"Системата минус 60" - Тема №14

  • 31 722
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
http://lubomirivanov.com/1322

Досега се "смятах"... Grinning 18% мазнини - доближавам се до идеалните Wink  Само някакви си 2-3 кг останаха Crazy

Приятно изчисляване  Hug

# 736
  • Мнения: 37
Здравейте  Hug

- 100 гр спрямо миналия понеделник. Вчера сутринта обаче каква прекрасна цифричка видях. Ще я чакам да стане реалност Simple Smile

За закуска - 1 редче черен шоколад с лешници (в момента го хрупам, че ми се ядеше..), 2 парчета кекс и чаша-две айрян.
Обяд - ориз с гъби или печени картофи и сирене - не съм решила още
Вечеря - Оризовки със домати и печени чушки

Другото, което ми се случи е, че си купих 2 номера по-малка блуза (казват, че това е най-големия стимул за отслабващ човек). И я купих не, за да я гледам докато ми стане, а защото ми стои почти добре. Наясно съм, че сигурно е уголемен размер, както и че е доста по мен, но като усещане е готино Simple Smile.

А за всички ранобудници - кафе и закуска!


Лек ден и много минуси!

# 737
  • Мнения: 86
Добро утро момичета,

Тъкмо да сервирам кафето и el-ena ме изпреварила  bouquet

Аз да кажа тихичко, че имам мъъничък минус (минус 2 кг. от табличката, но това е близо за месец)

Мляко с нес и аз смятах до сега и се получиха умопомрачаващи резултати Embarassed - няма да споделям Laughing

Аз закусих днес вече и мисля хапването да ми е:

З: 3 ръжени филийки с извара и няколко парченца пастърма, две парченца шоколад и едно кафе с мляко
О: леща със салата домати и краставици
В: кисело мляко със сухари или ябълка

Хубав ден от мен и мнооооого минуси за отчета днес!

# 738
  • Мнения: X
Добро утро и успешна седмица на всички!
През изминалата седмица имах доста прегрешения и тази сутрин кантарът ме възнагради щедро. За изминалата седмица съм +1 кг.  ooooh!

# 739
  • Мнения: 56
Добро утро и от мен, момичета!

el_ena, благодаря за закуската и кафенцето! Hug

Влизам само да се похваля, че за 1 седмица на режима имам свалени 1,5 кг. Много съм щастлива. Намъкнах се в един панталон, който отдавна бях забравила:))))
Определено това е моят режим. Не ми е трудно да го спазвам, само от време на време ме мъчи навика да си похапвам нещо м-ду храненията, но и това ще преодолея.

Мляко с нес, като се прибера от работа ще поизчислявам, че моят комп. я зарежда 10 мин. тази страница.Simple Smile

Отчета за менюто довечера, защото закъснявам за работа.

Успешна, усмихната и отслабваща седмица на всички системки!  Hug Hug Hug

# 740
  • Мнения: 3 089
аз съм с 19% мазнини, което уж е добре, но по-надолу човекът пише, че най-много сме щели да се харесваме при стойности 12-15.

днес съм - 100 грама надолу в сравнение с миналия понеделник и + 300 в сравнение с четвъртък.  Rolling Eyes  

добрютро  bowuu

# 741

Общи условия

Активация на акаунт