Отговори
# 540
  • Мнения: 324
Хоп и аз тук
Един опит в Щерев - неуспешен. 20 фукита, 13 яйцеклетки, 11 оплодени,2 върнати на фаза бластоцит и 6 замразени.
Да допълня : 2-ри опит ЗЕТ на 3 от замразените ембриончета - за съжаление пак неуспешен Cry
Трети трансфер/втори ЗЕТ/ - на 2 не толкова добри и едно направо лошо ембрионче - неуспешен. Sad

Борбата продължава

# 541
  • Мнения: 533
1 опит-инсеминация - клиника в  Германия-неуспешна.(месец март)
2 опит-Икси на къс протокол в същата клиника-неуспешно;(месец юни)
Следващ опит август месец.

# 542
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Един опит през май месец в клиника Щерев - отрицателен.

# 543
  • Мнения: 3 422
1 опит -ИКСИ на ЕЦ  в клиника Щерев - неуспешен
2 опит - прекратен поради липса на отговор при стимулация - клиника Щерев
Надявам се третия опит да ми е  с положителен резултат, но сигурно няма да е пак в Щерев.

# 544
  • Мнения: 183
6 стимулирани опита инвитро-клиника Щерев-неуспешни,като при два от тях бременност до 8г.с и завършили с мисед
2 ЗЕТ -клиника Щерев-неуспешни
Първи опит инвитро-Надежда-успешен.Вече се радваме на прекрасно момиченце,което осмисля живота ми след 13 години борба.
Благодаря на д-р Стаменов,д-р Персенска и не на последно място на човека с главно "Ч",който докара да край тази бременност и благодарение на когото родих здраво и доносено детенце.
Благодаря и на прекрасните ембриолози и въобще на целия екип на клиника "Надежда".

# 545
  • Мнения: 17
Първи опит-08.2012-клиника Селена гр.Пловдив-неуспешен
Втори опит-ЗЕТ 09.2012 клиника Селена-успешен,сега се радваме на едно момиченце благодарение на д-р Ставрев и екипа на клиниката.

# 546
  • Мнения: 183
Пpопуснаlа съм да напиша в по-гоpния си пост името на човека с гlавно "Ч", а именно това е невеpоятния доктоp Сигpидов.

# 547
  • Мнения: 155
Първи и единствен опит Инвитро на лимитиран цикъл Клиника Щерев- успешен. В момента се радвам на двамата си сина благодарение на д-р Ганева

# 548
  • Варна
  • Мнения: 801
Ин-витро 1ви опит АГ Варна неуспешно
Сега съм на прага на 2ри опит надявам се да е успешен

Допълвам 2ри опит неуспешен

3ти опит ЗЕТ не стигнахме до трансфер ембриончетата не преживяха размразяването

4ти опит юни 2013 лимитиран цикъл - АГ Варна др. Александров имаше бременност но за съжаление ЧХГ започна да пада била е биохимична, но за пръв път имаме имплантация аз съм обнадеждена въпреки неуспеха

# 549
  • София
  • Мнения: 3 050
Не мога да си намеря първия пост. Но се записвам за статистиката.
Първи опит - клиника Малинов - неуспешен
Втори опит - клиника Малинов - неуспешен

Вероятно като ми мине малко, продължавам напред.

Трети опит - Надежда - неуспешен
Борбата продължава.

# 550
  • Мнения: 1 661
Първи опит КИРМ ПЛевен- неуспешен. Пълно разочарование.
Втори опит Мемориал Хоспитал, Истанбул - успешен. Имаме си едно слънчице, което осмисля дните ни и ни радва безкрайно много. Grinning

# 551
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Една стимулирана инсеминация през 2011 г. - без имплантация - при д-р Персенска
Един неуспешен опит ИНВИТРО+ИКСИ 2012 г. - завърши с мисед в 9 г.с. - при д-р Персенска

Надявам се вторият да е с успешен край...
Пожелавам го на всички, които заспиват и се будят с мисълта за това да гушнат собственото си живо и здраво бебче  Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 21:01 от mandy_may

# 552
  • Мнения: 6
Два опита в клиника Щерев-неуспешни.Следващия опит със сигурност няма да бъде там.Съжалявам че загубих 4г. в тази клиника.

# 553
  • София
  • Мнения: 1 079
1.ИКСИ 2010 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
2.ИКСИ 2011 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
При мен тубарен фактор,тромбофилия и разни други неща за разкош,а при мъж ми увредена У-хромозома.Имаме последен опит по фонда и се чудим на къде да хващаме.Трябва ни ПИД,за да подберем само дами newsm78
Борбата продължава Praynig

Допълвам се:
Трети опит ИКСИ клиника Репробиомед-Стимулация с Елонва+Пурегон,вливане Имуновенин,5 яйцеклетки,2 оплодени с донор 3 с негови,върнати 3 на трети ден,двете разделени на 8 без фрагментации,а третото на 6 с 10%фраг.
След ЕТ Фраксипарин и Аспирин протект през ден.ЧХГ на 21 ден от ЕТ-47.12
Въпреки вливанията и донорството отново аборт в 4 г.с.
Сега обмисляме осиновяване и последен опит в Истамбул


4 опит-клиника Надежда при Д-р Персенска-за сега успешен preggo

# 554
  • София
  • Мнения: 2 367
първи опит юни 2009 - клиника Щерев -неуспешен, кръвен тест с резултат 0.18
втори опит септември 2009 -клиника Щерев - биохимична бременност, кръвен тест с резултат 55 на 10- и ден, на 13 - ден резултат от кръвния 20.33, на 16 ден от трансфер- цикъл
Догодина ще опитам пак
Радвам се ,че влизам тук да допълня поста си:
трети опит - април 2010 - клиника Щерев, д-р Андреева- неуспешен
четвърти опит - април 2011 -клиника Щерев, д-р Андреева- Успешен,на 05.01.2012 се роди бебка Дара Simple Smile
С голямо удоволствие допълвам още веднъж поста си:
пети опит- ноември/декември 2012 -клиника Щерев, д-р Андреева- Успешен,на 09.08.2013 се роди Андрей 

Общи условия

Активация на акаунт