Съжителство със свекърва...

  • 11 380
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Не, това не е поредната тема, в която ще плюеме по съкровищата.

Искам да питам тези от вас, които съжителстват под един покрив със свекърва си,
как точно се справяте със хигиената. По- точно, с прането, ...или най- точно, с прането на бельо...
Слагате ли мръсното си бельо в общия кош за мръсни дрехи?
...а тя нейното?

# 1
  • Мнения: 11 572
Не живея със свекърва,но отговарям.Колкото и да ми е симпати4на жената,бих си купила  собствен кош за мръсни дрехи,бих го сложила в спалята си,някъде на скрито място да не се вижда и така само аз ще си го ползвам.

# 2
  • Мнения: 426
Ох,това да ти е проблема  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 723
Не живея със свекърва,но отговарям.Колкото и да ми е симпати4на жената,бих си купила  собствен кош за мръсни дрехи,бих го сложила в спалята си,някъде на скрито място да не се вижда и така само аз ще си го ползвам.
...и ще си перете отделно ли?...питам само Simple Smile

Ох,това да ти е проблема  Laughing
След десет години съвместен живот стигнах до извода, че И това е проблем...честно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 426
Съвместен живот 10г. със свекървата имаш предвид? И сега ли се сети за бельото  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 650
Ох,това да ти е проблема  Laughing
Защо да не е ?

# 6
  • Мнения: 11 572
Да,отделно Peaceпоне така предполагам.Виж,като живеех при моята майка,вси4ко се переше общо и не ме е било гнус.Хвърли ме сега  размисъл.А предистория има ли въпроса ти?

# 7
  • Мнения: 25 724
Руске, свекърва ти да не е завъдила куче?  Mr. Green
Нямам опит със съжителство със свекърва (да не съм луда да си го причинявам), но имам наблюдения над живота на майка ми с нейната. Поотделно си перяха дрехите. Даже, когато баба е прала наши неща, никога не ги е смесвала с нейните (или поне аз не съм я виждала).  Laughing

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... След десет години съвместен живот

е па ти си за медал!
И за още един кош за пране, с опция за 2-ра пералня.

# 9
  • Мнения: 4 668
Писала съм и друг път - веднъж ми се наложи да поживея 10 дни в свекървата , заради проблем с водата в нашия блок / сменяха тръбите / , а новото ни жилище още не беше направено напълно ...
Обаче да си пусна дрехите в една пералня с техните  ooooh! Crazy това не може и през ума да ми мине . Пълен абсурд .
Та тогава ходих да си пера у баба  Laughing , че ми беше близо .
Ако живеех в свеки / хипотетично / , защото това не е възможно да ми се случи щях да си купя моя си пералня  Crossing Arms , а не само мой си кош за дрехи .

Обаче сега свеки си живее с девер ми и другата снаха ... гледам , че си перат заедно .

# 10
  • Мнения: 2
Отделно, отделно и винаги отделно Naughty

# 11
  • Мнения: 7 474
Фундаментален въпрос повдигаш  Thinking

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 22:06 от L e o

# 12
  • Мнения: 7 723
... След десет години съвместен живот

е па ти си за медал!
И за още един кош за пране, с опция за 2-ра пералня.
Коша си е кош, ама опцията за втора пералня няма как да се осъществи, за съжаление... Crossing Arms
Шани, ма нали и от коша трябва да бръкнеш  и да сортираш бельото в бялото пране...
...и тогава пак можеш да видиш кафявото на гащите... Confused

Сийке, лесно ти е на тебе  Crossing Arms
...а споменавала ли съм ти, че имам две момичета?  Flutter

# 13
  • Мнения: 25 724
Сийке, лесно ти е на тебе  Crossing Arms
...а споменавала ли съм ти, че имам две момичета?  Flutter

Пробутваш ми ги за снахи ли?  Crazy
Какво са ти направили децата???  ooooh! Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 16 111
Никога не съм живяла със свекърва.
Но от живеенето със родители и после  със съквартирантка - бельото си  всеки  переше отделно, на ръка. Баба ми ме научи още от малка.
СКъпия си дойде със същия навик - пере си бельото на ръка, даже не разрешава да го простирам.
Кош за мръсни дрехи нямам -  ползвам 1 част от вградения гардероб в коридора.  Но и там са само чаршафи, кърпи, дрехи. Наредила съм там кашони и дъщерята и мъжа знаят кое къде да слагат. Та сортирането е направено предварително.

Общи условия

Активация на акаунт