90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №76

  • 26 218
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 299
Жанетка  Hug
За днес плодов ден -  банан, 2 кивита, следобед на имен ден- 2 бонбона и парче баница, вечеря малко ядки. Изповядах прегрешението и вече мога да си лягам с чиста съвест.
GaBiNcEt0oy пожелавам бързо оздравяване на тати.
Лека вечер момичета Hug

# 16
  • Мнения: 1 711
Да се цопна и аз в темичката, дано не разплискам много. Wink

Принцесса, това, което си ме питала на лични- може.Изпразвай си по-често кутията, че не можеш да получаваш съобщенията.  bouquet

Тук е имало-Only Elly can juge me! Joy

# 17
  • Мнения: 517
Здравейте.
Аз днес бях на въглехидратен ден. Хапвах си филийки с лютеница и една вафла Simple Smile
За вечеря въздух..Simple Smile Пропуснах вечерята и сега съм гладна, но се задоволявам с.. бистра водичка..Simple Smile
Утре съм на плодове и ще умра от глад, ама няма начин хъхъхъ
Иначе има видим ефект от диетата при мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 23
здравейте моми4ета,днес бях на протеини (9 дни от диетата),закусвах кафета с мляко,кам 3 обяд-100гр моцарела+100гр филе и гарнитура кисели краставици,ве4еря кам7.30 1 пържолка свинска и 1 надени4ка+трушиика.знам 4е не е много диети4но,заради солта ,но....дано не съм прекалила.до сега --1.5 до 2кг като имам в предвид 4е сам преди МЦ и вси4ки диети ,които сам спазвала резулата  е задожолително.продължавам с огромно желание,готова съм с менюто за следващите 3 дни.за утре пе4ени картофи на фурна с подправки за обяд и ве4еря.лека нощ от мен,и ви желая много минуси в новата тем. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 16
Харизанова, благодаря ти Simple Smile Изтрих всичко и съм готова.
Лека нощ, момичета  Hug

# 20
  • Мнения: 1 777
Привет фиданки! Grinning
Моя плодов ден върви супер,за закуска си хапнах един банан,за обяд и вечеря папая и около 100 гр.бадеми за целия ден.За утре не съм решила още какво ще се яде.
Много минуси на всички!!!!

# 21
  • Мнения: 17
Привет фиданки! Днес ми е белтъчен и нещо не бях и гладна, та си хапнах съвсем малко агнешко печено за обяд и сьщото ще бъде за вечеря. Интересно, че плодовия го карам съвсем лесно в къщи. Явно като сьм на работа в главата ми само ядене се върти, а в къщи покрай детето не ми остава време да го мисля. А и може би има значение че с беба ставаме късно и не огладнявам толкова. Аз самата не мога да повярвам че вече нямам нужда от толкова храна и се наяждам от доста по-оскъдно количество. Иначе общо за 12 дни съм свалила 2 кг и съм доволна. Ако сваля и другите 8 - супер! Успех на всички от мен и много минуси в новата тема! Hug

# 22
  • Мнения: 553
Добро утро, фиданки  Hug   Coffee
Simple Smile Големи сте писателки - едва ви изчетох  Joy
стел, къде се дяна? Да не си предала фронта  newsm66   Аз след протеиновия отчетох леко минусче  ukliam1
И вече категорично няма да се меря често, дори смятам през 3 плодови да давам отчет за теглото.
Момичета казвате, че обядвате и хляб... но не се ли смесват примерно белтъчини+въглехидрати по този начин? А пък във въглехидратния почти не пасва да се яде и хляб - примерно спагети с хляб или пица с хляб.
Моята зеленчукова пица стана страхотна онзи ден. Мислех, че няма да прилича на нищо, защото съм свикнала да има обилно сирена или мръвка , но се получи  newsm74
Днес съм на въглехидрати, мисля си за едни спагети с доматено+морковен сос-че.
Хубав ден  thumbsup

# 23
  • Мнения: 0
Добо утро поспаланки.Хайде на кафе.

# 24
  • Мнения: 16
Добро утро на всички момичета!
gargamel, благодаря да закафето  Simple Smile
Аз бързо ви правя отчет за четвъртата четворка и бягам по задачи - 5,8 кг.
Много успешна седмица пожелавам, с много минуси и много усмивкии
 Hug

# 25
  • Мнения: 616
Добро утро момичета.
От днес влизам отново във вашите редици .Лятото изкарах 90 дена и бях много доволна от резултат да видим сега как ще се справя ,защото мисля и цигарите да спирам .
Пожелавам ви много минусова седмица  Hug

# 26
  • Мнения: 0
добро утро !!!
т@ли тук съм мила !благодаря на теб и на всички други момичета - искам да отбележа че заради вас не смея въобще да се откажа!
въпреки че продължавам да диетувам безрезултатно за сега!днес ми е 12 ден и само 1 кг който свалих в 1 седмица и мисля че даже съм си го върнала???КАКВО СТАВА?????
няма да се откажа обаче - да ви кажа че се чувствам много добре въпреки че не слабея се чувствам по лека(явно е чисто внушение)!
и така аз нямам резултат и пак да питам КАКВОООООО СТАВАААААА?????
доста е изнервящо да гледам че май само  аз нямам ефект ???
да си призная спазвам режима само количеството ми е малко повечко,но все си мисля че поне 3 кг трябваше да махна и по дрехите нямам никаква разлика ???нали казвате че някой свалят на см но и там нищо ?????НО ПРОДЪЛЖАВАМ СМЕЛО НАПРЕД,МНОГО МИ Е ХУБАВО ДА СЪМ СРЕД ВАШИТЕ РЕДИЦИ И ЗАТОВА ПРОДЪЛЖАВАМ !!!пък туко виш поотслабна поне 4 5 кила да махна .....
днес съм на белтъци да видим за обяд мисля една пържолка от магазина ,следобед 1 кис мляко а вечерята още незнам
на всички момичета пожелавам успешен ден и седмица и в петък да отчетем -3кг!!!!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 299
Добро утро фиданки! Гаргамелче мерси за кафето  Hug От мен течна закуска
стел я споделай менюто си, да не грешиш някъде. Днес например следобедното мляко го махни, може плод между храненията. И дано скоро се раздвижи стрелката!
За всички успешна изпълнена с минуси седмица!  Hug

# 28
  • Мнения: 553
стел, с пържолката си вземи и една малка салатка, след обяд и аз като vesyy те съветвам да не ядеш млякото. Може за вечеря да ядеш мляко или пак нещо месесто+салатка. Хапвай сутрин само по един плод, и ако можеш като мен ограничи кафето до 2 бр за деня с много, много малко мляко /защото аз не мога го пия без мляко и това си е.../ Не забравяй водата  Peace
Няма как да не смъкнем и ние, предполагам че задържаме и съвсем скоро ще ги изненадаме момичетата с резултати  Sunglasses
А до тогава съвсем благородно ще завиждаме на Принцесса  Flutter

# 29
  • Мнения: 102
Харизанче  Hug
Принцесса ти си нашата гордост   bouquet
И сега по темата и основно стел, мацко без никакви отказвания  Peace Сега яденетата основно са две /като изключим закуската от плодове, и никой не е казал че до 12,00 трябва да хапваме само веднъж плод, той си се хапва постоянно съобразно часовете, ако ставате рано и хапнете плод раничко, може към 10.00 -11.00 часа отново да си хапнете/ в днешния ти белтъчен ден направо махни млякото, то си се води за едно основно ядене. Млякото като млечен продукк води до подуване и той най - трудно се разгражда и му трябва доста време да се разгради в организма ни. Така че ако си решиш мляко, то трябва да ти е за вечеря, а през другото време плод. И друго задължително в белтъчен и ден на варива на масата ви да присъства салатата, но не кисела или туршия, защото салатата създава стомашни сокове подпомагащи разграждането на основно приетата храна. И така, порцията на обяд да ви е 300гр., а за вечеря наблегнете на салатата и примерно порция от 100 - 150 гр. Постепенно ще видите как ще ви стигат и по - малките порции  Peace

Общи условия

Активация на акаунт