Строеж, къде, как, колко? Тема за взаимопомощ 21

  • 67 073
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Поздравления за всички, които напредват.   bouquet
За тези, които имат проблеми - не се предавайте, решение ще се намери  Peace
Еласмен, спокойна и безпроблемна подготовка за сватбата и да не забравиш да ни покажеш снимки  ;-

При нас нищо ново - чакаме си удостоверението за идентичност, което между другото трябва да е готово утре. Междувременно с Калоян поболедувахме, днес съм на работа след 1 седмица болнични и...ми спадна гласа  Mr. Green

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 923
май само аз се хваля на последък  Crazy почнаха да слагат плочки в банята smile3538 даже питаха как да ги редят, понеже цялата ще бъде един цвят без допълнителни фигурални или фризове мисля, че няма значение как ще ги редят   newsm78

# 19
  • Русе
  • Мнения: 3 711
E, че няма лошо да се хвалиш Simple Smile. Май не се се похвалвала обаче какви ще са плочките  newsm78.

На нас пък вчера сутринта ни се обадиха да кажат, че плочките за тоалетната ще ги произвеждат чак на 21 юли и ще дойдат август месец. Първо беше за края на юни, после средата на юли, сега началото на август. Да видим какво ще стане.
Следобяд пък се обадили да кажат, че са дошли плочките за банята. Сега чакаме майстора сигурно към понеделник да почва да работи, че има мнооооооооооооооооооого работа.

Май не съм ви питала за структурите за вграждане. Иска ми се нещо качествено докъм 400 лв с тоалетната. Ако имате предложения давайте. На Видима щяхме да купуваме, обаче не ни хареса бутона им.

# 20
  • Мнения: 1 020
И аз си мислих за такава с вграждане, ама след като се замислих как се оправя ако нещо стане и се отказах  Embarassed Ние сме далече де, но аз си се оглеждам за всякакви глупости.

Което ми напомня да ви питам... Проучвали ли сте прахосмукачки, които били вграадени  newsm78 Мъжа ми каза да ги проуча, а аз даже не знам какво има предвид. Били му ги препоръчали някакви... Rolling Eyes

# 21
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Еличка, ремонтира се през бутона, достатъчно са големи, няма проблеми. Не се притеснявай в това отношение.
За прахосмукачка обаче не мога да ти помогна, аз ще заложа на робот.

# 22
  • Мнения: 1 020
Намерих някакви неща... http://www.sarsg.com/info_prod1.php е не е ли неудобно с този голям маркуч... ще ме убие мъжа ми...

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 823
Elichka_mama В първите теми (5-10) беше обсъждано за тези прахосмукачки. Някой беше споделил, че има позната с инсталирана такава система, но не било удобно по ред причини и си купили обикновени - по една за всеки етаж. Peace Но не мога да те препратя към конкретно мнение...
За казанчето, както е писала Meggysan, няма проблем да се ремонтира механизма през бутона. Wink

elasmen Ако банята не е много голяма, по-добре ги сложете хоризонтално плочките (предполагам, че са правоъгълни). Така ще създадете илюзия за по-голямо пространство. Grinning

# 24
  • Мнения: 1
Да не Ви изпусна! Поздрав за тези, чийто строежи не са замразени  Laughing!

# 25
  • Мнения: 1 020
Elichka_mama В първите теми (5-10) беше обсъждано за тези прахосмукачки. Някой беше споделил, че има позната с инсталирана такава система, но не било удобно по ред причини и си купили обикновени - по една за всеки етаж. Peace Но не мога да те препратя към конкретно мнение...
За казанчето, както е писала Meggysan, няма проблем да се ремонтира механизма през бутона. Wink
...

Благодаря Акси, ще погледна! На мен хич не ми хареса този маркуч...
Щом може да се ремонтира през бутона, тогава ще имам предвид този механизъм също  Hug
Благодаря ви!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 923

elasmen Ако банята не е много голяма, по-добре ги сложете хоризонтално плочките (предполагам, че са правоъгълни). Така ще създадете илюзия за по-голямо пространство. Grinning

ами те май вече са ги сложили   Laughing

Meggysan показвала съм ги, но явно не си ги видяла ибица кафява

# 27
  • Банкя
  • Мнения: 823

elasmen Ако банята не е много голяма, по-добре ги сложете хоризонтално плочките (предполагам, че са правоъгълни). Така ще създадете илюзия за по-голямо пространство. Grinning

ами те май вече са ги сложили   Laughing

Meggysan показвала съм ги, но явно не си ги видяла ибица кафява

Ами че те са си квадратни. Mr. Green
Няма много възможности за монтаж. Wink

# 28
  • Мнения: 63
elasmen, това са подови плочки, а не стенни Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 35 098
Здравейте, момичета Hug
До сега ви четях, сега идвам при вас LaughingНие сме.....ами на старта. Изкоп за основи, подложен бетон, хидроизолация,втори подложен... другата седмица, надявам се да сме на кота 0
Пък, аз.....аз вече съм се "нанесла" Joy
Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт