Строеж, къде, как, колко? Тема за взаимопомощ 21

  • 67 076
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 3 711
elasmen, сега като ги видях се сетих Simple Smile.

venelina2006, показала ги е да ги видим, предполагам са си взели стенни от същата серия.

nanu4e, добре дошла при нас, но тук посрещаме със снимков материал новодошлите Wink Wink, особено щом са почнали. Къде ще бъде вашата къща, за вили или постоянно живеене ще я използвате?

Последна редакция: сб, 02 юли 2011, 14:15 от Meggysan

# 31
  • Мнения: 63
Извинявайте, че се намесих така грубо  bouquet!
Попитах, защото в сайта на КАИ  "Ибица" нямат стенни плочки, а само подови!
Сигурно нещо не съм разбрала правилно ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 35 099
Меги, има доста време до снимките Blush Поне такива, на които да си "личи" дейност.
Ами, къщата ще е на Бистрица(софийско). Смятаме да живеем там Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 923
Извинявайте, че се намесих така грубо  bouquet!
Попитах, защото в сайта на КАИ  "Ибица" нямат стенни плочки, а само подови!
Сигурно нещо не съм разбрала правилно ooooh!

аз ги показах само като цвят, иначе си имат и стенни, и фриз, и с декорация, но по магазините и складовете Wink  Peace
днес ще видя какво са направили и дали въобще нещо са правили  newsm78
Акси стенните не са квадратни, продълговати са  Wink но както са ги сложили така  Mr. Green

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 122
elasmen, екстра са си плочките, ние също сме се насочили към  КАИ, но друга серия. Вече имам опит с техни плочки за банята на свекърите, която правихме по-миналата година - за цената си са направо перфектни  newsm10 .
При нас нещата се случват по-бавно, отколкото си мислехме, но така е като работят човек и половина, при това ограничен брой часове  Laughing. Все пак вече имаме една напълно боядисана спалня, една боядисана само на една ръка, на тези двете сме монтирали и корнизите. Останалата част от къщата е на шпакловка една ръка ...
Сложихме си плочки на двете тераси /но не сме ги фугирали още - времето не позволява - или духа силно, или вали/. Монтираха ни вратите на мокрите помещения /за едната баня още си чакаме орнаментното стъкло  Simple Smile/. Купила съм си и паркетите за цялата къща /макар че, докато им дойде реда има мнооого време  Laughing/. В процес на проектиране съм на баните / и на коридора, и на стълбището, и на кухнята/, но нещо зациклих и никой от вариантите не ми харесва като го погледна на следващия ден ...

# 35
  • Мнения: 22
Здравейте!Не знам от колко време не съм писала...сигурно има половин година  Laughing И сега ще върна много теми назад да видя кой до къде е стигнал и какво прави!
Ние вече 8ми месец живеем в къщата  Mr. Green Разбира се не е готова напълно  Laughing
Започвам пак да ви следя и да обменяме опит,някой правил ли е скоро изолация,защото ни предстои септември  Simple Smile
На начинаещите успех!!!Пожелавам бързо и качествено строителство!За да вдъхна кураж подсещам,че ние започнахме на 15 март 2010 и се нанесохме на 30 ноемрври 2010   bouquet
И исках да попитам има ли отделна тема за екстериорните проблеми,че не я намирам?

# 36
  • Мнения: 296
acid, искаме снимки за доказателствен материал... Simple Smile Имаше по едно време тема за цялостен интериор, обаче, на къща, но не просъществува. Така че давай тука - и за екстериор, и за интериор, то на момичетата им предстои. Да кажат те, де..... Simple Smile

# 37
  • Русе
  • Мнения: 3 711
acid, искаме снимки за доказателствен материал... Simple Smile Имаше по едно време тема за цялостен интериор, обаче, на къща, но не просъществува. Така че давай тука - и за екстериор, и за интериор, то на момичетата им предстои. Да кажат те, де..... Simple Smile

Да, да, давай тук, а всякакъв вид, особено снимков материал, е добре дошъл.

Пък и Гретел, и от теб искаме още снимки с малко повече детайли Wink.

# 38
  • Мнения: 296
Пък и Гретел, и от теб искаме още снимки с малко повече детайли Wink.
А, Мегги, аз само дрехите на простора не съм си показвала.../ама простора май съм го показвала Mr. Green/. Още миналия август, когато се нанесохме....Досадна съм вече.... Laughing Ама ми е слабост темата, затуй си вися тук и ви се радвам.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Aaаа, на мен нещо ми се губят голяма част от снимките явно, отивам да търся тогава, как може да съм пропуснала, или нещо акъла ми закъсва и не помни толкова назад Wink Wink Wink.

П.П. Махнала си снимките май Sad

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 10:10 от Meggysan

# 40
  • София
  • Мнения: 923
acid как може да не се похвалиш не те ли е срам  Twisted Evil Laughing веднага да покажеш снимки, пък ние с каквото можем ще помагаме  Wink
аз да кажа имаме си баня  newsm44 и плочки в коридора  newsm44
Гретел ами покажи ги и тях така вече ще са сигурни хората  hahaha

# 41
  • Мнения: 637
elasmen, да ви е честита банята Hug
Аз днес ще пазарувам матрак за нашата спалня и за детето. Ще са Дормео най-вероятно, но днес ще видя точно от кой вид.
Ще ви покажа снимки, но нека вече да придобие по-готов вид всичко  Hug

Много ме радват новите попълнения в темата. Това е една от най-хубавите, най-положителните теми Hug Разбирам я Гретелчето защо и е кеф да си чете и пише тук. И аз макар че строежът в грубата си част мина ми е най-приятно тук да си чета и пиша  тук bouquet

# 42
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Elasmen, сама разбираш, че чакаме снимки Wink.

Пък всички, които сте вече живеете, то е ясно, че мястото ви е тук, нали сте ни големия стимул все пак. И може да се хвалите дори и с разни дребни нововъведения по къщите. Ние ще ви се радваме.

# 43
  • Мнения: 22
acid как може да не се похвалиш не те ли е срам  Twisted Evil Laughing веднага да покажеш снимки, пък ние с каквото можем ще помагаме  Wink
Ми аз напълно забравих,че тук обсъждахме...Вчера видях,че съм писалал последно в тема 18  Laughing
Имаме още много за довършване,но нали споделих,че най-важно е изолацията,защототази зима се оказа,че топлим двора с котеното  Laughing

Вие къде слагате снимки?

# 44
  • Мнения: 1 020
А ако не сте вие "ветераните" кой ще ни дава ценни съвети и кой ще ни отваря очите за неща, през които вие сте минали и с които сте се сблъскали Simple Smile

Аз уж четох всички теми преди да се включа, но повечето снимки не бяха как да кажа активни или бяха с парола... Та ако Гретел имаш в албумче моля те да ми го пратиш на лични, за да видя къщата ти...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт