Re: Къде в Бургас 25

  • 62 163
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Заповядахме в новата тема Simple Smile
За да не е спам - някой да знае шивач за кожени палта?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
на ул. Оборище до Кирил и Методий близко има ателие, където правят ремонти на кожени дрехи и сигурно и шият, така че може да пробваш там

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
на ул. Оборище до Кирил и Методий близко има ателие, където правят ремонти на кожени дрехи и сигурно и шият, така че може да пробваш там

На мен точно за ремонт ми трябва, благодаря ти.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 577
A ако се чудите кога и къде ще е тази година Благотворителния Базар 2010, ще ви информирам  Hug Вярно, че никой не е питал, ама аз да си кажа

Коледен Благотворителен Базар 2010г. - 17, 18 и 19 Декември, Бургас

  Начало: 17 декември 2010 г. в 10:00 - Край: 19 декември в 20:00
--------------------------------------------------------------------------------
Място гр.Бургас, МОЛ Бургас Плаза, пред касите на магазин Карфур
--------------------------------------------------------------------------------
 Допълнителна информация И тази година Движение на Българските Майки организира в Бургас Коледен Благотворителен Базар 2010.
За четвърта поредна година на базара ще бъдат представени коледни сувенири и украса, изработени от деца от домовете за деца лишени от родителски грижи, от доброволки от фондацията и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза.
Средствата, събрани от продажбите ще бъдат използвани за осигуряване на предмети/пособия от първа необходимост за децата от Дом за медико-социални грижи за деца “Дом майка и дете” – гр. Бургас, Помощно Училище ”Отец Паисий”- гр.Бургас и СУПЗ- с.Бата.

Базарът ще е с продължителност 3 /три/ дни в периода 17, 18 и 19 декември 2010г. от 10 до 19 часа. в МОЛ Бургас Плаза

Децата разчитат на нас!

Благодарим предварително от името на децата! 

# 5
  • Мнения: 3 621
Да не ви изгубя...
Да побутна въпроса си за хубаво палто-пелерина.

# 6
# 7
  • Мнения: 539
цитат "Denito,благодаря  bouquet а къде точно се намира това магазинче зад Кирил и Методий,може и на лични  Wink никой ли друг не е виждал Макуин с дистанционно  "

магазинчето е в уличката зад у-ще Кирил и Методий,едно малко ,вътре има и козметика и играчки,срещу него пак има магазин само за играчки,провери и там.
Виж това дали ти е изгодно
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.4712

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
АХ,   bouquet.
Имам питане, от къде мога да намеря вокален микрофон. Истински. Не държа да е професионален, но да върши работа все пак. Моята тийнейджърка обича да пее много и това е в списъка, който е "поръчала" за празниците.

# 9
  • Мнения: 3 621
Pagocт братовчедка ми купи на дъщеря си микрофон от м-н Ритони, на нея обаче и трябваше професионален и дадоха над 1000 лв. От нея знам, че има и не чак толкова професионални които са около 50-100 лв. Провери в музикалните магазини.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Nefertity, благодаря ти много, наистина добре ме насочи. Нямах идея къде да търся. Над 200 лв. няма да дам, дано да има нещо до тази цена.

# 11
  • Мнения: 150
Момичета,знаете ли къде се намира магазина ТСМ?

# 12
  • Мнения: 1 813
Nefertity, благодаря ти много, наистина добре ме насочи. Нямах идея къде да търся. Над 200 лв. няма да дам, дано да има нещо до тази цена.

На "Филипс" е 50лв. Купих го от "Техно....." там до Младост, който е магазина. Все ги бъркам.  Embarassed

# 13
# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Nefertity, благодаря ти много, наистина добре ме насочи. Нямах идея къде да търся. Над 200 лв. няма да дам, дано да има нещо до тази цена.

На "Филипс" е 50лв. Купих го от "Техно....." там до Младост, който е магазина. Все ги бъркам.  Embarassed

Тенкю.

Общи условия

Активация на акаунт