Отговори
# 15
  • Мнения: 37
 Записвам се и аз в новата темичка!
Ще пиша скоро, че децата са ме пришпорили нещо на бързи обороти  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 4 899
Само бързичко "прелитам"  smile3535 , че нямам много време!
Днес изкарах въглехидратния ден на една макова кифличка без пълнеж, солетки и шоколад. Вечерта - филийка с лютеница.
Утре плодов  Grinning !
Да ни е честита новата темичка, в която все повече свалени килца да има!

# 17
  • Мнения: 102
Добър вечер момичета, благодаря на всички за поздравленията и подкрепата, незаменими сте и мога да кажа че влизам вече в крачка и мисля да затворя и тази страница в най - скоро време в живота си.
Днес денят няма да го коментирам откъм режимност, защото не съм за пример. По принцип днес ми бе първия воден ден и с janeta* влизаме в едни и същи дни нали. За мен утре е белтъчен ден - за работа съм си приготвила 3 кюфтенца от домашно смляно месце телешко и свинско с подправки за суджук изпечени без мазнина на оребрен тиган + салатка зеле и моркови. За вечерта нещо по леко аз по принцип вечер гледам много да не хапвам, че ми става тежко и мисля да е кисело млекце + степче става като плодово мляко и е страхотно с вкус на пъпеш  Simple Smile
И сега банда помагайте, наградата ми е спа уикенд за двама където аз си избера, като те ми поемат нощувките и процедурите, а аз пътя. Та мисълта ми е да ми дадете идеи къде мога да отида като да ми е по - лесно с транспорта примерно  Simple Smile
Лека вечер от мен  Hug

# 18
  • Мнения: 102
Добро утро поспалинки, май аз Ви приспах и аз ще Ви събудя. Днес приключи 1/3 от моето режимче, малко по - късно като се претегля ще Ви дам резултата  Simple Smile
Хайде сега на сутришното кафенце. Станах специално по - рано за да го сервирам на Роси, защото и тя милата заслужава някой да и поднесе сутринта кафето, а не само тя на нас. Пък и се взех в ръце и продължавам да се грижа за доброто настроение тук  Hug


Аз ще си го пийна като отида на работа, засега си Ви оставям и то дано в добро настроение, въпреки прогнозата за мрачен и студен ден.
 Hug

# 19
  • Мнения: 488
О, Ели Hug Благодаря ти, мила!   bouquet   bouquet
Мнго  хубаво като ти поднесе някой кафенце!   bouquet
Чудя се за наградата - ти ли трябва да посочиш хотела или само мястото? Аз за съжаление, не съм много по спа-процедурите и рядко напускам София, но пък ако се разтърсим в интернет, може много неща да се намерят...
Честита ни нова темичка и добро утро!  Hug
Звездичка, мерси  bouquet
Kally May  Hug и аз все прелитам набързо!
Valentinche,  и останалите лунуващи, какъв е резултатът?  Hug
janeta* не е редно да се включва каквото и да било друго в плодовия ден, с изключение на ядки... това е принципно...   bouquet Аз мисля, че някоя друга маслина няма да се отрази фатално, още повее ако вече си я хапнала  Sunglasses
anita29... Hug   bouquet
lilluu   bouquetне се ядосвай за суровия бадем, нищо фатално не се е случило  Hug
Stelxen  Hug защо ти е криво? Какво казва луната?
Emili*, Tsvetito, EVGA, Иринка , Hug
На всички  Hug/така няма да пропусна някого/  Sunglasses  и много хубав петъчен ден!   bouquet

# 20
  • Мнения: 102
Ето ме отново, но нали обещах да се отчета. За 29 дена с дни не всички чисто режим съм отчела спад с 3 кг. на см. не съм се мерила, но да повторя аз нямам много за смъкване и при мен процеса е по - бавен, но съм адски доволна.
Да Роси така ми писаха да си избера мястото и хотела, аз само да си поема пътните. Затова искам и някъде където ще ми е удобно с транспорта, рових в нета но реших да Ви попитам Вас, защото повече мислещи глави по - добре, а и може да има момичета които ще ме упътят, които са ходили и знаят повече от мен.
А сега да Ви почерпя по случай края на първата ми третинка  Simple Smile
Хайде девойки много спите  Wink Аз вече пия кафето на работа  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 37
 Здравейте момичета!  Hug на всички.
Ели ти не спираш да ни радваш с твоите успехи и това дава много мотивация на всички. Относно пътуването ти да кажеш по-близо до Русе ли да е или няма значение стига само да имаш транспорт?

# 22
  • Русе
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен!
Вчера приключих първите 4 дни с - 2 кг, за което съм доволна.Е, имам още 10кг за смъкване, но това е дълъг процес и труден за човек обичаш шоколад.
Ели, аз не съм ходила в Шипково, но казват че там е приказно , а и има спа хотел , който има сайт в нета и се казва Спа Шипково.
Лек и успешен ден на всички!

# 23
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ще полудея...
Незнам какво става с мен, момичета...
Не е нормално, но е факт +1-1,5кг. след лунна диета, при това спазена абсолютно стриктно.  smile3514 newsm61 newsm45 След лунен ден на 2л. мин. вода, 2 чая и 2 ч.лъж. мед, кантарът показа +... Нямам думи вече.  Banghead Не знам как да продължавам и имам ли изобщо сили за това. Просто съм на ръба...  smile3518
Ако някой има идея, приемам всякакви предложения.
Лек ден на всички!   bouquet

# 24
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,фиданки Peace
Минавам да ви видя.
Ели,спа почивката само в БГ ли може да е,или да търся тук при мен. Wink
Stelxen   Hug Hug Hug
На всички лек петъчен ден.Не се преуморявайте с много работа.защото идват почивните дни. Hug

# 25
  • Мнения: 99
Добро утро момичета  bouquet
elinor80 благодаря за кафенцето, ммммм....изглежда невероятно Hug. Права си, че от днес с теб влизаме в еднакви дни. Ето кой ще ми дава идеи за хапването Wink Много се радвам, че вече си по-добре-само така мила: напред и само нагоре и не позволявай на никой да пречупи мечтите, волята и усмивкатата ти Hug Поздравления за минусчетата. Все така да ги пребориш излишните килограми  bouquet
Аз като се измерих тази сутрин кантара показваше между 83 и 84 кг(а на 3-ти като почнах преди 4 дни показваше 86 кг.)Не е за вярване но е истина-днес съм с поне 2 кг. по-малко и то за 4 дни Party
Stelxen недей така мила. Направо ми се доплака на мен като ти четох поста. Защо не пробваш това, което е предложила lilluu на предната страничка: за 2 седмици следната схема-протеин, варива, плодов, протеин, въглехидрат, плодов(казва, че това е взето като съвет от руски сайт с цел за раздвижване на метаболизма)
Drdesi браво мила за резултата-с теб май вървим заедно по дни, че дори и със резултатите  Hug
Drunvala ами права си, че плодовия е само с плод. Ама какво да правя като ме подгони нужда за солено Embarassed и си хапнах малко солено снощи. Ох, днес съм на месце, а за утре имам вече сварено бобче...., че снощи какъв аромат се носече на боб чорба у нас-но издържах и не съм яла hahaha
Цветито, Иринка как сте? Къде се изгубихте-хайде бързичко да пишете как върви режима при вас Peace Hug
Kally May и аз все бързам, че малкия изобщо не иска да стои сам. А вечер и с баткото като си дойде от градината и вкъщи става купон #Crazy JoyВажното е, че намираш време да пишеш та макар и прелитайки Peace Hug
Emili*, EVGA, Anita29, Крисси,  mammy   bouquet........леле кой пропуснах newsm78
На всички момичета  bouquet  bouquet  bouquetЛек ден

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 09:58 от janeta*

# 26
  • Мнения: 33
Добро утро мацки,

минавам набързо, че нямам много време сега. Благодаря за кафенцето, което сте ни сервирали както всяка сутрин. Супер сте Heart Eyes
Момичета, кантара сутринта отбеляза почти -2кг. след луната и след 1 бадем нарушение. Доволно  Laughing

Ели, Катарино бих ти препоръчала като най-атрактивна спа дестинация. Много е хубаво и супер процедури, обслужване на ниво, ресторанта също е добър, има и механа с програма, доколкото си спомням. Има възможност за конен спорт, тенис и още такива.

Хубав ден момичета   bouquet и до скоро

# 27
  • Мнения: 188
Здравейте момичета!
Ели и аз мислех за Катарино да ти кажа, лично не съм ходила но съм чувала страхотни отзиви, и при първа възможност ще го посетя Hug
Stelxen да не си пред МЦ, и при мен не мърда кантара, даже в някои дни дава в +1, друг в -1, и аз незнам сега ще пробвам новата схема ,дано да размърда нещо. не се отчайвай Hug
Аз днес ще съм на протеини,най-вероятно омлет на обяд и кисело млеко, а за вечеря някакво месце или колбас, ще видим.
А вчера плодовия ден за вечря вместо плодове хапнах една салатка зеле, не вярвам да е голямо прегрешение.

Усмихнат ден ви желая момичета Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 219
Здравейте момичета  Hug

Stelxen не се отчайвай, опитай да раздвижиш метаболизма, все пак доста си свалила и може би организма ти има нужда от почивка (ако си почивала, може би не е достатъчно). А може би пък трябва просто 1-2 седмици да не стъпваш на кантара, по някога това помага повече.

Аз още не съм се мерила, може би в неделя, че утре ми е 2-рия плодов и тогава. ТЪкмо и мъжлето ще измеря (днес ми вика, че джинсите му нещо му били широки   hahaha, ще го видим колко широки са му станали).

Ели, аз не съм ходила по спа центрове и нищо не мога да ти предложа, но за Катарино съм чувала хубави неща. Но където и да избереш, ще искаме снимки и разказ как си изкарала, а не се съмнявам, че ще е страхотно (май точно на време ти идва тази наградка Simple Smile).

Хубав ден на всички, и по-малко гледайте кантара (така човек се изненадва повече), пък и винаги има дни на задържане, или дори качване, то не може само да сваля човек. Успех на всички  Hug

# 29
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Благодаря ви за подкрепата момичета!
Ани  Hug Hug Hug
janeta* , имам план за действие, но от понеделник ще е. Ще направя за 2 седмици японско чудо и после ще започна диетата по раздвижващата схема. Дано това да помогне. Както повечето от вас вече знаят аз съм от повтарящите диетата, но може би сбърках че не изчаках 3 месеца почивка, а започнах да я повтарям по-рано.
Emili*, не е заради МЦ. Далеч е още, всъшност сега съм в средадта и най-вероятно в овулация, защото предните два дни постоянно ми се ядеше сладко. Дано да потръгнат и при теб нещата скоро!  Peace
Tsvetito , благодаря ти и на теб. хайде стискам палци поне при вас всичко с кантара да е ОК и да имате големи минуси. Ще чакаме да дадеш резултат!   bouquet
Извинявам се още веднъж момичета, че ви товаря така, но ми е много криво. Три пъти се качвах на кантара сутринта и три пъти слизах от него с невярващи очи. Още не ми е минало и все на рев ме избива май днес.  Sad Cry Cry
На всички момичета спорен и минусов ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт