Ана!  bouquet

# 258
  • Мнения: 279
Добро утро!  Nature Sun With Face
 baloniЧестита дъщеричка на Ана- вандала!!! Да и е жива и здрава и много да радва мама! baloni
Вери, точно за същия човек ми каза и лекарката ми Grinning Тя също имала и той и ги е махнал до една. Един приятел и той така и сега нямат и следа. На есен ще съм при него, че сега лятото не било хубаво. А за свекито ти ми стана много смешно, че всичко знаела JoyНапомни ми миналото лято като работих аз на нашето магазинче и как искаш не искаш ,ама научаваш всичко. Всеки идва да те информира без да питаш hahaha Мерси и за сайта -аз лично не го знаех. А съм се ровила из други, но на този не съм попадала  bouquet
 Тук да ви кажа е много задушно! И от жегата ми се подуват крачката Flutter За щастие не много де, ама установих, че като вървиш ти отичат наистина повечко. Вчера като излизах и вечерта се бяха подули и най-вече десния крак. Ама в хладка вода се оправят , а и майка ми даде едно кремче за крака което освежава и ти става леко хладно от тях Grinning
Хайде, после пак ще се включа като се насъберем Wink

# 259
  • Miami
  • Мнения: 413
Nansi_75 защо не идеш да се консултираш с друг лекар, че и трети и да не се притесняваш толкова?

# 260
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТА ЩЕРКА НА ANA-VANDALA !!!   bouquet

за жегата и краката - аз не се подувам ама вчера накиснах в хладка вода и извърших невероятното геройство да си лакирам ноктите на краката, че за сефте обух чехли. Не мога обаче да се пусна по къс ръкав, че всичките тениски ми "подчертават" шкембето. Нещо се комплексирам по темата ....

# 261
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте, влизам в ролята на щъркел.
Днес Мая роди своята дъщеричка, която тежи 2,600 кг и е 48 см.
Пожелавам на малката кукла да расте здрава, щастлива, игрива и с лекота да постига всичко в живота!
На мама бързо възстановяване!

# 262
  • Мнения: 616
Nansi_75, Отиди при друг лекар за второ мнение. Не че не се доверяваш на този, просто понякога си е добре и друг да види за какво става въпрос  Peace  А, тя и Kory вече го е казала  Embarassed

Уф, аз да споделя за коластрата. След вчерашната дискусия реших да пробвам вечерта какво ще "дадат" моите гърди. Пробвах да ги стисна както ни показаха в МД. От едното зърно се появи една миниатюрна капчица коластра, и аз много се зарадвах - значи системата функционира Simple Smile Обачееее... от другото зърно изведнъж потече една огромна мазна капка. Не мога да обясня защо, но на мен ми стана адски гадно в този момент  Sick  Направо ми се изправиха космите на врата... то и сега като си помисля пак ми настръхват  Защо така? Гледала съм кърмещи жени, зърна, кърма... мисля си че е много хубаво с бебето... а това кат го видях от моето зърно щях ... Sick  Нормална ли е такава реакция на съзнанието  newsm78
Е, поне разбрах, че по всякакъв начин ще се опитам да избегна процеса на изцеждане, и ще давам само на бебето да си върши работата  Joy

Хайде, поздрави  Peace

# 263
  • по света
  • Мнения: 1 587
Честити дъщерички на Ана и Мая!Да им са живи,здрави и много да радват всички!!

# 264
  • Мнения: 616
Йееееее!!!! След редицата момчета пристигат и дамите!!!

Честита дъщеричка на Мая!!! Само радости и щастие от тук нататък за цялото има семейство! Дано най-големите трудности да са вече зад гърба им!

# 265
  • Miami
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАЯ!

Бързо възстановяване на Майчето   bouquet

# 266
  • Мнения: 15
Nansi_75 защо не идеш да се консултираш с друг лекар, че и трети и да не се притесняваш толкова?
Peace може и лекаря да се е объркал спокойно  Hug
Добро утро тумбаланки  Hug
Аз сно6ти бях сами4ка,моя мъж бе6е извъх града и все о6те е де,6те се прибере тази ве4ер по тъмни доби...уффф много ми бе6е гадно без него,добре 4е е за малко само
За коластра нямам никаква  newsm78,дали 6те доийде ...
Хайде о6те една мома  newsm44 4естити на мама Мая да и е жива и драва и много послу6на   bouquet,а на нея бързо възстановяване  bouquet
Лек ден моми4ета Hug

# 267
  • Мнения: 4
4ЕСТИТО НА АНИ И МАЯ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЩЕРКИТЕ И ДА СА ГОРДОСТ ЗА МАМА И ТАТИ[/color][/b]

# 268
  • Мнения: 210
ЛЕЛЕ, НОВ БЕБОК  Shocked
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАЯ , ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА РАДВА МАМА И ТАТКО !   bouquet  bouquet  bouquet

# 269
  • Мнения: 65
Честито на мама Ани и мама Мая!
Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers BouquetFlowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers BouquetFlowers Bouquet Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт