Венета Райкова срещу Люба Кулезич-гледахте ли?

  • 23 484
  • 292
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 17 546
Брей, това ли е тя, прословутата статия? Голямата, лоша статия, която опорочава чистата венетина душа?  Laughing Laughing
Не виждам фрапиращ скандал в посочените няколко абзацчета, нито пък нещо особено невярно.
Естествено! Но защо и от това Госпожа Венче да не извади дивиденти! Тя просто мисли в брой, не по друг начин.

ПП. И аз сега виждам статията и даже си направих труда да я прочета. Спокоен изказ, без намек за обида и напълно верни твърдения.

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Ох, да вземе да се гръмне някъде тази ми ти екс Дачковица! Явно има хора, които впечатлява с цитирането на  имена от арт средите из столицата! Аз не си падам по такив тип театралолаладжии!!!  Жалка работа!  ooooh! Списваща в Уикенд...кво повече има да се говори! Иначе изпитва кой какво знае!  Tired

# 197
Боже, Боже, колко женска простотия и завист има по тоя свят, Боже!!! Една от вас е изказала лично мнение в защита на Венета, а недоволните кифли ( без да се обиждате, ама с това поведение не мога да гледам на вас с други очи) ще я изядат. Момичета, чета ви мненията от доста време, и имам впечатление, че вие се смятате за невероятно интелигентни, знаещи, можещи... За ВАШЕ съжаление обаче, вие идеално се вписвате в целият БГ пейзаж! " Нека мразим всичко живо, което е по - успяло от нас" !!! Знаете ли, напомняте ми мъжете, които подобно на вас са се разделили на 2 лагера спрямо Митко Бербатов... От една страна стоят нормалните и широкоскроени хора, които могат да приемат успехите на даден човек, а от другата, вашите двойници - тези които не могат да приемат, че тях не ги е " целунала съдбата " и ще си останат завинаги прости автомонтьори или във вашият случай задръстени домакини... Съветът ми към вас е, не злобейте толкова - не е полезно за бебетата.

# 198
  • Мнения: 2 180
Сега го гледах, след като пуснахте линка. Какво да кажа....отвратена съм от тази жена и с право се разрази такъв спор тук и в медиите. Венета пък винаги ми е била любимка и съм пристрастна. Не може да се отрече обаче абсурдността на ситуацията, абе.....чудя се в крайна сметка какво и се върза Венета да и се обяснява и да си вдига нервите.  ooooh!

# 199
  • Мнения: 690
аз пък все се питам защо точно Нова тв съжалява Кварца, че да й плаща хонорар  newsm78 културната й рубрика не е нищо особено - гледам сутрин Нова тв и като се изтипоса бабата, минавам на друг сутрешен блок  Rolling Eyes
за тези, които не обичат Венета - ами не й гледайте предаването, не четете в жълтата преса за личния й живот и определено няма да ви се натрапва  Peace и в този случай даже няма и да знаете, че е бременна  Laughing

# 200
  • Мнения: 17

Съгласна съм и с тези от вас, които смятат, че Венета преекспонира бременността си, но мисля, че това е нормално - и аз откакто съм бременна все това ми е в главата и на езика, все пак е най-важното нещо, което се случва на една жена - особено когато е първа бременност.

Надявам се, не влизаш в офиса с Добър ден, аз съм бременна. Или ако някой си изпусне запалката, Ау, как можа, аз съм бременна, така ме уплаши, ще взема да пометна.  А в медиите съобщи ли.

Много интелигентно предположение, как ти го роди умната главица  Laughing

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 20:23 от princess77

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
chickadee   bouquet най - сетне да го видя  и аз този прословут разговор. Не мога да взема страна в случая, направиха шоу. И двете имат право в тезите, които застъпват. Хич не харесвам Венетка, но най-накрая се намери някой, който да й го рекне и да я приземи малко. Пък ЛК, повтяряше 3 лафа на кръст милата. Много голям културувед се извъди - бабешка работа, пълна кукувейка е станала.
Не се карайте момичета, ние сме далече от техните "проблеми" и по-добре ...  Twisted Evil

# 202
  • София
  • Мнения: 6 062
Боже, Боже, колко женска простотия и завист има по тоя свят, Боже!!! Една от вас е изказала лично мнение в защита на Венета, а недоволните кифли ( без да се обиждате, ама с това поведение не мога да гледам на вас с други очи) ще я изядат. Момичета, чета ви мненията от доста време, и имам впечатление, че вие се смятате за невероятно интелигентни, знаещи, можещи... За ВАШЕ съжаление обаче, вие идеално се вписвате в целият БГ пейзаж! " Нека мразим всичко живо, което е по - успяло от нас" !!! Знаете ли, напомняте ми мъжете, които подобно на вас са се разделили на 2 лагера спрямо Митко Бербатов... От една страна стоят нормалните и широкоскроени хора, които могат да приемат успехите на даден човек, а от другата, вашите двойници - тези които не могат да приемат, че тях не ги е " целунала съдбата " и ще си останат завинаги прости автомонтьори или във вашият случай задръстени домакини... Съветът ми към вас е, не злобейте толкова - не е полезно за бебетата.

Венетке, това ти ли си?

# 203
  • Мнения: 421
Боже, Боже, колко женска простотия и завист има по тоя свят, Боже!!! Една от вас е изказала лично мнение в защита на Венета, а недоволните кифли ( без да се обиждате, ама с това поведение не мога да гледам на вас с други очи) ще я изядат. Момичета, чета ви мненията от доста време, и имам впечатление, че вие се смятате за невероятно интелигентни, знаещи, можещи... За ВАШЕ съжаление обаче, вие идеално се вписвате в целият БГ пейзаж! " Нека мразим всичко живо, което е по - успяло от нас" !!! Знаете ли, напомняте ми мъжете, които подобно на вас са се разделили на 2 лагера спрямо Митко Бербатов... От една страна стоят нормалните и широкоскроени хора, които могат да приемат успехите на даден човек, а от другата, вашите двойници - тези които не могат да приемат, че тях не ги е " целунала съдбата " и ще си останат завинаги прости автомонтьори или във вашият случай задръстени домакини... Съветът ми към вас е, не злобейте толкова - не е полезно за бебетата.

ти днес пи ли си хапчетата за успокоение ? Stop не се коси толкова ,всеки си изказва мнението така както го мисли и чуства.

# 204
  • Мнения: 1 367
А какво е казала Лора Крумова тази сутрин,че пропуснах?

# 205
  • Мнения: 17 546
saigonka... тропическият климат и обилната влага ти се отразяват зле. Как да се обидя на някой, който си е избрал подобен ник?! Laughing

# 206
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да вземе да ражда най-накрая ,че не я понасям.
После сигурно и малкия Тишо ,ще ни го вре от екрана.
За мен Вената е много проста и елементарна.
Спрях да гледам Горещо.
Просто няма за какво да и завиди човек.От устата й бълва само простотия.
И нон стоп с тъпите си въпроси
-И с кой се еба?
-Какво ти подари?
Нещастница проста.Сега на девица ,ще се прави.Колко к...ве е изяла и тя.
Добре че беше тоя Тишо да я вземе.Ама ,ще видим до кога.
Той човека няколко пъти си тръгва.Сигурно едвам я издържа и той.

# 207
  • Мнения: 1 547
Нека мразим всичко живо, което е по - успяло от нас

Браво, браво, кажи им го най-сетне  Crossing Arms Една жена да се изкачи на международния Олимп на успеха и те и се нахвърлят, чорлавите завистници. Ми, в крайна сметка, колко...ъъъъ....журналистки могат така изкусно да подрусват изкуствени букли на фона на нелеп декор, м?? То не е за всеки, не.  Naughty Иска се талант, за да успееш в празния брътвеж, пък гледането с нацупени джучки и повдигати вежди се учи с години.


Може да сте лауреати на Нобелова награда за мир, но Венета е по-успяла от вас. Може да сте адвокати, хирурзи, професори или учители, но Венета пак е по-успяла от вас. И в CNN да работите, и при Опра Уинфри да гостувате, и със Спилбърг да обядвате, все тая - разберете, че сте жалки хейтърки и никога няма да имате такъв хубав имидж, такъв начетен мъж и такъв красив корем, ни-ко-га!

# 208
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Благодаря за линка. След коментариите тук взех че реших, че Люба Кулезич е някакво чудовище. Да ама не, твърде прибързано. Нищо различно от истината не прочетох в статията. Нищо толкова скандално не видях в поведението на Л.К. Една умна жена, евала. А Венетка ми е по-противна от всякога.

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 09:25 от ljuboznatelna

# 209
  • Мнения: 230
E, нe! "Целуната от съдбата" по адрес на Венета просто ме уби тази сутрин!     smile3537

Общи условия

Активация на акаунт