Режимът на Ори Хофмеклер 18

  • 30 964
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Днес каката става на 16 години , влизам да ви почерпя Flutter:





Jerry F, да , на 16 , страхотна възраст Flutter.Скъпият ти  как се справи с капамата?Ох, много дипломи, дано не ти искат много пари Hug.Благодаря ти за хубавото кафенце Hug.

Много работа имахме тази нощ, затова не можах по- рано да се включа - сутринта едва се държах на краката си, ама направих кръглото нещо, че то изисква престой поне 12 часа, дано се съберат толкова newsm78.

Кантарчето е на 65.100, все едно и също си знае, няма да вземе да ме изненада нещо Joy.

Да ставам, че доста готвене ме чака Wink.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 31
  • Мнения: 4 347
привет! Hug
Аелис,да ти е жива и здрава дъщеричката,много да те радва и да й се сбъднат всичките желания. Hug  bouquet
леко готвене на теб!дай после линк към "кръглото".аз търсих в блога ти приготвяне на риба,но явно не се ориентирах.. Embarassed
Jerry F, Hugтози път нека да си заслужава легализацията. Peace Praynigа за къде си се засилила?и благодаря за погледа от черни връх.  bouquetстрахотно е!
аз съм с ужасно главоболие,но пак ми се яде.. Embarassed
хубав ден ,момичета! Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 522
Аелис, да ти е жива и здрава и много послушна дъщеричката.  bouquet
За режима първо, все още го спазвам, като по някога се издънвам, де Embarassed
Ходя на курс по английски и установих , че съм много зле. Tired
Ама , като съм се хванала на хорото, ще го играя ooooh!
За това все по рядко ще се включвам, че трябва да се учи.
Уф, оплаках ви се вече. Sick
Лек ден от мен.  bouquet

# 33
  • GYM
  • Мнения: 814
Чудесен ден е днес Hug
Аелис, да ти е жива и здрава дъщеричката, много успех в живота и много щастие  bouquet
Джери, а дано Hug
Ина, пий нещо за главата Hug Аз страдах от мигрена допреди да започна йогата, но оттогава насам ме е боляло само веднъж така, че да не мога без хапче. Чудя се на хора, дето на пият нищо, мъжът ми е такъв...Аз главоболие не търпя Naughty Виж други лекарства не докосвам Tired
Ивка, напъвай на английския, необходим е...Тук в Швеция от 60год. насам в у-щата се изучава английски, задължително. Държавна политика. Бе, какво ли сравнявам...Днес бяхме до една спортна зала, огромно нещо ви казвам, е , имаше инвалидни колички, от онези, с които се тренира баскетбол и пр. Отделно имаше доста хора в инвалидни столове, дошли да поспортуват...Няма да ги стигнем и след 1000 години Tired
Аз - добре, режимна. Щеше ми се да бях отслабнала вече, ама има още да се слабее Whistling Ставам да се приготвям за работа Hug

# 34
  • Мнения: 4 406
    Аелис, да ви е жива, здрава, умна и красива. Весело изкарване довечера  Hug

А, когато бяхме на 16 искахме да сме на двадесет и няколко  Flutter, колко сме били глупавички  Wink
Ох, скъпи са тези легализации, само държавните марки за 30 лв., за едно, а не е само марки  ooooh!
Няма, ще ходим в страни дето не искат преводи и легализации, в Камерун  hahaha Майтап, ама може да са по-добре от тук  Crossing Arms


Ина
, ще ходя там къде няма криза в науката пък  Crossing Arms, ще разказвам, имам нещо на ум, чакам.

velvet, Hug

Ивка, действай по въпроса, най-лошото е, че сте извън работно време, и уморени на курс  Hug Ние съсвем спокойно може да си ходим в работно време, поне някакъв + да имаме.

Хубава вечер, момичета  Hug

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 18:25 от Jerry F

# 35
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте  Hug
Аелис, да  е жива и здрава дъщеричката ви, много щастие и късмет и пожелавам   Hug
Джери, имаше мит, че се вижда Бяло море от Черни връх , аз като съм ходила винаги има мъгла  Rolling Eyes 
Постя от няколко дни, така си реших, да видим докога  Wink
Хубавото е, че започнаха концертите, дето ще ги дават по Коледа и имам много работа, да не се разсейвам с мисли  Joy
Хубава вечер на всички  Hug

# 36
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Малко късничко се включвам, но все пак ще пусна кафенце :

                             

Момичета, благодаря ви за хубавите думи и пожелания!!!

ina15 , ето тази риба става много вкусна :

http://aelisaelis.blogspot.com/2010/09/blog-post_06.html

Кръглото нещо беше форумска рецепта, ето я :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329366.0

ивка27 , и скъпият беше на курс по англ., много трудно му се видя Rolling Eyes.То сигурно и на мен ще ми се види, ако тръгна Flutter.

velvetvoice , и аз главоболие не търпя Rolling Eyes.Мда, много сме далече ние от света....

Jerry F , вярно, че така беше - на 16 искахме да сме на повече Flutter.

Днес ще е ДРМ, от сутринта ме подгони глад, то ще да е заради вчерашното голямо ядене Rolling Eyes.Довечера сме и на гости .... дано в началото на декември успея да сваля някое килце, че лошо ми се пиша Joy.

Гледаме се с Катето, добре е, утре може на градинка да я изпратя Wink.

Ставам, да свърша това- онова.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 522
Здравейте и от мен, за бързо от работа. Hug
Аелис , благодаря за кафенцето.
Много хубаво кръгло нещо си направила, ще напишеш и ти как точно си я правила. Peace
Днес съм режимна, за сега на една ябълка. Hug
Много ми е трудно с английския, а ма то е от възраста ми сигурно. Tired
За сега толкова.
Много целувки на всички ви от мен. Wink

# 38
  • Мнения: 4 406
Здравейте  Hug

Марго, мда, вижда се, ако може да подскочиш, така малко над Рила, а ако си и с бинокъл  Flutter Е, там, на снимката е точно поглед към Бяло море. Пак има мъгла по на ниското  Thinking

Ивка, спокойно, подкрепям те  Hug В знак на солидарност и аз в петък съм на английски, пък  Crazy На частно, ще си говорим с една мацка, за вселената и всичко останало  Hug А, дано не ме мъчи много с домашни  Wink

Аелис, нали за това е ДРМ, да го посъбудим малко, да се разбърза  Hug Аз обикновено съм така, ако съм много преяла вечер, после от ранни зори съм гладна  Flutter Много  Heart Eyes Heart Eyes на Катенцето  Hug

Най-после моето кантарче видя 57, близо съм, да ама два дни въглехидрат много не съм яла, само тиква, а тя не беше сладка, само леко загатваше.

Да ви пожелая хубав ден, момичета  Hug

# 39
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет и от мен Hug
Много е мъгливо, мрачно и тъмно днес в Хелзинки, отдавам се на йога и подреждане на мислите Flutter
И аз искам ДРМ...ужасно ми се яде, как ще се слабее, не ми е ясно...Както и да е, засега удържам фронта Crazy
Иначе - режимна. Салат и риб..Нищо ново
Дано денят ви е прекрасен Hug

# 40
  • Мнения: 4 347
здравейте! Hug
Аелис ,благодаря ти за рецептите.ще опитам и ще ти докладвам! Hug  bouquet
ивка27,и аз искам англ.език на курс,за да ме е срам от хората да не знам..сама нямам грам воля за учене..и на фитнес искам,но се оправдавам с липса на компания... Hug
Jerry F ,браво за минуса!  bouquetаз за уикенда те питах какъв е маршрута? Hug
velvetvoice ,аз съм алергична ,освен към аулин..но той вече отказва да действа..не издържах на тази оловна глава и си купих бг аулин-ол дън,но толкова на китайски му звучи..
ти като си желязна в режима,видя ли вече 52?
топъл ден на всички!

# 41
  • Мнения: 4 406
Добро утро, малко ала коледно да се понастройм  Flutter

                 


velvet, e нормално на по-студено да почва повече да ти се яде  Flutter, за жалост, нали и енергия хабим за стопляне  Flutter

Ина, ми не знам, скъпа, къде да ходя, навсякъде изходих наоколо, не ми е интересно, а иначе си е вече зима, за по-дълги преходи не става  newsm78

При мен нищо ново, вчера свърши яденето и у нас всички гладни, всеки го мързеше да слиза и направих набързо една нережимност, и аз хапнах, и кантарчето пак е 58  ooooh!
Утре няма да съм на работа, ще ходя да ме учат английски Rolling Eyes

Хубав ден, момичета  Hug

# 42
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Добре , че Джери е пуснала кафето, че на мен не може да се разчита, когато съм на работа Sad.

Не са ни много болните, но са все едни заплетени случаи, много работа....

Ако се поосвободя, ще пиша повече Flutter.

Кантарчето е зле, ама така ще е, с тези рождени дни и гостита Sad.Ще взема да се постегна малко, че покрай Коледа пак ще пада едно ядене......

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 43
  • Мнения: 4 347
добър вечер! Hug
Аелис,рибата дали мога без кис.мляко да я направя?
а изкушението мн.ми харесва,че не се пече..преди Jerry F беше написала една рецепра с шоколад,тогава я запомних,но сега няма никой в главата ми..
Jerry F,ами хайде към плд! Hugприятен английски!
студено,топло,все ми се яде и най-вече вечер.. Embarassed
сладки сънища на всички! Hug

# 44
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Едно почти обедно кафенце :

       

ивка27 , не ми остава време за блога , но направих тортата точно по рецептата, нищо не съм променяла - чудесна се получи, но наистина трябва да й се даде време да престои, поне 12 часа.

Jerry F , нещо вкусничко си правила Wink.

velvetvoice , ако успея като теб да хапвам салата и риба, скъпият ще си помисли , че са ме сменили извънземните Joy.Браво на теб, много си сериозна, съвсем скоро ще постигнеш желаните килца Hug.

ina15, моето отношение към фитнеса е абсолютно същото Rolling Eyes.За рибата - може без кисело мляко, веднъж я намазах само с масло и подправки, овъргалях я в галета и пак се получи Wink.

Планирахме кафепиене със скъпият , но го извикаха от работата, сега чакам да се освободи , та да поизлезем Wink.

Почивам днес и утре, как така ме изпуснаха - не знам newsm78.

Кантарчето е на 65.300, не ще да пада и това е, ама то с моето ДРМ аз и минус чакам Joy.Хапнах райска ябълка, ама част от коричката ми е полепнала за гърлото, много неприятно, чудя се как да я изкарам оттам, с вода не става Sad.Ще измисля нещо Wink.

Пожелавам ви приятен ден Hug   bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт