Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

  • 14 706
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 104
 Hug  Heart Eyes

Сега още по-бързо ще свършват темите поради страници в честитки  Simple Smile

Купихме днес възглавничка против обръщане за бебчо, незнам дали ще ни трябва, ама си купихме с таткото някои дреболии от JUMBO и ми беше съвестно и всех нещо и на бебчо  Party
В магазина имаше ужасно много народ и не се дишаше  ooooh!
Вчера реших бебешката козметика да е "Мустела", по-хубава ми се струва от "Себамед"/първоначално нея мислих да взимам/, а и като сметнеш количеството и цената, излиза и по-икономична  Rolling Eyes Все пак е френска козметика  Flutter

sfkbfk благодаря ти, че харесваш писанията ми  Hug  bouquet

# 226
  • Мнения: 498
Еееее, ама втора вечер сънувам за раждане и ето новините не ни подминавяат!

КАРАН, ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! И бързо възстановяване и скорошно представяне на божествената Олимпия при нас  Hug

# 227
  • Мнения: 88
Честита принцеса на Каран!!!Бъдете живи и здрави и много много щастливи!!! newsm51 txtloves  love001Мами коя е следващата?

# 228
  • Мнения: 218
Честита принцеса на Каран!!!Бъдете живи и здрави и много много щастливи!!! newsm51 txtloves  love001Мами коя е следващата?

Някое планово секцио... отново  Wink

Само моят мъж ли работи днес, че съм най-редовната във форума?..  newsm78

# 229
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
И аз съм тук Фийл, ама досега превеждах едни неща Simple Smile

# 230
ЧЕСТИТО НА КАРАН
ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА newsm51

# 231
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ровичкам си аз, ровичкам и ето какво ми попадна. Ако ви е интересно си почетете Simple Smile http://www.ecostreet.com/directory/babies_and_children/

# 232
  • Мнения: 817
А бе то и аз съм тук, ама ми е едно лениво цял ден. Нито е да легна да спя, че станах в 13 ч., нито е да изляза, че всеки момент ще завали, пък и във форумчето никой няма почти ...  Sad

# 233
  • София
  • Мнения: 285
Честити рожби на Елито и Каран!

Бъдете живи и здрави!


# 234
  • Мнения: 104
И аз съм тук  Tired

Някой да разбира от резултати от глюкозотолерантен тест?май не... Confused

# 235
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ъх,идвам си от пътя и направо почвам да охкам и оплаквам-много ми дотежа разходката,избрах маршрут с дълъг път без пейка и на няколко места стълби на подлези, и сега....такъв кръст ме боли ooooh!,яко ми тежи търбуха, преди краката не ми издържаха,сега е кръста
Сякаш щеше да е добре да имам ластичен колан,ама айде-няма за кога
Пуки, дръж кръвното и оправяй прическата, малкия Пуканчо като те види за първи път трябва да пусне една усмивка за най-хубавата мама
Хайде утре поне още едно бебИ да излезИ и пак да имаме такъв весел ден Grinning, преди се вълнувах толкова много в чуждите теми,като се роди някое бебе, а сега е още по-вълнуващо, направо нямам търпение-все едно всичките са мои

# 236
  • Мнения: 2 140
Честити принцески на мами Ели и Каран! newsm51

На бебенцата-да са най-обичаните,
на мамите-бързо възстановяване и скоро да са всички у дома!

Добре дошли на новите мами! Hug

# 237
  • Мнения: 48
Честито на мама Каран, да е жива и здравата малката кукла с име на богиня и да радва цялото семейство.
И аз се чудя за козметиката Себа мед или Мустела.Вчера влязох в аптека да видя цените, за нашия стандарт са доста високи #2gunfireЕдно бебешко олио от 150 мл 15-17 лв, какви са тези цени , какво е това нещо.Та колко време ще ме кара това олио в тази малка разфасовка.Мокри кърпи Себа мед 12 лв.Та в Англия едни мокри кърпи са ми 1-2 паунда и често купуваш 1 и ти дават един фрее.Ей няма оправия тази държава.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ето ме.  Wink Изрусена, боядисана, постригана.Два дена по-рано само ще ида да ми изправят косата, че с тая къдрава четина като се залежа в родилния и няма да мога да я вчеша никога повече. Mr. GreenНатъкмена ще съм значи от всякъде за малкия Дани. Кръвното успях да го сваля с един бърз релакс по пътя към фризьорския, ама се поуплаших и от утре спирам кафето май. Изобщо аз си прекалявах и с кафе и с кола и с шоколада. Ама нали досега гледах да качвам ниското кръвно пък.

# 239
  • Мнения: 817
Нинка, така е в БГ, тук всичко е много по-скъпо. Защо не помолиш мъжа ти да купи бебешката козметика от Англия като решиш какво ще ползвате? Най-малкото ще си по-спокойна, че няма да е някое менте.

Пуки
, честита прическа! Пусни ни някоя снимка и ние да те видим  Wink

Общи условия

Активация на акаунт