Болезнена поява на първите зъбки. Възможни решения. Дентокинд

  • 63 725
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 58
Здравейте, д-р Янакиев! Благодаря Ви за предишния отговор. Сега ме налегна едно притеснение, че вече трета седмица непрекъснато давам на сина ми (на 5 месеца и 20 дни) Дентокинд. Хапчетата го успокоиха през първата седмица на приема. Последните два-три дни престанах да давам, защото се беше успокоил, а и се притеснявах, че ще се натрупа лекарството (на опаковката пише да не се приема продължително без лекарска консултация). Щом спрях, пак започна да си хапе ръчичката и понякога да отказва да суче. Въпросът ми е: МОГА ЛИ ДА МУ ДАВАМ ПОСТОЯННО ДЕНТОКИНД В ПРОФИЛАКТИЧНАТА ДОЗА 3Х1 ДОКАТО СЕ ПОКАЖАТ ЗЪБКИТЕ, ДОРИ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 2-3 МЕСЕЦА? ЯВНО ПРИ НЕГО ДИСКОМФОРТА ДОСТА ПРЕДХОЖДА РЕАЛНОТО ПОНИКВАНЕ НА ЗЪБКИТЕ.
Благодаря предварително.

# 91
  • Мнения: 98
Здравейте
Не  се  притеснявайте,  може  спокойно  да  давет  Дентокинд  3 месеца  в  посочената  профилактична  доза.
Както  вече истъкнах    смисълът  на  даването  на  Дентокинда  е  не  само  омекотяването  на  дискомфрта  а  и  недопускането  на  симптоми, които  са  израз  на  намаление  на  имунитета  в следствие  на  никненето  на  зъбките.
С  поздрави  д-р МАРИО Янакиев

# 92
  • Мнения: 0
Ура-а-а! Дойде време за море. След два дни тръгваме. Но по закона за всеобщата свинщина синът ми нещо е "нефелен". Чудя се какво му е и дали да го оставя на баба му и дядо му. В крайна сметка никой не им е длъжен да им гледа внучето. Днес започнах да давам Дентокинд, пък ще видим. Чудя се дали да не прибавя и Инфлуцид?

# 93
  • Мнения: 98
Здравейте,
На  каква възраст  е  синът  ви?
Кажете  точно  какви  прояви  има  при  него?

# 94
  • Мнения: 0
Здравейте, д-р Янакиев! След два дни дни Дентокинд и Инфлуцид синът ми (1г. 3м.) вече е много по-добре и утре заминаваме на море, като ще продължа с Инфлуцид докато сме там поне 2 пъти по 1 табл.
Весело лято на всички!

# 95
  • Мнения: 13
Здравейте, д-р Янакиев , интересува ме след отваря не Дентокинда има ли срок на годност и мога ли да го давам в комбинация с Храносмилателния чай на Хипп /копър, лайка и анасон/ и Успокояващия чай  Хипп /маточина ,лайка и липов цвят/  синът ми е на 9 месеца преди два месеца купих таблетките но му дадох само 2/3 , в момента има 2 долни и 2 горни резци  и вдига температура плаче нервен е личната каза че това е от горните резци понеже още не са прорязали на ширина.    Ако ми отговорите ще съм ви много благодарна днес ни изправи на нокти 11 човека в къщи неистов плач от болка и никакъв начин за успокоение  накрая едната баба донесе ракия за намазване на венците и 10 секунди след това малкия се успокой но не искам да мажа детето все с ракия все пак това е алкохол а той е бебе.

# 96
  • Мнения: 13
чакам отговор по двете теми

# 97
  • Мнения: 34
Здравейте, д-р Янакиев , интересува ме след отваря не Дентокинда има ли срок на годност и мога ли да го давам в комбинация с Храносмилателния чай на Хипп /копър, лайка и анасон/ и Успокояващия чай  Хипп /маточина ,лайка и липов цвят/  синът ми е на 9 месеца преди два месеца купих таблетките но му дадох само 2/3 , в момента има 2 долни и 2 горни резци  и вдига температура плаче нервен е личната каза че това е от горните резци понеже още не са прорязали на ширина.    Ако ми отговорите ще съм ви много благодарна днес ни изправи на нокти 11 човека в къщи неистов плач от болка и никакъв начин за успокоение  накрая едната баба донесе ракия за намазване на венците и 10 секунди след това малкия се успокой но не искам да мажа детето все с ракия все пак това е алкохол а той е бебе.

Здравейте, Дентокинд е годен до изтичане на срока на годност, указан на опаковката. Състават и производственият метод са такива, че отварянето не съкращава този срок, тъй като не съдържа химични вещества, които да се изменят.

Комбинацията с чайовете, които указахте, е напълно подходяща. Ефектът на Дентокинд може да се намали единствено от мента или ментол, но по принцип те не се прилагат при малки деца.

# 98
  • Мнения: 13
много благодаря за отговора и се извинявам за припряността

Общи условия

Активация на акаунт