Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - десета част

  • 22 031
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
момичета да се запиша.че да не ви загубя нанякъде-много пишете!
 Моя колан го сложих 2-3 дни след раждането и така до 40-тия ден,не съм чакала да минава време.
Трябва да звънна на док.да се видим др.седмица преди да тръгна да пътувам.
Момичета,някой който е в моите седмици да каже колко е голямо бебето=че по моите книги нещо малко ми се вижда-ама той и док.ще каже като отида де...
хубава вечер  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 798
Марти, петлите са ти само с   остри опашки,затова все момчета Mr. Green. Има време и за още едно след 3-4 години.
Не се притеснявай за  инжекциите,мисля около 28 седмица.На мене  Колева ми беше писала 26 г.с.-кортикостероиди,ама Сигридов каза-не,аз ще ти кажа кога, и аз си чакам Flutter

Ще ме вземете за луда ама аз  чета на глас,пея,пускам музика, надеждите са ми в това дете. Blush

# 17
  • Мнения: 696
Забравих да ви кажа,днес 3 жени-позната и непознати ме питаха  дали не съм в 4-5 месец-знам че корема ми е малък,но пък чак толкова! Naughty качила съм 7кг все пак-но вече реших да не обръщам внимание

# 18
# 19
  • Мнения: 347
Зори, от спорта ще да е Mr. GreenТеб съм те признала, опасна жена си ти Hug
Мини, а аз кога ще си поживея Naughty пък и ако пак е с пишка, ще ти го дам на теб, поне ще го възпиташ Mr. Green
По теле визията дават коледна украса Sad много искам и аз Sad

# 20
  • Мнения: 1 798
Марти, и чужди деца съм гледала,  после пак ми ги носят,викам-не ,не, за малко само може:)Но ако твойто следващо е пак момченце,и както моя мъж  ще се  укроти чак след 4  броя, давай го Mr. Green.Ще  го броя и него до 4-ка,та  да отдъхна и аз.

Украса нямам,старата елха си седи в  мазето,ако  сестра ми се смили  да дойде да украси,иначе няма:( А като се сетя  как съм украсявала,снежинки съм си правила. Тия празници  ще са ми голямо шубе,като знам,че  дори моя док няма да  работи. Confused

# 21
  • Мнения: 198
Ето ме и мен в новата тема  Grinning Мила благодаря, че се грижиш за нас  Hug

Момичета, виждам че се оплаквате от тежината - какво да кажа аз като съм с 2-ма хокеисти Laughing добре, че си лежа през повечето време, че като стана имам чувството, че ще изпаднат. До преди 2 седмици бяха внимателни с шутовете, но сега явно им става тясно и е нещо страшно, въртят се като луди. Всяка сутрин на тонове акушерките изпадат в ужас докато ги намерят къде са - постоянно си сменят позициите, но се движат в коплект, от 1 седмица единия е възседнал другия и така обикалят в коремам ми  Mr. Green Ама аз не се оплаквам, радвам им се, че са жизнени, само да се качат малко по-нагоре ако може....
А за поддържащите колани не знам колко е добра идеята да се използват при контрахирали матки. На мен ми казаха да не слагам нищо дори и леко стегнато в областта на корема - дори и към бикини линията. Може би защото моите бебоци са ниско долу newsm78

Марти,  newsm20 наистина си героиня, а аз се чудя как с 2-ма младежа ще се справя....

Да не забравя, честит имен ден и от мен на Андрейката на Кокетка  bouquet а на Кари, честито прибиране в къщи, много да се забавлявате с малката бебка  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 798
Бебс Hug,честита нова седмичка, здрав двоен късмет до край!

# 23
  • Мнения: 198
Мини мерси, утре навършвам 29-та, но лентичката ми избързва с няколко часа  Grinning
На теб стиснати палчета за прегледа, въпреки, че съм сигурна че всичко ще е наред  Hug

# 24
  • Мнения: 398
Здравейте лежащи мамчета!
Докато остане време да пиша и Мила е пуснала нова тема.
bebs_y ,не се притеснявай как ще се оправяш.Като ги видиш и ще забравиш,че си се чудела как ще се оправяш.Всичко си идва от самосебеси и е невероятно.Същото е като да имаш две деца с малка разлика.
Мими и за теб много се радвам,че така напредват седмичките.
Някой чувал ли е Киара?
На всички останали безпроблемно износване до края и само страхотни новини в новата темичка Hug

# 25
  • Мнения: 133
Зори моето в твоите седмици- 29 беше 1,300-1,400кг. , но според докторите избързва малко с около 1 седмица. Явно съм хванала по-рано от колкото предполагат техните книги.

Твоето колко е голямо?

Относно активността на бебо Забелязах, че през 5 и 7-мия месец беше мн.активно; през 6 и 8-мия по-спокойно. Още не съм влезнала в 9-тия(след 5дни влизам), но от 2-3 дни се събуди или е по-активно, но ако избързвам с една с-ца както си мисля, значи има някаква логика.

# 26
  • Мнения: 4 651
Добро утро момичета.
Моля ви стискайте ми палци. Три- четири дена беше спряло кафявото зацапване след последното кървене, но тази сутрин има пак. Не знам вече на кой господ да се моля, просто незнам.

# 27
  • Мнения: 133
Ф(х) има ли причина за да се появи пак-нещо да си правила било и малко. Моя съвет е да пиеш и витам.С. На мен ми помогна доста в твоите седмици.

# 28
  • Мнения: 4 651
Нищо не съм правила, ходя само до тоалетна.
Три пъти до сега започваше рязко с ярко червена кръв, а сега със зацапване като при цикъл.
Нищо не ме боли все още и преди не ме болше.
Вчера имах лошо предчувствие и ето. Не мога повече.  Мисля си ако шурне пак, просто да остана в къщи и да чакам да се свърши най- накрая.

# 29
  • Мнения: 696
ф(х) да не съм чула такива глупости отново-всички тук сме с проблеми и т.н. но се държим и подкрепяме-всичко ще е ок.Темата ни е вълшебна-да не те бия.да не съм те чула повече,оптимизъм-всички сме така.хубав ден момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт