Отговори
# 45
  • Мнения: 99
irinka28 зная къде е "Аванти". Ти си ни близо-ние сме до "Благоев" по посока Билла по самия булевард "Демокрация". Ще се видим някой топъл ден на кафенце стига само сме си писали. Ще се радвам да се запознаем, защото аз нямам кой знае колко познати тук(нали сме от скоро във Враца) Hug А щом като казваш, че ти е станало лошо вземи поне едно плодче да не вземеш да припаднеш от слабост Hug Разгледах ти албумите от подписа-леле какви прелести готвиш. Как спазваш тая диета с такива изкушения. Я кажи да не си редовен посетител на "Гответе с мен"? Защото мисля, че Бордовски там пише рецепти и те са големи вкуснотии Crazy А ако те видя някъде с малките може и да те разпозная Peace

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 18:13 от janeta*

# 46
  • Мнения: 484
janeta,ще ти пиша скайпа на лични и само да се пооправи времето да се видим.Права си редовен потребител съм на Гответе с мен,нищо че съм на диета,но тук имам трима мъже,които все пак ядат.А Бордовски е уникален.Неговата кухня е пригодена за диабетици,но има страхотни неща.
Да ви кажа,че  вече съм добре,изядох един банан и една лъжичка мед.Мога да карам по два дни на плодове,но тия водните направо ми взимат здравето.Можех и да не ям банана,но май ми беше паднало и кръвното и ме хвана страх да не ми стане по-лошо,а половинката е нощна смяна и съм сама с децата.

Сега ви пожелавам лека и спокойна вечер!!!!!  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug чудих се дали да ви занимавам с мойте работи но реших да напиша два реда Joy Днеска съм много щастлива освен че имам минус  Crazy и от друго че  преди малко като се върнах от тренировки по таекуон-до ми казаха че след две седмици имало състезание в софия ( аз  съм от  Варна ) и ако искам мога да участвам да правя тъльове (техники с ръце и крака ) и също така мога да играя и спаринг ( да се бием като животни Joy не шегувам се Joy това е който не го знае е като бой с техники аз как го обясних както и да е Joy)  и така де че ми искат кг еми аз като незнам мога да отслабна до две седмици Thinking Стига съм ви натоварвала ooooh! Лека вечер и приятни сънища на всички  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 488

Добро утро!  Hug
Как сте? Погледнах набързо как е минал вчерашният ден...
StelxenHug Усещам, че си малко по-спокойна! Почини днес и утре, не мисли за нищо, хапни нормално, но без да прекаляваш. Започни от понеделник японската. Тя е доста строга, но мисля, че резултатът няма да закъснее. А може това задържане да е от МЦ. Всичко ще се оправи!  bouquet
Valentinche, стискам палци за състезанието! Браво за лунуването!  bouquet
janeta*, irinka28, Kally May, Drdesi,   Hug
Ани  Hug пиийнах си сега от вчерашното ти кафенце /четвъртото си избрах/ Sunglasses Много хубаво!  bouquet
ЕлиHug вчера разбрах от шефа ни, че ще ходим на team building скоро и обеща да ни води на хубаво място, ама дотогава понятие нямам какво да те посъветвам. Защо не си избереш все пак някое луксозно заведение, на което иначе трудно би могла да отидеш. При всяко положение обслужването шще е суперску на нещо с 5 звезди! Примерно би могла да си харесаш нещо оттук http://www.visit.bg/index.php?topic=spa     bouquet
На всички - много  Hug
Отивам да се разкрасявам - имам час за фризьор, рано днес, защото нямам време през седмицата!
Много хубав ден, почивайте си   bouquet

# 49
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро ,момичета
Drunvala ти пак си станала най-рано.Благодаря за кафенцето. Hug
Аз от вчера на обяд не съм писала,защото бях много зле.Много ми падна кръвното,не можех да стоя на краката си и цялата треперех.Мъжа ми,като се върна от работа ,си изкара акъла.Но днес съм по-добре и ще минавам по-често.Днес приключвам първата седмица на японската диета и утре ще ви кажа резултат.
На всички момичета лек и режимен ден. Hug




Ели,мила,ето един спа-център.Намира се в градчето,където аз живея.Като щракнеш върху ¨Tratamientos¨,ще ти изкара цените.. Wink

http://hotel.olivanova.com/belleza_salud/spa.aspx

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 09:16 от anita29

# 50
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен момичета  bouquet То аз докато намеря време да пиша и то ще стане обяд Laughing
Drunvala   bouquetкакто винаги на линия със сутрешното кафенце-мерси за което.
Аз днес съм на варива. И за обяд имам боб, който варих още в четвъртък вечерта- и ми чака днешния ден за да си хапна от него CrazyА довечер може да си направя картофена салатка-много обичам картофите.
Да се отчета за вчера-обяда беше кренвирш със салата от зеле и моркови(знам че не е добре кренвирш, но това ми беше само под ръка..., newsm78трябваше предния ден да си подготвя ядене за другия ден-но ще се науча така да правя за да е по-лесно), а на вечеря хапнах 2 пържолки на скара със таратор Crazy-голяма вкуснотия беше.
А за утре се чудя за въглехидратния-мисля да направя "Постни шоколадови квадрати".irinka28 ти ли беше пускала рецептата-ами на снимките изглеждат божествено и предполагам и на вкус са така. Когато решиш прати ми скайпа си на лични и ще те намеря Wink
Лек ден момичета и да е с минусчета(моя кантар тази сутрин показва -2.5кг за 5 дни Joy, но имам много за сваляне Sadцели 20 кг., но да кажа че преди 40 дни бях 91кг. а сега съм почти 83кг и почти 3кг. са за 5 дни с тази програма)Благодаря на всички за подкрепата  bouquet

# 51
  • Мнения: 188
Здравейте и от мен!
Много спокойно днес във форума.
Аз днес съм на варива и ще хапвам след малко пълнени чушки с ориз Joy
а утре ще съм на плодове по новата схема , ще изкарам така две седмици да   видим дали ще се размърда нещо  Rolling Eyes
Drunvala ти и в почивните дни си най-раннобудна, а междудругото ти сега на какъв режим си и има ли резултат? Hug
И аз разгледах японската , но много строго ми се видя и ме притеснява че след като я приключиш като почнеш да хапваш...и все пак anita29 чакам да видя твоя резултат, може и да те последвам Hug
janeta* пробвай сладкиша няма да сбъркаш, става супер почти всички тук сме го  правили Hug

Хубав следобед на всички Hug Hug Hug

# 52
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Emili* наистина японската е малко строга диета,но Ели ми каза,че се прави 2 седмици,осле 1 седмица почивка и повтаряш диетата още 1 седмица,за да задържиш свалените кг.Аз след това ще си продължа 90-дневната,но по другата схема. Peace
Сега пускам следобедното кафенце.




# 53
  • София
  • Мнения: 541
Привет, фиданки!
Поздравявам всички празнуващи днес! Да сте живи и здрави!    Hug bouquet Hug
Моята диета върви добре, вече влизам в ритъм без нарушенийца и кантара ме зарадва, въпреки МЦ.  Wink
Много минуси за всички!  Peace

# 54
  • Мнения: 94
Привет, мацки!
как сте?
Ели, ти си невероятна! Наистина ми е трудно да си представя какво ти е коствало да преминеш диетата и да се превърнеш в секси мацка, каквато изглеждаш сега.
В живота всеки се разочарова постоянно от нещо или някой, но това е нормално, не можем да очакваме, че другите ще се държат КАТО НАС.. светът е интересен, защото сме различни. И това харесваме в другия - нашето различно Аз.. но РАЗЛИЧНО.
За хората, които не заслужават да се разочароваш от тях, има само 1 изход - дистанция..тя помага и да си дадеш равносметка и да позволиш на другия да те оцени ( след като те е загубил ). Тя показва и чувството за достойнство, което никой никога не бива да губи в името на Любовта.. мъжете обичат.. кучките, с извинение. Това е крайно, разбира се, но идеята е, че не трябва да се разглезват, защото всеки бързо свиква на хубавото и лесното и дори майчинското отношение..
всъщност не знаех дали проблемът ти беше любовен, но така ми прозвуча.. а сега да не натоварвам диетата, ще кажа една моя любима мисъл ( от фентъзи роман ):
"Същество, което ИМА ЦЕЛ ПРЕД СЕБЕ СИ, не може да бъде нещастно"
винаги , когато ми е било гадно и кофти, тази мисъл ме е карала да се стегна и да се усетя, че имам някаква цел и тя е стимула ми за живот, прогрес, настроение, ако щеш. Всичко, което срещаме в ежедневието си, можем да го приемем позитивно или отрицателно, избери ++++++++.
И не си позволявай "лукса" да си тъжна.. това е само загуба на 1.време 2.нерви 3.сълзи 4.настроение и риск от трупане на килца..
Хайде, усмихни се на света,за да ти се усмихне и той - когато се радваш , света се радва с теб, когато плачеш винаги си сам.. и тая мисъл е вярна.

А по диетата - днес ми е ПЛОДОВ ДЕН, засега си стоя на 63,4кг. и не мърдам.. обачеее моя мъж снощи ми вика - абе май си спаднала дупето, а или ми се струва?  smile3521 newsm44 newsm03
много, много се изкефих ей - еми как да не спазваш режима при такива похвали, а?  Flutter

айди отивам да шетам, докато малкия спи..
целувки и прегръдки на всички
Hug

# 55
  • Мнения: 94
Лелее, irinka28... ти си невероятна готвачка, бре, жена!
Искам рецептитееее   chef  bouquet
за тортите сякаш, че и за тестените.
. охх охх  Joy

# 56
  • Мнения: 488
Здравейте следобедно!  Grinning
Мммм, че хубаво кафенце, Ани, благодаря! Hug   bouquet Мисля си, че ако си много отпаднала, трябва да засилиш малко храната /ама не яйцата като количество/Няма значение килцата, важно е да се чувстваш добре!
Insatiable   bouquet плодовият ден те настройва философски!  Grinning Но много добри размисли...   bouquet
Emili*  Hug можеш да се каже, че съм на Дюкан.
На всички  Hug

# 57
  • Мнения: 94

Insatiable   bouquet плодовият ден те настройва философски!  Grinning Но много добри размисли...   bouquet

Dru, ако мога така да те нарека, плодовият ден ми е най-трудният, умирам от глад направо, нооо утре е хубавият и толкова опасно - килограмен белтъчен ден.. днес живея с мисълта за утре, при мен през плодовия смъквам 700г.. а в белтъчния досега имам 2 такива.. първия път върнах целия спад от 1,3кг за 1 ден,  бая кофти.. но втория белтъчен си запазих теглото без да кача и без да спадна..
сега се надявам да успея да задържам това, което спадам през плодовия ден, той в това ми е най-силен..  bowuu

отивам на водопой, че май се обезводнявам.. кой опреснява рецептите по дните? ако имаме нови предложенийца?
аз за табличката съм: 160см, начално тегло 64.7кг, старт: 28.10.2008г., в момента:63.4 кг(т.е. към тази сутрин)
  Flutter

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 22:13 от Insatiable

# 58
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Insatiable   данните за табличката ги пиши на ЛС на Звездичка. Peace

# 59
  • Мнения: 484
Момичета,иде ми да се застрелям... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Днес ми е белтъчен ден и вечерях "добра"порция пиле със зеле,но след това......изядох две вафли Мура  Embarassed Embarassed Що ли и аз незнам,като че ли ръката ми сама си ги взе.....а отгоре на всичко така гадно ми се е подул корема(даже не чакам и МЦ).Утре мисля да пропусна варивата и да бъда на плодове за наказание  #2gunfire
Аз си знам какво ще каже Ели,че са били мираж,ама този път не се хващам  hahaha
Хайде лека вечер от мен!!

Ели,ти къде си бе жена??Нещо се губиш  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт