Колко килограма трябва да съм?

  • 47 831
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 262
Ваня,
Изуми ме с тази диета. Все си мислех, че нещо по-нормално си избрала.
Това не е правилната диета за теб. Не само, че няма да постигнеш желания резултат, а вероятно ще си докараш и някой здравословен проблем.
Друго важно е да не четеш само опаковките на храните - това, че производителя си ги е кръстил "здравословни", въобще не значи, че наистина са!
Прочети по-детайлно хранителните режими в подфорума тук, посъветвай се кои от тях са подходящи за твоята възраст и едва тогава действай.
Надали ще ме чуеш, но все се надявам да вземеш някой и друг съвет предвид.
Успех все пак   bouquet

# 46
  • Мнения: 0
ами сега хапнах нещо по-нормално половин порция козе месо. също и два домата надух се все едно съм изяла 100 порции но както и да е опитвам се някак да си балансирам диетата но търся малко по-бърз резултат
вече се обърках с тези диети не мога да разбера какво да правя вече

# 47
  • София
  • Мнения: 1 508
Не ти трябва диета, а пълноценно и балансирано хранене, задължително съчетано с много движение - дете си, би трябвало да тичаш и играеш на двора, това е напълно достатъчно според мен.

Бързите резултати могат да увредят младия ти организъм за цял живот, по-добре здравословен начин на живот и теглото само ще си дойде на мястото, макар и не толкова бързо, колкото би ти се искало.

# 48
  • Мнения: 0
Ураа...Вече съм 61 килограма и направо съм се стопила през повечето време ям месо и риба.
Хляба замествам с пълнозърнести бисквити. За закуска ям плодове - ябълка или банан.
Приятелите действително ме мислят за много по-слаба.
Мисля за сваля някъде около до 53-54 килограма. Но незнам ще видя как ми се отразява.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 013
За един месец си свалила 8 килограма. Карай с по-забавени темпове, организмът ти се развива и не е хубаво да се подлагаш на ударни диети. За възрастен човек е ОК да свали около 6 кг. за месец, но при теб не е хубаво това. Лишаваш се от важни компоненти на здравословното хранене.
Бързите резултати водят единствено до бързо качване после. Най-сигурното при една драстична диета е връщането на килограмите. Зная, че няма да се вслушаш, но пак ти обръщам внимание.

# 50
  • Мнения: 6 347
Не замествай хляба с бисквити, дори да са пълнозърнести - обикновено бисквитите са сладки, а тогава на практика нищо полезно не правиш... Яж пълнозърнест хляб, а не бисквити. И наистина недей да се стремиш към бързо сваляне, въпреки че е много изкушаващо.

# 51
  • Мнения: 0
Ето това е моя снимка от този момент.

# 52
  • Мнения: 6 347
Според мен вече изглеждаш много добре и трябва само да се храниш здравословно и да се движиш, а не да се подлагаш на строги диети Simple Smile

# 53
  • Мнения: 401
И според мен изглеждаш супер! Съгласна съм с предишната потребителка, че сега трябва задържиш теглото, като се движиш повече и да не прекаляваш със сладкото и разните там чипсове.
По отношение на движението - сега модерно ли е с твоите приятелки да играете на дама? Аз навремето като бях на твоя възраст, също много исках да отслабна, и се оказа, че скачането на дама изразходва доста енергия. Правихме си цели турнири по дама, след които в някои случаи имах мускулна треска Simple Smile
Искам само да добавя, че сигурно много твои връстнички са доста слаби. Не се увличай да приличаш на тях, поддържай си твоето тегло, всеки има различна структура. Аз на твоята възраст си бях откровено пълничка, и все бях на диета, все исках да отслабна, но не можех и не можех да стана клечка като моите приятелки. В течение на времето обаче се научих да се храня балансирано и да се движа колкото се може повече в ежедневието си, благодарение на което сега, когато съм над 30-годишна, съм по-слаба от доста от приятелките ми, на които като бях тийнейджърка исках да приличам.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 13:35 от Maghalena

# 54
  • Мнения: 0
Благодаря ви за мненията! Много ви благодаря. Вече съм 55 - 56 килограма. Вече съм супер. Уррааа...

# 55
  • Мнения: 81
Благодаря ви за мненията! Много ви благодаря. Вече съм 55 - 56 килограма. Вече съм супер. Уррааа...

  Браво, Ваня! Много добре изглеждаш! Аз съм по-голяма от теб, но ти ме амбицира-от този момент и аз започвам!

# 56
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


Ами, мила Ваня ... изглеждаш много добре според мен ..., но си го постигнала по нездравословен начин ... пак според мен ...

За каква диета на 12г. говорите бе хора???? Какви 90 дни? Та тя е дете още и организма си има нужда от............всичко. ...

Моят опит:
Месец май тази година ... Аз и голямата щерка: двете сме високи 168 см., аз бях 72, а тя 71 кг. - много са и за двете ..., аз на 34, тя на 12 и половина ... По нейна инициатива решихме, че трябва да направим "нещо" ... след дълго четене решихме, че "нещото" ще бъде 90-дневната диета (който го интересува ще прочете, ще намери информация и ще види, че диетата е на базата на разделното хранене - яде се всичко и за мен е начин на хранене, а не диета Simple Smile) Започнахме на 17.05 и приключихме на 19.08 - аз свалих 8 кг., а щерката - 10 кг. Сега след месец и половина, и спазвайки все пак правилата на здравословното хранене - не сме качили кг. ... и дори сме свалили по още 2 Simple Smile За височина 168 см. различните нет-калкулатори дават 59-60 кг. идеални тегло ... Ние се чувстваме добре в кожата си Simple Smile Радвам се, че дъщеря ми ме провокира да започна да се храня здравословно, защото покрай бебето се бях мноооооооого отпуснала ...

Ваня, пишеш, че си вече 55-56 кг. - май е време да откриеш здравословното хранене и да спреш с "диетата" си  Thinking

# 57
  • Мнения: 0
a iskam da vi popitam , na 15 godini sum , 1,62 sum wisoka i teja 42 kg .. vsichki mi kazwat 4e trqbva da ka4a pone do 45kg, no az imam yjasen strah ot napulnqvaneto i na vsqka edna hrana sledq kaloriite...su6to taka ot qnuari mesec sum sprqla da qm pochti vsichko, qm po 1 put na den....kajete mi kakvo da pravq? Thinking Thinking newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 44 284
храни се редовно и здравословно, спортувай... не е въпрос да тлъстееш, но е хубаво организма ти да има силите и енергията, които му трябват, не само да оцелява, но и да расте и да се развива...

# 59
  • София
  • Мнения: 1 508
su6to taka ot qnuari mesec sum sprqla da qm pochti vsichko, qm po 1 put na den....kajete mi kakvo da pravq? Thinking Thinking newsm78

Нередовното хранене може да има обратен ефект, внезапно да напълнееш и то с доста килограми, после ще се чудиш откъде ти е дошло и как да се пребориш с тях. Храни се нормално, движи се и спортувай нормално, и не се притеснявай за килограмите, при здравословен живот и теглото ти ще е здравословно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт