Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше обядът на участниците във форума?
Какви ястия бяха сервирани на събитието?
Каква рецепта беше споделена в дискусионния форум?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше обядът на участниците във форума?
-
Какви ястия бяха сервирани на събитието?
На събитието бяха сервирани различни ястия като пилешко бутче с топено сирене, сос пармезан и гъби, свинско на хапки, шарена салата от кисели краставички, царевица, печени чушки и колбас с млечно-майонезен сос , питка, крем супа от броколи, руло със сладко от ягоди, усуканица с лук и сирене, шоколадов кекс, макарони с доматен сос, маслинени зехтин ачми и пюрé с плуващи медник.
-
Каква рецепта беше споделена в дискусионния форум?
-
Какви снимки бяха споделени в дискусионния форум?
-
Как се приготвят ориенталски кюфтета?


.Ама вече се отчетох в предходната тема.Там последна тука първа 

.Това момиченце дето си го сложила потенциална наша съфорумка се очертава.Заспало от изтошение в кухнята милото
.Да я похвалиш
Не, Зайче..Байче.....щолена го купих от Метро - готов, много е вкусен. Миналата година го правих, голям зор, та сега си викам, пак обикаляне за плодове и суетене - нямах времето, а и защо да го правя пряко силите си, ако съм свободна и не работя както миналата година ОК. А за украсата - и на мен още ми е жал да я махна. После ми става едно празно, пусто, голо, та отлагам агонията






. Избягвай гъбките