Нова седмица-нови радости (11-17.07)

  • 11 317
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте и от мен хубавици!!!
   Нова седмица-нов късмет...е, за всеки различно де, но искрено се надявам да сме здрави, усмихнати и мнооооого щастливи!
   Тедко-свиркай какво става със свекито-като се притесняваш ти-се притесняваме и ние.
   Гризка-до къде го добута цистита гаден?  Sick Надявам се да те е облекчил, защото иначе идвам да го  #2gunfire #2gunfire
   Ох, момичетаааааа.....до моята почивка има още 20 дни, а как ще издържа и идея си нямам...писна ми от бачкане та знае ли се.....стискам палци времето да минава бързо, щото вече не изтрайвам.
   На мадамите, които ще заминават сега им пожелавам хубаво, слънчево временце  и много любов!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 329
Златната роза,
ние с тебе по едно време май ще излизаме в отпуска....ааааа
Мен ще ме няма към нач. на Август.
А, пък така да не ми се работииииии  typeuu, ужас!
Искам     grinning039

Последна редакция: пн, 11 юли 2005, 12:31 от Дарилка

# 17
  • Мнения: 2 123
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!
и аз искам да ви пожелая много слънчева и ползотворна седмица, с хубави новини и без миризливи боклуци, че и без това ми се:sick:...
на мен сватбата ми наближава... поръчахме си много стилни халки - матирано бяло злато с по един плосък брилянт залепен в единия край... дано д астанат както си ги представям, че все още ми е мерак да я нося Wink Laughing

# 18
  • Мнения: 2 120
Здравейте, скъпи момичета.
Честито на тези с чертите, на отпускарите и Добре дошли на новичките.
Радвам се заедно с теб Иринии за халките, ще я носиш разбира се.
И на мен ми се ходи на море, ама май ще ходя сама за няколко дни, имаме работа и не можем и двамата да сме извън София.
Късмет от сърце през новата седмица.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Девойки, колко е фатално да пропусна 1 ден фолиевата киселина? Сега се сетих, че тази сутрин я "проспах" и се чудя да бягам ли до вкъщи да я пия  newsm78

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дарилке, аз заминавам в началото на Август и до средата на същият месец ще вилнея неуморно  Laughing. Почивка преди всичко, повече папкане и разходки. Нямам, ама изобщо нямам търпение да се извъртят тези 20 дни и да помързелувам малко на брега на морето, отдавайки се саааамо на хубави мисли и любов. Blush

# 21
  • Мнения: 1 419
Светли, хич даже не е фатално - спокойно Wink

Момичета, аз броя дните като затворник - още 4,5 дни до отпускатаааа  Grinning
За мен тази седмица се очертава много динамична - мога да я нарека дори "резултатна" - чакаме резултати за каквото се сетите и за каквото не, но няма да ги казвам сега (от суеверие  Blush). Като станат едно по едно = ще ви се хваля  Flutter

Ео, надявам се да не си ни отритнала и нас като каузата за мъжете - ама както има един много стар лаф "Всяко зло, за добро" - не му е било писано на Алекс да е твоя татко на децата ти и това е - но това не значи, че си спряла да искаш бебе, нали  Naughty А след като искаш бебе, мястото ти е тук - с мъж или без - след 2-3 месеца нова звезда ще изгрее, няма и да усетиш даже Wink - Горе главата!

Гризка, как е цистита?

Леа, никакъв шопинг ли не удари?  ooooh! - то в магазините трябва да има климатици  Party

# 22
  • Мнения: 2 123
Девойки, колко е фатално да пропусна 1 ден фолиевата киселина? Сега се сетих, че тази сутрин я "проспах" и се чудя да бягам ли до вкъщи да я пия  newsm78
мацка, въобще даже не е фатално! аз че съм pregnant я забравям понякога/както днес/ та ще я пия довечера като се прибера.
можеш и ти довечера да си я пийнеш!

# 23
  • Мнения: 533
Светли, дано имате успех през идващата седмица! Да ти кажа аз имам камък в единия бъбрек и пия Роватинекс. Ти с какво прогонваш песъчинките? Аз имам чувството, че откакто е лято, пия много повече течности и се чувствам по-добре.
Аз нямам камък, само куп песъчинки, които са понапълнили легенчето и направиха възпаление. Успокоиха ме всички доктори, че не е нищо страшно, само трябва да ги разкарам тези песъчинки. Та се хванах с народна медицина - билки (чай за бъбреци по Ламбев), много вода и още повече бира  Crazy
Ама дано стане по-бързо, че ако забременея дай Боже ще поспра бирата, а тя доста помага  newsm78

За чаят на Ламбрев и аз мога да се изкажа много ласкаво, но доколкото знам не се препоръчва при остри възпаления - може след това профилактично.

Хубава и здрава седмица на всички Grinning

# 24
  • Мнения: 4 428
Здравейте и от мен, момичета wavey Много успешна и ползотворна седмица ви желая. На отпускарките - честито, на болните - бързо оздравяване, на тези с овулацията - успешно бебеправене, абе въобще успех във всички наченания както се казва Grinning Аз само да се похваля, че на Банско си изкарахме страхотно и беше направо жега /по прогназа трябваше да вали/. През по-голямата част от времето бяхме сами с мъжа ми и ни беше като втори меден месец /уикенд/ Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле момичета! За една обедна почивка колко сте изписали ooooh!
И мен ме гони нетърпението да изляза в отпуск, но пък от друга страна си мисля: Кое е по-добре - без отпуск или да съм в отпуск и да помагам за ремонта newsm78
Ая, какъв шопинг, бе? Такава жега, ужас, едва влачихме крака в Пловдив и ги довлачихме до Джумаята. Там седнахме в сладкарницата на климатик. А по магазините е сауна! От горещината забравих какво си търся, от какво имам нужда Rolling Eyes абе въобще, не съм аз да живея по тропиците. А в събота там беше типично тропическо, горещо, мързеливо време...
Веси, а имаш ли снимки от Банско? Дай да се порадваме!

# 26
  • Мнения: 4 428
Ох, забравих си фотоапарата Embarassed Sad , а цял ден си повтарях. Остарявам, мдааа Grinning Карахме с тези еднократните и ще трябва да намеря скенер, за да мога да ги кача, но ще се помъча, обещавам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 993
Такава жега, ужас, едва влачихме крака в Пловдив и ги довлачихме до Джумаята. Там седнахме в сладкарницата на климатик. А по магазините е сауна! От горещината забравих какво си търся, от какво имам нужда Rolling Eyes абе въобще, не съм аз да живея по тропиците. А в събота там беше типично тропическо, горещо, мързеливо време...
В Пловдив е топло newsm44 Ураааааааааааааааааааааааааа!Настудувах се на тия дъждове в тая София!!!В неделя ще си отида на мойто топличко и на миличките ми 38 градуса и ще се разлагам от жега newsm76  grinning039 И ако не вали , ще празнуваме  newsm38 на тепето!!! ммм,вече взех да си фантазирам. Довечера съм на купон   bigdance2, скоро не съм яла и не съм спала, таз "свобода" много диетично ми влияе Joy, няма кой да ме храни, хаха...Айде стига толкова глупости от мен, на всички много успешна седмица  Grinning

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Минавам само да кажа дзак, че баща ми ме чакаше като топъл хляб и ме грабна като балканче на баир Mr. Green
Мързи ме...отпускарско ми еееее та чак ми се реве. ДНес бях посрещната от добра новина от брат ми....ще ставам за втори път леля baby_neutral Grinning
Лея утрепа ме с тия цифри за коремни преси  Embarassed
Теди честита ти отпускааа....сега ще ме вземеш ли ти на морнце...ей така все едно нищо не е станало Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 329
Мацки отпускарки,
кажете де да отида на море? На Созопол, Несебър не ми се ходи, някой скоро ходил ли е на Приморско, Синеморец да даде прясно инфо...
Прясно, прясно от мин. лято! Laughing
Голдън, ти де ще хващаш тен? Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт