Лудост ли сама да избереш да станеш самотен родител?

  • 5 674
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Е, то решението беше предварително ясно, kiara - все пак преди изобщо да пусна темата бях направила инсеминацията Simple Smile Доста преди това бях разсъждавала. Просто, когато я направих изведнъж ме хвана шубето и зададох въпроса къде риторично, къде наистина. Благодарение на въпроси зададени в точното време на точните хора понякога стават чудеса.
Не като чудо и далеч не по темата, но попитах преди седмица един познат, който аз подозирам, че е с по-скоро гей наклонности,  дали ще ми стане донор, че никак не са евтини пустите му и скандинавци  Joy, а той снощи ми предложи да се оженим и да си направим дете, както му е реда... Идея нямам дали бих приела, хвана ме неподготвена, но мисълта ми беше, че човек трябва да пита, дори да си мисли, че знае отговорите Simple Smile

# 61
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами това може да е мъжът, който си чакала досега. Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 6 478
Но да се омъжиш за някого само за да ти направи дете и да се пишеш "семейна" newsm78 Струва ли си? Вярно е, че брака е договор и най-успешни са браковете по сметка понеже всяка от страните знае какво иска и какво очаква. Ако и ти си готова за това - давай! Но ако имаш романтични уклони с идеята за перфектното семейство - поизчакай малко със заветното "да" в гражданското. Просто за всичко си има време...време да посееш, време да ожънеш, време да обичаш и време да мразиш, време да кажеш "здравей" и време да кажеш "довиждане".....така се пееше в една стаара песен от 60-те....

# 63
  • Мнения: 21
Опасявам се, че изместваме темата. Колкото до уредения брак, по-скоро е с цел застраховка на двете страни за правата над детето. Той вероятно се опасява, че ням да има права над него. Колкото до романтизма - аз съм го погребала. Въпреки всичко все още съм по-навита на самотно майчинство, но си дадохме време да го обмислим, от всички страни Simple Smile

# 64
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Искай и ще ти се даде... Simple Smile

# 65
  • Мнения: 21
Искам максимума и за това на 33 още го чакам, а той бил илюзорен....

# 66
  • София
  • Мнения: 1 444
Обикновено такива бракове, обмислени и договорени на приятелски начала са много успешни и здрави, съпроводени с уважение и разбирателство.За децата се създава една интелигентна, стабилна и хармонична среда.Казвам го, защото познавам хора, сключили такъв брак, които излязоха не само най-здравото семейство, но и най-щастливи от тези, които се омъжихме по любов и отдавна разведохме.Помисли добре, може това да се окаже щастливият ти кръстопът и избор.
За това, че може да е гей-лошо няма, чувствителни са, уважават и разбират жените.Има един филм с Мадона точно с такъв сценарий.Не помня как се казваше, но е страхотен и си струва.Тя забременя от най-добрият си приятел гей, след един запой завършил спонтанно в леглото и т.н........

# 67
  • София
  • Мнения: 6 478
Обаче този филм с Мадона и приятеля гей завърши доста драматично понеже се намеси и трети - стрейт мъж, който поиска да живее с мадона и детенце, което беше от  гей-дружката...и стана бая лепкава историята.....Ако е гей - помисли добре ако живеете заедно как ще приемеш избора му на интимен живот...вярвай ми, няма да се откаже от мъжете...А колкото до правата - той признае ли го и тогава си има пълните права на баща независимо с барк или без. Няма ли да е по-добре да го признае, за подържате приятелско-родителско-грижовни отношения към детето, но всеки да си има отделен личен живот за да няма наранени и неразбрани Wink...А и не може да е единствено гей.... newsm78 как би направил бебе тогава? поне трябва да е би....или аз не ги разбирам тези неща? Wink

# 68
  • Мнения: 4 458
Леле какви неща станали докато ме няма  Grinning

Поздравления и дано излеза нещо хубаво от всичко това  Hug

Иначе, да, беше направила крачката но очевидно не беше много наясно със себе си за да питаш тук  Wink Надявам се сега вече категорично би могла да отговориш на въпроса който зададе в началото  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт