Отговори
# 720
  • Мнения: 4 434
Добър ден кулинарки и кулинари! Mr. Green

Да ви попитам за някакви рецепти на тефлонов тиган...че ми подариха и сега мерак да правя нещо... Crazy

Вчера направих за пръв път палачинки,станаха перфектно.Но ми се иска и друго да науча.

Ще съм ви благодарна! Hug

# 721
  • тук
  • Мнения: 510
благодаря за отговорите за броколите    bouquet - ние не можем да ядем синьо сирене, че малката е с алергии, а аз кърмя, но сега ще опитам с разни други по-меки сирена и ще докладвам след това

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Дайт идея за лесен сладкиш, да се бърка с вилица и да му се слагат с орехи. Да не е на Рени, че него все не мога да го докарам, както трябва  Mr. Green
Авче  Hug

# 723
  • Мнения: 4 435
Дайт идея за лесен сладкиш, да се бърка с вилица и да му се слагат с орехи. Да не е на Рени, че него все не мога да го докарам, както трябва  Mr. Green
Авче  Hug

Пробвала ли си на сладка_хапка сладкиша с майонеза? Супер лесен е, а е много вкусен. Аз поръсват върху шоколадовата заливка обилно с орехи, но може и вътре в сместа да си сложиш. Hug И се бърка с вилица. Mr. Green

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Почвам го  Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 7 987


МОЛЯ НЕ ПИШЕТЕ ПОВЕЧЕ В ТАЗИ ЧАСТ !

# 726
  • Мнения: 90
здравейте, кулинари  Wink имам едно питане- какво можем да направим с остарял кекс? мислех си дали не мога да го наредя в тавичка и да го залея с нещо?.... благодаря предварително!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт