Съжителство със свекърва...

  • 11 384
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Русева, вземете си кош с отделни чекмеджета. В най-долното- бельото на бабата, а в най-горното- Вашето.
Иначе пращам Рико при нужда, знаеш. Месо не отказва никога. Хеле пък живо, и врещящо. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 581
 Живяла съм два месеца със свеки. Проблем с гащите нямах, защото си ги пера докато се къпя. Иначе мойте дрехи майка ми ги переше у нас и после ми ги връщаше.
 Ужас гнуслива съм и  ползвахме различни съдове, прибори, гъби за миене на чинии и разни други неща.

# 17
  • Мнения: 340
Вие нещо не сте добре.  От баба ви и майка ви не ви е гнус, но от жената, която е родила мъжа ви ви е гнус??  И то ей така принципно ви е гнус, а не защото имат проблеми с личната хигиена свекървите.  Уау Joy

Живея със свекърва си по 3-4 месеца в годината, всяка година и всички си слагаме мръсното пране в общ кош.  Не ми е хрумвало да ме е гнус от член от семейството ни.  Изобщо, не ме е гнус от хората на базата на вида роднинска връзка, а на базата на личната им хигиена.  Ако знам, че съседката ми е чист човек, без проблем ще изпера и нейните мръсни гащи с моето пране.

# 18
  • Мнения: 7 723
А, ако оцапани с ако гащи? Чужди гащи?

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тогава ти не си задала правилно въпроса.
Едно е да переш гащи с ако, друго е просто гащи.
Гащи с ако не бих прала с моето пране пък ако ще и със златно ако да са.
Иначе когато живеехме със свекърите дрехите си перяхме общо, моето бельо си перях на ръка. Не от гнус, просто не исках да ми гледат бельото.

# 20
  • Мнения: 314
Отделно разбира се,смятам че е напълно нормално и няма никакво значение дали даден човек има или няма хигиена.

# 21
  • Мнения: 340

Ако твоите гащи са наакани, в общото пране ли ги слагаш?  Наакани гащи са си гнусна работа, независимо кой ги е наакал.  Все ми е едно дали майка ми или свекърва ми са се наакали.  Ако им се случва (недай си боже), колкото ще пера едната, толкова и другата.  

Деизи, не разбрах кое е нормалното?  Дрехите на всеки член от семейството да се перат отделно ли е нормално??

# 22
  • Мнения: 314
Сиси,имах в предвид,че за мен е нормално да си пера дрехите,моите и на мъжа ми отделно от тези на свекървата.

# 23
  • Петрич
  • Мнения: 321
Първият път, когато отидох за по-дълго време при родителите на мъжа ми ( за около 10 дни ), майка му ми беше изпрала гащите на ръка.Просто съм си оставила гащите в коша за пране и тя преценила, че трябва да ги изпере.В последствие разбрах, че пере и на щерка си гащите, която е на 35 год.За мен това е абсурдно, странно и много срамно.Тогава настана третата световна, аз се разстроих много, накарах и се, тя се разстрои и т.н.От тогава свекърва ми изобщо не е виждала мои гащи.Ние не живеем заедно, но ако живеехме, щях да си кътам някъде отделно бельото.
От нея и от свекър ми изобщо не ме е гнус и нямам нищо против дрехите ни да се перат заедно.
Ако са изцапани, честно казано, не знам какво бих направила.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Изобщо, не ме е гнус от хората на базата на вида роднинска връзка,

... че каква роднинска връзка имаш с мъжа си и с майка му?  Rolling Eyes
Не си пера моите гащи с тези на мъжО, пък камо ли с на майка му.

# 25
  • Мнения: 7 914
....
Не си пера моите гащи с тези на мъжО, ...

Мислех, че съм единствената Flutter

# 26
  • Мнения: 1 911
Бих си пускала отделни перални, дори няма да се замисля. И за нищо на света не бих бръкнала в коша на свекърва ми. Бррррррр  Confounded

# 27
  • Мнения: 314
звездичка ,не си единствена  Hug,аз също си пера бельото отделно от това на милото.

# 28
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз не живея със свекърва ми, но се е случвало да ни гостува по-дълго време. Пускам обща пералня. Не е прокажена, че да и деля дрехите или бельото само защото ми е свекърва.
 П.С.
 Много ми е интересно защо перете бельото на мъжете си отделно от вашето? newsm78 Нали спите заедно, а се предполага, че и не само спите? Гнус ли ви е или е заради материята и цветовете?

# 29
  • Мнения: 314
Не ме е гнус от мъжа ми,а просто моето го пера на ръка,а неговото в пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт