Режимът на Ори Хофмеклер 18

  • 30 953
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Да ви пусна едно почти обедно кафенце Wink:

                        

МЕЦАНКА 2610
,бързичко да се оправяш Hug!Какво работиш, че толкова те тормозят?

velvetvoice , как мина шоуто и именният ден?Сигурно хубавко сте си прекарали Flutter.

ивка27
, събираме се бандата в новата темичка Hug.

ina15 , да не са дали обет за мълчание в този манастир?

margita , мерси за подаръка Hug.Много вкусни стават тези салати, ама не са режимни Sad.Аз на чисто зеле с краставица и домат наблягам, макар че много обичам сладката царевица, че и маслинките, ама тях след протеина ги хапвам.

Jerry F , няма да я показвам на Катето тази къщичка, че веднага ще ме юрне да й търся такава Joy.То на мен толкова ми хареса, че сигурно и аз ще си играя с нея Joy.Твоето кантарче не слуша, а аз съм си много добре, защото още нямам батерия Rolling Eyes.Скъпият обеща днес да ми донесе, кой знае какви цифри ще се явят Rolling Eyes.

TDI , да кажеш как върви режима Hug.

Zilla
, по - горе писах за салатите, но пак да кажа - зимата основно китайско зеле си нарязвам, може с краставица и домат , ако искаш WinkДоматите са малко спорни, че май плодове се водят, ама не слушам и салата си правя от тях Embarassed.Добре дошла при нас Hug.

Дано не изпускам някой - досега разчиствах след гостито, уморих се Crazy.Иначе добре мина, хапнахме , пийнахме Flutter.Добре, че кантарчето не работи, че кой знае какви щеше да ги показва Joy.

Планираме излизане със скъпият следобед, ще видим дали ще ни се отвори парашута Joy.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 16
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
TDI , да кажеш как върви режима Hug.


Честно да си кажа, има моменти, в които съм доста гладна. Дори след малко ще си направя един чай. Гледам да хапвам час преди тренировка към 17ч., за да не ходя гладна и да не ми причернее(ходя на фитнес 4 пъти седмично за час и половина).
После като се върна и съм още по-умряла от глад  Laughing

До сега си правих за вечеря салата от зеле с моркови + едната вечер с пиле, другата вечер с боб  Rolling Eyes (това бях сготвила на домочадието), а снощи със свинско  Rolling Eyes и ми свърши зелката  Mr. Green

Тази вечер си мисля за салата айсберг + пил. крила на скара  newsm78

През деня хапвам салата - зелена,"Цезар" със сос аншоа и пармезан, кисело мялко, ябълки....в общи линии това е.  Peace

 

# 17
  • Мнения: 4 406
Здравейте, малко късно днес  Hug

TDI, махай го сосовете през деня, а и вечер преди протеина, само подправени с лимон трябва да са салатите  Hug
Иначе - чудесно  Hug

Мецанка, съчувствам ти  Hug Моята работа е такава, че нямам план, под час, е има понякога на юруш да свършим всичко, и да не отида на работа някой ден, няма никой нищо да ми каже (аа, ама ако само не съм потрябвала спешно  Laughing)

Аелис, ами така е, момичешките подаръци не ги знам, т.е. не съм ориентирана на колко годинки с какво си играйкат  Heart Eyes Сигурно сте се забавлявали в клуба  Hug

Ина
, ходих в манастира, хич не са мълчаливи, само да си с хубаво момче с теб  Joy Много е красив манастира, толкоз красив наскоро съм виждала Лозенския - св. Петър и Павел.

Така, мотах се днес по Банкя, пак  Flutter, о , ама то по центъра и с тонколони музика пуснали, Йорданчето Христова  Rolling Eyes
Само 58 е кантарчето, ама вчера ядох само мерлуза със салата, как се удържах, не знам  Flutter

Хубава вечер, момичета  Hug

# 18
  • Мнения: 4 344
здравейте! Hug
velvetvoice,как мина партито? Hug
Аелис,само да не свикнеш без кантар,че после трудно се стъпва на него.. Embarassed Hug
TDI,тук доста хора сме се зацелили в заветните 52кг.а ти вече имаш ли раздвижване в кг? Hug
Jerry F,явно сте ги разтопили..ние бяхме група от 10 човека и не пожелаха нищо да обеснят,на плочата пишело всичко..а шофьора,който организира екскурзията каза,че са такива винаги.в мъжкия манастир,в който ти си била,разказвали историята му и т.н.мда,красив е и строят(финансите били от бойко,по празници ходил там,и даже кола им купил...)
МЕЦАНКА 2610,дано да платят за целият този труд. Hugаз днес отидох,намръзнах се,всички се отказаха да идват...и ми остана поне спорта да вървя в двете посоки..и да не ям през това време. Mr. Green
вчера и аз се издъних от рано..пък колко ядки изядох.. Embarassed
прекрасна петъчна вечер ви желая! Hug

# 19
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет,  в паузата ви пиша набързо Hug
Добре мина партито, изядох бая ядки, ама на фона на другите, които пиха алкохол и ядоха шоколад си бях жИлезо Joy
Днес ми е малко свинско от недоспиване, но тази вечер смятам да се отспя Crazy
Поздрави на всички, утре ще ви пиша по-подробно Hug

# 20
  • Мнения: 26

 Добро утро,днес първото кафе да е от мен.
Ще бягам ,че съм на работа,и докато трае тая лудница явно денем ще
ще хапвам по нещо ,защото не издържам на тичането и напрежението.
  Аелис,работя в една мебелна фабрика,уж н-к склад,но в момента съм
момиче за всичко.н-ка на експедицията напусна и сега и неговата работа върша,затова
ми е толкова напрегнато и това висене при товаренето на студа....направо ме съсипва.
  Jerry F,завиждам ти за работата,при мен трябва да съм умряла,ама предварително да знаят,че ще умра ,за да не отида. Mr. GreenВ мен са всички ключове и  познай...ако ме няма.
  ina15,то плащането....при мен няма нищо общо с работата,понякога е за слава.
 Целувки на всички,желая ви хубави почивни дни.
 Разхождайте се и пийте кафенца на хубави места и заради мен,денят го дават слънчев.

# 21
  • Мнения: 4 406
Каква ранобудна темичка сме   Hug

                                 

Мецанка, е тъкмо никой няма да работи  Wink HugМайтапът на страна, дано леко и бързо мине  Hug Гледай да хапваш протеин, най-добре ще  е, с малко салата  Hug
Иначе ние като не сме под час на работа не значи, че не работим през нощна по някога, във ваканцията ни, просто не се изисква да седя в работата постоянно  Hug

Ина, ще ти покажа снимки, чудно ми стана, там едно момиче, монахиня казваше на друга мамо, дали по-късно са станали монахини  newsm78 То пък Бойко женския спонсорира, що не мъжкия Joy

velvet, поздравления  Hug Аз на всякакви неща на масата ще удържа, ама на този алкохол, хм, трудна работа  Crazy

Мисля да погледна София от Черни връх днес, да видим как ще се развият нещата.
Сега ме е страх да се кача на кантара, че половин тава едно съвсем нережимно ядене изядох  Blush Довечера ще се кача, като съм изразходила енергия  Crazy

Хубав ден, момичета  Hug

# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет и от мен Hug!

Пихме кафенце със скъпият, затова по- късничко се включвам Wink.Ама си имате кафенце, и чай - спокойна съм Flutter.

TDI , тя Джери ти е написала - трябва да са неовкусени салатите, само лимонов сок може, без сосове и мазнина.То аз понякога правя компромис за вечерната салата, че не ми се бърка отделно за мен, отделно за останалите, но през деня не ги овкусявам.То аз предимно плодчета хапвам денем, та не се изправям често пред този проблем Wink.

Jerry F , пак ще поемаш на някъде, нямаш спиране ти Hug.

ina15 , аз без кантар не издържам дълго Joy.Вчера скъпият ме обзаведе с батерия, ама нищо ново - не са хубави цифричките Rolling Eyes.

velvetvoice,леле, желязна си ти Hug!Няма да устоя на шоколада аз Embarassed.

МЕЦАНКА 2610
, много трудна и отговорна изглежда работата ти, сигурно си много оправна Hug.То тук стана нещо нормално един човек да работи за няколко Sad.

Трябваше да съм на работа днес, но ми се обади колежка и ме помоли да се сменим - пак съм на работа, но чак довечера.

Кантарчето си е на 65.200, не ще да мърда надолу, ама през ноември е така, много празници, много нещо у дома, а и декември ще е тежък Wink.

Ставам, да свърша това- онова.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

В клуба ми е трудно да пусна кафенце, дано някой друг успее Wink.

Поизлязахме със скъпият, после имам среща и с дружката , че не сме се виждали хиляда години Rolling Eyes.

Нища ново в отношенията ми с кантарчето.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 24
  • Мнения: 4 344
здравейте! Hug
аз бих пуснала с удоволствие,но не ми се получи... Embarassed Embarassed Embarassed
Аелис,приятна разходка! Hugи кантарчето е в почивен ден явно...
Jerry F,погледна ли от черни връх? Hugмного ти се кефя и за спорта,и за туризма..обожавам да вървя,но в плд няма витоша... Rolling Eyes
МЕЦАНКА 2610,на работа ли си?дано си почиваш... Hug
velvetvoice,как не се изкушаваш да пробваш местни сладости? Hug
слънчева неделя на всички! Heart Eyes
пс.
момичета,някакви впечатления от това:
http://www.youtube.com/watch?v=JsIjEtjP9l0

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 14:27 от ina15

# 25
  • Мнения: 4 406
Здравейте  Hug




Ина, с поглед към Рила от Черни връх  Hug


Ми няма какво да правя, нали работя умствена работа, а и онова хлопа на вратата и ще изкукуригам хептен ако не се разтоварвам, а и очите ми имат голяма нужда, после свикнах с природата, става ти навик ... Записах го това чудо и ще го потърся по нета  newsm78

Аелис, аз сутринта докато ти пожелая приятна почивка скъпият така хубаво окупира компа  Crossing Arms Мда, тежък декември ни чака, сега като ходих до едни далечни магазини, в автобуса си мислих какви ще са двете кръгли нережимности за Коледа и Нова година  Crazy

Днес мислих да си почивам, ама ходих да си купувам едно панталонче, за планина, че ми е студено с дънки.
Сега да почна да приготвям яденето лека, полека ...
Имам за салата едно китайско зеле, едни свински пържолки филе  newsm78 не са много чист протеин, ама айиде
Хубава вечер  Hug

# 26
  • GYM
  • Мнения: 814
Момичета Hug
Много скитане му ударих, а и ангажиментите ми растат, имаме и нови хореографии да учим и нове парчета, моите момичета са страхотни, как ме търпят Embarassed
Аз съм си режимна, нищо ново, освен че на коремчето ми се показаха плочки Blush
Има обаче още какво да се желае, така че продължавам в същия дух Grinning
Поздрави, бързам да публикувам, че нета е чудо тука Hug

# 27
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

                                   

ina15 , това ще е някакво съчетание между хранителен режим и упражнения, предполагам, че ако се спазва стриктно - ще има резултат.Нищо не казват за това какви храни се изключват в тази диета, но те всички изключват най- вкусните неща Cry.

Jerry F , много красива гледка Hug.Аз първо мисля за на каката рожденият ден, и чак после ще му мисля за декември Joy.

velvetvoice , имаш си плочки, супер Hug.Ами така е, който е стриктен си има каквото трябва Joy.

Ние се гледаме с Катето, че пак имаше температура през уикенда, същата работа като миналият път - явно си връткат някакъв вирус в градинката Rolling Eyes.

Свърши отпуската на скъпият, работен е вече.И аз ще съм работна, ама довечера Wink.

Кантарчето е по- зле и от вчера, ама каката накара татко й вчера да прави едни работи, и аз много изядох Embarassed.

Имам си портокали, и райски ябълки - спокойна съм Flutter.За довечера не знам какво ще помъкна на работата, не съм го решила още Rolling Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 28
  • Мнения: 4 406
Добро утро  Hug Студено е това утро  Hug



velvet, о, поздравления, аз там плочи никога няма да имам, е има де, ама не се виждат  Crazy

Аелис, кога беше на каката, знам че е наблизо, ама не си спомням, тя на 16 ли ще става  Heart Eyes
Милото Катенце  Heart Eyes

Оставила съм скъпият да готви ала капама (лайт вариант) Crazy Не, аз съм я подредила в гювеча, той е отговорник по печенето, т.е. да я изключи.

Хубава седмица, момичета  Hug


# 29
  • Мнения: 4 406
Добро  утро  Hug


                           


Ще става много хубаво временцето в уикенда, аз къде съм се засилила още от втория работен ден  Crazy

Нещо пак не ми харесва кантарчето, но сигурно е вода, че манджата беше много солена  newsm78
Значи за милиарден път си подготвям дипломите и се засилвам да ги легализирам и хиляда пъти се отказвам  newsm78 Айде сега пак съм се засилила  Joy Пък са и три, много пари ще вземат за тях  newsm78

Хубав ден, момичета


Общи условия

Активация на акаунт