Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

  • 14 673
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 183
Пуки, ама как така ще иска някой паролата за албума  Shocked За какво му е? И аз не бих я дала, нека ни се радват без да бърникат из албумите.

Скринчето ще го щракнем тия дни и ще пусна снимки.

Неди, ама много сте готини  бееее  Simple Smile
Ама си се престарала днес с чистенето. Айде вдигай краците да почиваш!

Трикси, абе тя болката не беше силна, но незнам дали не е довела до нещо  Wink

# 256
  • Мнения: 678
Честита принцеса на мама Каран   bouquet
Ние с мъж ми днес успяхме буквално да кръстосаме цяла София  Crazy и сега нещо не съм в кондиция  Rolling Eyes
Иначе си взехме гардеробчето, бебо намаза още един комплект чаршафи (в магазина на Арбор всичко беше с намаление), след това напазарихме и на баткото необходимите неща за месеца и накрая прибрахме последния кухненски шкаф от магазина. Корема ми през цялото време беше като камък, а като се прибрахме заспах на фотьойла и се събудих от отвратителни киселини, които не ми оставиха възможност за никакво ядене  Rolling Eyes
Майлили те роднините са досадни по принцип, ама е хубаво да ги имаш понякога до себе си  Wink

# 257
  • Мнения: 697
Честита дъщеричка на мама Каран!!!Да е жива и здрава Simple Smile

Аз днес от 10 сутринта съм по пътищата та до сега.
3 часа изкарах на фризьор. Сев наистина е добра Люси. Много хубаво ме направи, че и мъжо подстрига. Единствено, че аз няколко пъти ходих до тоалетна, схванах се, корема ме заболя. Вече не ставаме за висене по салони явно Wink

Обиколих цяла София за шезлонг и не мога да си харесам. Някой да е виждал люлеещи се и пеещи шезлонги на прилична цена?

# 258
  • Мнения: 678
Обиколих цяла София за шезлонг и не мога да си харесам. Някой да е виждал люлеещи се и пеещи шезлонги на прилична цена?
Мими то има много пеещи и люлеещи, но за съжаление всички прилични за бебета неща са на неприлични цени  Twisted Evil

# 259
  • Мнения: 156
Честито на мама, Каран! Да е жива и здрава малката Олимпия !
Днес ни докараха креватчето и мъжо го сглоби, и като се разчистиииих... разчанчих се направо ooooh!
Неди, ми ако е тъмно бебето с тъмни очи, му кажи на твойто момче, че поне е сигурно, че ти си му мамааа  Mr. Green Свястно ми се вижда момчето, няма да го стресираме сега  Laughing
Та, като говорим за стрес, преди малко мойто мъж ми зададе следния въпрос: " Ми ти последно кога ще раждаш?" Е как да не го разцелуваш тоя човек smile3516 newsm29 newsm66 Моя отговор беше: " Всеки момент", а той: " Shocked Ей, ходеше ми се на риба другата седмица за 2 дена." ЕЙ, тия мъже са големи сладури! То докато разберат, че си бременна и то вземеш, че родиш Crazy
Пукииии, честита прическа!
Добре дошла и на новата мама Hug

# 260
  • Варна
  • Мнения: 5 193
айде докарах си и аз настинка, голямо вардене беше и накрая вятъра,дето ме брули от миналата седмица по сукаците сега ми е на главата
С два тампона в носа, напоени с лимон,че от ракията много ми щипе се ориентирам към банята и тая нощ ще спя с пижама вече, отминаха ми топлите вълни, даже все по-студено започна да ми става
Рени, Майлили-разходките ми  са с цел
-първо(по-малко вероятно) да спомогна на грахон да слиза лека полека към партера  Laughing
- второ-все още си живея с надеждата,че качвайки стълби и вървейки тренирам мускулите там..долу и ще мине бързо раждането-хем и да нямат време акушерките да ме овикват и подвикват с разни техни любими фразки за първораждащи мами

Пуки, можех да мина да те видя при фризьора,но вече бяхме излезли като си писала къде си правиш фризурата , но за следващия път-ще мина

Хайде лека нощ, утре не е лошо да има още бебета-който е наред да заповяда напред Wink

П.П а сега де, как се киха с тампони в носа  Crazy

# 261
  • Мнения: 498
Пуки, честита причоска! Цъкни се да те видим дееее  Hug

Честито и за новите придобивки. Ние днес ходихме пак до Пигис Хауса и се сдобихме с едно напикавниче. Незнам колко пари трябва да струва ние го взехме за 5.50 лв. И бебчо се сдоби с шише на Чико - това физиологичното. Пък свеки ни купила хавлийка и още едни ританки и буйки.

За колата да ви се оплача, че нищо няма да излезне от нея и ще трябва да си купуваме нова. Като я видях така разглобгена такъв рев му ударих. Все пак това си е моята Корса Би (ако някой е гледал Мегатрон)... уф  ooooh! изпаднах в сантименталности... извинете ме.


Ето и за разнообразие да видите креватчето, което смятаме да вземем.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 21:47 от ina.gg

# 262
  • Мнения: 206
Тони, оправяй се бързо мила, вземай мерки навреме, че никак не е приятно това усещане да си болен Hug
Инче - зависи от размера на напикавничето (както ти го наричаш) - аз имам две по-малки, които свеки ми изпрати за по 2.50 бяха, аз леко ги прецаках в пералнята, з-то не трябвало да се центруфугират Shocked, пак ще вършат работа де, но днес си купих едно с размер като на моите две взети заедно за 7.00 лв, от магазинчето до Шейново, него мисля да го изпера на ръка и да го ползвам за легълцето. Колкото за колата така ти съчувствам, аз също много се привързвам към вещите си, но всяко зло за добро си кажи и следващата ще е по-хубава да знаеш Hug
Отивам да се завивам, голям студ, кога се жалвахме от жегите, кога студа ни настигна ooooh!

# 263
  • Мнения: 217
Елли78, къде се изгуби?  Hug

Сев, доколкото помня на Елли й правиха серклаж през ранните месеци, затова са конците!

Честити придобивки на всички, пазаруващи и сглобяващи днес мами! Споменах ли, че нищо не съм купувала още, освен една залъгалка? Не от суеверие де, просто така се стекоха събитията. Е, спокойна съм, защото какво му трябва на едно бебе като за начало - една мама, памперси и малко дрешки... Въпреки всичко другата седмица пращам баткото - ЗДРАВ! на детска и ще шопингувам!

Неди, и аз се развихрих днес, тераса не съм мила, но успях да стигна до банята, както и да прибера летните дрехи на домочадието и да подредя гардеробите с дебелите есенно-зимни...

А за родените на границата между два зодиакални знака съм забелязала, че са по-различни от множеството хора, уникални и с много качества. Често постигат много в живота
Вярно е, затова съм го избрала!  Heart Eyes

Тони, пази се повече и дано пресечеш настинката навреме!

# 264
  • Мнения: 80
   Ехааааа,Честито на мама Каран за малката Оливия!Много да и е здрава,весела и игрива!
  И аз днес голямо чистене и сега като започнаха едни контракции  #Crazy.Засичам ги и се чудя какво да правя,вече са през 8 минути и са си от болезнените.Май имам навика да раждам преди национален празник  Joy.Алек ми е на 5.09,а сега ако влезем на 21-ви.Могат да си празнуват,а на другия ден винаги почивка Joy(ама и аз ги измислям едни).Мисля да звънна на докторката и да я питам какво да правя,май няма да си дочакам 23.10 и Везните,ама здраве да е Hug.

# 265
  • София
  • Мнения: 368
Аааааааааа, Съни, предаваш фронта май май  smile3534 Айде успех ако е решила да излиза девойката, стискам палци!  newsm10

# 266
  • Мнения: 217
Съни, какво ти казах - Съни ражда през sunday, кога иначе  Wink

Направо си ми звучи, че до 5-6 часа ще си родила  Grinning

Но ако устискаш, да знаеш, че ако искаш да е Везна можеш да родиш принцесата и на 22.09, но след 19 ч! Успех!!!!!!!!

# 267
  • Мнения: 80
  Май е решила,а на мен ми е толкова неудобно да тормозя докторката през ноща,ама какво да направя,доста зачестиха контракциите и са си болезнени.Сега ще и звънна да видим какво ще каже и ако тръгна за болницата ще ви пиша преди това.

# 268
  • Мнения: 217
Май е решила,а на мен ми е толкова неудобно да тормозя докторката през ноща,ама какво да направя,доста зачестиха контракциите и са си болезнени.Сега ще и звънна да видим какво ще каже и ако тръгна за болницата ще ви пиша преди това.

Еййй, супер, сега ще се чувствам като баща пред родилното!!!

# 269
  • София
  • Мнения: 368
Фийл, ама и ти си една скица  smile3532
Как се развълнувах и аз  smile3521 леко ми с разтрепериха гащите! Съни,   love001

Общи условия

Активация на акаунт