Съжителство със свекърва...

  • 11 393
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 340
Изобщо, не ме е гнус от хората на базата на вида роднинска връзка,

... че каква роднинска връзка имаш с мъжа си и с майка му?  Rolling Eyes

Много умно и оригинално, няма що.  

# 31
  • Мнения: 7 914

 Много ми е интересно защо перете бельото на мъжете си отделно от вашето? newsm78 Нали спите заедно, а се предполага, че и не само спите? Гнус ли ви е или е заради материята и цветовете?
Не, че ме е гнус, но така тръгна от началото и сега нямам нищо против да се перем отделно. А и не само белюто, а и дрехите си перем отделно, чаршафите няма как Whistling Mr. Green Дрехите на детето също се перат отделно.
Навик Peace

Хи-хи сетих се, че и кърпите след баня перем заедно Whistling

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата май трябва да е нааканите свекървени гащи.

И аз съм от негнусливите. Не съм живяла със свекърва, но не ме е гнус от нея. Случвало се е да пере на децата дрехи и знам, че не е ги е прала на ръка, нито пък са били достатъчни за цяла пералня, имало е и нейни дрехи. Нямам проблем с това, само веднъж й направих забележка да внимава с бялото, че май го е смесила и от тогава нямам проблеми.
Чиста е, дори е чистофайница.

# 33
  • Мнения: 366
Отделно разбира се,смятам че е напълно нормално и няма никакво значение дали даден човек има или няма хигиена.
На същото мнение съм. Не си представям да си пера дрехите, заедно с тези на свекъра.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 13:22 от vili bets

# 34
  • Мнения: X
Не съм живяла със свекърите.
Но когато сме гостували за по-дълъг период,като не живеехме в един град,тя си пускаше техните дрехи ,аз нашите.
Никога не е ставало въпрос да се пере всичко заедно.
Събирала съм мръсните дрехи в една торба и когато е свободна пералнята,се перат.
Дори не съм се замисляла за това...до тази тема!

# 35
  • Мнения: 1 788
Не живея със свекъри...
Но майка ми и до ден днешен (когато съм вкъщи), пере отделно моето и нейното бельо.
Макар че, погледнато реално, прането на бельо е над 60 градуса, а при тази температура измират много неща.
Има и още нещо - вероятността възрастната ти свекърва да ти "лепне" нещо от бельото си е много по-малка, отколкото обратния вариант Simple Smile
Другото е неприятното усещане, че, все пак, това е чуждо бельо, което е напълно нормално Simple Smile
Просто купи отделен кош за пране за двама ви с мъжа ти и не си го слагай на сърце Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
Не бих прала бельото си заедно с ничие друго.
В къщи кошовете за пране са 4, според сортирането на прането за пералнята.
1.на бебето
2.на момчетата
3.мое и на съпруга ми
4.кърпи и спално бельо.
Така разделям нещата според усещането ми за хигиена, така мисля че е практично и удобно.

Когато гостуваме някъде (при майка ми например), прането сортирам по същия начин и не го смесвам.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
За бельото малко кофти.
Бих ползвала отделен кош и бих си пускала пералня и простирала сама. Което си е в реда на нещата.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Изобщо, не ме е гнус от хората на базата на вида роднинска връзка,
... че каква роднинска връзка имаш с мъжа си и с майка му?  Rolling Eyes
Много умно и оригинално, няма що.  

е, колко капки кръв с еднакво или сходно ДНК съдържание имаш с тези 2 индивида за които си говорим? Е?
На практика, нито грам. Та за какви роднини си говорим въобще? Помисли понякога... не е вредно Wink

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Руска, сори   bouquet но не се стърпявам...  Embarassed
Не спя на възглавката на мъжО, не спя в завивките му, не се бършем с една кърпа и ред други различия. И то без да съм супер гнуслива.
Аааааа има още..., всеки си има негови си чаши за кафе, примерно. И децата имат само техни си прибори... Такива ми ти откачени изисквания.  Crazy

# 40
  • Мнения: 325
Съчувствам ти!Аз не живея със свекърите, но си спомням майка ми и нейната свекърва,т.е баба ми беше кошмар,майка ми бавно умираше,когато трябваше да я къпе и преоблича повръщаше.Проблема с прането баща ми го реши с обикновената пералня,там перяха нейните дрехи и като че ли тя беше доволна,виждаше,че се полагат подобаващи грижи за нея.

# 41
  • Мнения: 364
С моята свекърва перем дрехите отделно - тя техните си и на етървата, аз нашите с мъжлето.Моето бельо го пера на ръка и не го простирам на общите простори, за да не ми го гледат Не знам защо ме е гнус, но е факт.

# 42
  • Мнения: 1 912
Не знам защо ме е гнус, но е факт.

Да, и за не знам защо, но понякога не е нужна обективна причина. Гадничко е.

# 43
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами обсъдете въпроса и се разберете, чак тема за мръсното бельо....

# 44
  • Мнения: 3 371

Не спя на възглавката на мъжа ми, не спя в завивките му, не се бършем с една кърпа и ред други различия. И то без да съм супер гнуслива.
Аааааа има още..., всеки си има негови си чаши за кафе, примерно. И децата имат само техни си прибори... Такива ми ти откачени изисквания.  Crazy

цитирам те, че ме мързи да го пиша и аз.
и дрехите  пера отделно на всички. единствено на децата смесвам панталоните, якета и ватирани блузи.
затова и имам пране в изобилие  Laughing


Общи условия

Активация на акаунт