Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

  • 14 705
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 218
Копнах ето това от септемврийската тема, ако някой го интересува!

"Слънцето навлиза в знака Везни на 22.09.2008 в 18:44 за София ( за другите градове с няколко минутки разлика) . По времето когато се сменят 2 знака, обикновено се раждат много деца, тъй че гответе се."

Мъжът ми е роден между 2 знака - Везни и Скорпион, не може да се определи какво всъщност е, защото майка му не помни в колко часа го е родила, но е весело и интересно с такива хора  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 330
  Честити малки слънчица на Ели и Каран!Много да ви радват и обичат,и бързо възстановяване на мамите  bouquet
                           
  Аз си ви чета,но не мога много да пиша,че малкият цял ден гледа филмчета и с голям зор сядам на компа Crazy
  На мен в понеделник ми махнаха конеца и сега чакам с нетърпение вече,ама то знае ли човек може и това да закъснее Mr. Green
  Целувки от нас и хайде още хубави новини Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 183
Ей, честита дъщеричка на мама Каран!!! Да расте засмяно и безгрижно дете! Почна се момичета, коя ли е следващата щастливка?! И все пак призовавам да се спазва ред Wink

Капучино, миличка, я не ги слушай какви глупости ти говорят в болницата.  #2gunfire На 30г. да си стара?! Аз по-големи простотии не бях чувала скоро. Явно си попаднала на поредните търгаши. Ако не си решила окончателно, мисля че не е късно да смениш доктора или болницата и да отидеш някъде където ги е грижа за пациентите. А за кг. хич не им се връзвай, нека ни се обадят след няколко месеца да видят какви мацки с колички ще сме  Flutter

Феел, страхотна фантазьорка си в кухнята!

Викторичайл, добре дошла сред нас!

Днес си взехме скринчето и го сглобихме. Толкова неща се взели вече че едва ги събрахме. Лелята (сестра ми) изглади дрешките и ги подредихме. Вече всичко има много по-завършен вид и нещата стават все по-реални. Днес имам от време на време едни бодежи "отдолу" та ще видим в четвъртък за какво става въпрос.
Тони, ти с тия разходки ми скриваш шапката. Как издържаш незнам. А на мен как ми се излизаааа. Дано като  ми разрешат да ставам дребната да изчака поне 1 седмица да се разтъпча, че после няма да сме толкова свободни.

Нинче, ами да такива са цените на медицинската козметика. Има и по-евтини мазила но те не са медицински. Аз предпочетох за измиване и мляко за тяло да заложа на медицинска козметика, а кърпичките според мен не пречи да са по-евтини, например на Памперс. Е, то и в БГ може да си купиш кърпички по 1-2лв но незнам кой гарантира за съдържанието. Аз с тях бърша прах в къщи  Blush Така че има решение за всеки джоб  Peace

Пуки, сега си с прическа и можеш да си спокойна за срещата с Дани  Simple Smile

Ели, онзи ден се чудех дали да не ти досадя на лични. Чудех се къде се дяна. Надявам се, че сте добре!

# 243
  • София
  • Мнения: 1 543
Честита дъщеричкиа на мама Каран! Страхотно име!

Днес съм като разложена-нямам никаква енергия и настроение. Дано като преспя ми мине. Мъжа ми само се чуди какво ми има.
И защо е толкова студено????
Няма да мрънкам повече, за да не ви сдухвам и вас.

Вкъщи си имаме емоции - сглобихме новото голямо легло на Соня и тя засега спи с ентусиазъм в него. Кошарата вече е свободна за бебето. От вторник като тръгне Соня на ясла започвам с прането на дрешки и чаршафи. Вие вече всико сте подредили, аз сега започвам.

Тони, много хубаво правиш с разходките. Ще видиш, че като си във форма раждането ще мине леко.

Хайде приятна съботна вечер.

# 244
  • Мнения: 817
Момичета, сега гледах в новините, че вече е забранено да има повече от 1/3 секцо раждания в една болница. Явно и на управляващите им е направило впечатление, че прекалено много се толерира секциото  в БГ.

elli78
, какъв конец са ти махнали? Нещо май съм изпуснала, дано всичко е наред.

mylili, честита ти придобивка. Много е приятно да подреждаш скринчето на бебчо  Hug

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Майлили, супер е че ти е дошло скринчето най-после. Знам че го чакаше с нетърпение. Много е вълнуващо сега да нареждаш бебешорските дрешки, нали? Аз вчера се хванах даже че целунах едно космонавтче и го гушках и миришех. Crazy

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуки честита прическа.

Майлили как е с мама и сестричка?

Аз  днес изчистих апартамента-даже щорите и терасата измих,две перални врътнах,ама за банята нещо не ми стигнаха силите и ще е утре.
А милото довечаре ще слага пердето,че от месец стои и чака. smile3516

Рени споко нашта кошара още не е у нас,че даже нямам купено едно чаршафче дори.
Нашият татко от суеверие нищо не дава предварително да вземем-само нещатат за болницата са ми готови.

Сев радвам се че най-накрая някой обърна внимание и на тази тенденция.
Нека имат лекарите някакви спирачки.

# 247
  • София
  • Мнения: 13
Честита дъщеричка на Каран! Да са живи и здрави и двете!

# 248
# 249
  • София
  • Мнения: 368
Пуки,  smile3501 smile3501 smile3501 направила си се красива! Щом и кръвното ти е наред си супер  newsm10
mylili, поздравления за новата придобивка! Вие малко по малко и сте готови вече за беба! Дано болката е безобидна!  Peace
Неди, ама днес си се разбила от честене!
Нинче, кво се чудиш, мен глава ме боли от тия цени!  smile3515
Ренка и на мен ми е едно криво, това време навън нещо не ми влияе добре на настроението!  Hug

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още една октомврийска мама е родила месец по-рано. За съжаление тя май не знае за съществуването на тимичката ни. Ето вижте сами http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332246.0 ,тя е автора на темата. ако си направите труда да прочетете мненията й в профила се разбира че е октомврийка.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да не забравя нещо важно да ви кажа. Едно момиче, което не е от нашата тема ми иска паролата и ника за албума. Аз не го дадох.Бъдете предпазливи на кого давате.Може да е нямала лоша умисъл, но пък за какво са й ник и парола? Те албумите и без такива са видни за външни лица.

# 252
  • Мнения: 899
Съни, ако съдим по никнейма ти, трябва да родиш в НЕДЕЛЯ  Wink

И аз бих искала да родя в неделя (само не тази) - това е денят на Слънцето, а пък и... трафикът към болницата ще е по-ненатоварен!
Да, неделя е хубав ден за раждане. Аз съм родена в неделя. Имаше някакъв такъв "хороскоп" относително казано за всеки ден от седмицата, чела съм го отдавна, но помня само за неделя и сряда (понеже сина ми е в сряда), че са положителни дни. Също, че вторник не е много удачен за раждане  newsm78. Абе, поредните деветини може би, ама като ги четем, че и се връзваме...
А за родените на границата между два зодиакални знака съм забелязала, че са по-различни от множеството хора, уникални и с много качества. Често постигат много в живота
Пук, честита прическа! И аз ще ходя другата седмица, нали трябва да сме красиви в ГОЛЕМИЯ ДЕН  Sunglasses
Виждате ли, че около покупките и подредбите всичко си идва на място постепенно. А колко притеснения излишни бяха, че няма време, че ще ни изненадат бебетата.
Майли, цъкни дългоочаквания скрин да го видим
Неди, аз като влязох да раждам преди години кошара нямахме в къщи. Когато се прибрахме с бебето кошарата си беше на мястото естествено оборудвана с чаршафите. Татето ще се погрижи, няма да остави детето без легло  Grinning. А, сега ви видях снимките, много ви е хубав таткото, страхотна двойка сте  newsm10. Малкото човече след години ще разбива сърца сигурно  Wink

# 253
  • Мнения: 9
Честита рожба на мама Каран   bouquet
Да са живи и здрави, и много да ги радва.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 723
ООО Алис благодарско Blush

Той каза,че а се роди тъмно бебе с тъмни очи голям бой ще ям Joy

Общи условия

Активация на акаунт