Трупат се преспи и облаци сиви, силно ни ритат МАЙчета игриви!

  • 28 086
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
pale.enchantress, на мен много често ми излизат... с една пастичка Ацикловир се мажа, ама постоянно да е намазан херпеса, особено ако го хванеш в началото и спиш 1 нощ с него на другия ден вече имаш коричка... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в страхотната темчка!Голям сняг голямо чудо едвам се прибрах,утре съм отпуска защото мн вали пък и не ми се става рано.Днес и без това доста работа свърших на държавата даже нямах време и да си прочета пресата която си купувам всяка сутрин. Thinking
Така ме мързи,че даже нямам сили и да готвя затова поръчах пица за мен и малката дребосъчка Емили  chef
За гъбичките незнам нищо защото никога не съм имала,но ще чета с интерес за да знам как да се справям с тях ако се появят.От какво се появяват всъщност? newsm78

# 47
  • Мнения: 146
pale.enchantress  херпесите аз ги мажа с мед и сода

# 48
  • Мнения: 92
asselina, и при мен е така. Аз съм питала вече моята лекарка и тя каза, че си е номрално да има повече секреция и няма нищо опасно Simple Smile

# 49
  • Мнения: 11
Привет, момичета. Днес нещо не ми е добре (чисто физически нещо един лимфен възел ме тормози), но интересното е, че не съм се скапала душевно... Вероятно многото ангажименти ме държат в кондиция.
Исках да чуя мнението ви относно феталната морфология – мислите ли да ходите на тази късната? Аз ходих в 12-та и в 20 седмица и понеже не ми казаха, че е необходимо да се прави и третата и сега се чудя – да ходя ли пак, да не ходя ли... Преди седмица д-р Ковачева ми измери основните части на тялото на бебето, каза ми колко тежи, показа ми стомашната сянка и... абе всичко било наред и с бебето и с плацентата (е, не е като Томова да ми говори 40 минути, но все пак) ... не знам, честно. Вие ще я правите ли?

Pale.enchatress, не се оставяй на черните мисли – сигурна съм, че правиш всичко по силите си, за да избегнеш рисковете, за които се сещаш, което е най-важното. А за останалите не се притеснявай – затова са лекарите!!!  Виж колко е красиво навън (нищо че е трудно за придвижване). Да го малко по-видро, моля те. Колкото до проблема с очите – аз до четвъртия месец бях много зле. По принцип съм с малък диоптър, но по цял ден работя на компютър и тогава непрекъснато ме съхнеха очите. Всички постоянно мислех, че съм плакала  После прочетох някъде, че било от бременността (нещо свързано с течностите в организма), но въпреки това исках да отида на очен... но докато се организирам и ми мина... А за херпесите – и на мен понякога ми излизат. Сега пак ми излезе, но не посмях да се намажа с лекарството, което ползвам. Намазах го с крем здраве. И се оправих след три дни.
Drina, много се радвам за госпожицата!!! Пожелавам ти да ти е жива и здрава и таткото да се стяга  И поздравления за новата тема  bouquet
Артемида, няма по-подходящ момент за бебе. Естествено, на моменти човек си задава някакви въпроси, но те са толкова маловажни и така ... ненатрапчиви е думата – някак далечни...изобщо  не могат да се сравняват с усещането да те рита бебчето и да тръпнеш от нетърпение да го видиш... 
Ral4ka85, да – серклаж имам предвид, но той е крайната мярка. Сега е важно да си почиваш, да си вземаш ликарствата и съм сигурна, че няма да се стигне до там  Въпреки това - добрата новина е, че не ти е необходим, момиче! Уцелила си момента и имаш възможността да го предотвратиш, така че ... всичко е наред. Радвам се, че си спокойна, само така!
Orion G, да ти кажа информацията, която си написала е много полезна. Аз още не зная как искам ще раждам, но ... вероятно ще е нормално и това за упойката ми беше много полизно. МЕРСИ!
Queen Klara, благодаря за инфото. Тя работи в Тина Киркова, но не пречи да погледна все пак ... Знае ли човек?!
Petq, да ти кажа и аз се бях страснала от нередовния стомах. Но от около три седмици съм супер. Всяка сутрин си сварявам овесени ядки (всъщност купувам си мюсли – в него има резни други семена също+стафиди) с нарязани в тях сини сливи. После им добавям малко ванилия и нарязани сурови ядки – каквито имам. Това и увеличеният прием на зеленчуци и плодове – предимно ябълки много ми помогнаха. Факт е, обаче, че аз не съм стигала до слабителни лекарства
Sweety85 – наистина ме разсмя с тази липса на стол...
Asselina, какво да ти кажа за течението – имам си, средно силно е... гледам да не го мисля много-много.
Pisana yana, оправяй се. Стискам ти палци изследванията вече да са ок и да разкъсаш омагьосания кръг...

Поздрави от мен и приятна вечер. Hug

# 50
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моя калпазанин се прибра след бясна игра с дядо си в снега и... е започнал да кашля. Ръцете му бяха сини и рева 15 минути докато ги стоплим. Дано не е лепнал грипа. Ще го видим как ще продължи.

s.pelegrino, за съжаление това вече е нормално, въпреки, че не сме ок с поведението на околните. И не е от сега. На мен какви неща са ми се случвали преди 6 години... просто хората се промениха.

Elada, дано ти оправят пе-це-то.

З.Иванова.... еее какво съвпадение. Аз се омъжих през 2002 и тази година имаме 10-годишнина. Иначе сме заедно с либето от 16 години.

merry-mimi, аз не мисля да ходя на късната ФМ. Моята лекарка всеки път много обстойно ме преглежда. На 8 февруари пък съм на ехокардиография.

# 51
  • Мнения: 240
s.pelegrino, съвсем в реда на нещата. Всеки път, като отида в "Щерев" виждам една и съща картинка - мъже, насядали спокойно... Никой не се сеща да стане, дори да има бременна в 9-ти месец права ... И така се чака ... просто не им пука. Имам доста колеги - два дни ме гледат как буквално "изкопавам" колата си и се правят на слепи.  И двата примера са фрапантни според мен - при първия "господата" чакат най-често като компания... При жените е друго от опит - леката ми бременност до момента е много по-лесно поносима от силната стимулация, през която минах. Втория пример няма нужда от коментар - мога да си изчистя снега от колата /почти професионално го правя/, но един жест може да означава много... в случая жеста показва слепота...според мен...
pale.enchantress, слагала съм йод на стресница преди време - трепи бактериите...
asselina, пиши какво ти е казал док...и при мен има подобен симптом. Против гъбички ползвам "Лактацид" - док каза, че може...

# 52
  • Мнения: 82
Ако може и на мен едно stork-boy.ivanela термин 30.05

# 53
  • Мнения: 507
Страхотна тема, Благодаря  Hug
Утре след прегледа ще Ви пиша!
Хубава и спокойна вечер  Hug

# 54
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро,

Познайте кой е на крак още от 4 часа. Дребния естествено се тръшна както си му е реда и ме събуди със зверско бухане. После заспа, ама аз... Сега чакам още малко и ще поемаме към Токуда.
Направо ми се реве. Тази година е боледувал три пъти и всеки път заразява и мен. Дано този път ме пропусне, че направо не знам...

Хайде ще пиша по-късно.

# 55
  • Мнения: 43
Добро утро!!!
Drina, изстискани лимони с мед ти препоръчвам и за двама ви - на мен поне много ми помагат и профилактично и като лекарство Simple Smile Дано ти се размине и бързо оздравяване на малкия  Hug

# 56
  • Мнения: 56
       Добро утро и от мен!

Ех, Drina, защо така, даваш ли му някакви имуностимуланти? Е, не че Нина не пие и пак се разболя, но.....Бързо оздравяване, че с този грип сега и аз все треперя да не домъкне от училище.

Мами, кажете лек за киселини, имам зверски, сякаш са се загнездили само и единствено в гърлото ми и вече едва издържам Sad

 Приятен ден!

# 57
  • Мнения: 42
Добро утро
Дрина, стискам палци малкия бързо да се оправя, дано не е хванал този гаден грип, аз малчо този път го оправих само с капки(антибиотични, защото имаме съмнения за синузит и като направи жълтия сопол само това помага), физ. р-р, Коластра( Колактив 3, на Аквасорс 2 пъти по 5 капсулки)и много фрешове. Успех и дано ви се размине по-леко  Praynig  Hug
s.pelegrino, ужасна случка, но не се учудвам, мен на летището като ме повлякоха, а аз с багаж и дете, дали не са изроди, ама в такава държава какво да очакваме, по-голямата част от населението е такова - злобно  #Cussing out  #2gunfire
За херпесите, аз имах в началото на бременността, но док. ми каза, никакви лекарства, само крем Здраве или Бочко, бързо ми мина  Peace
За течението, ако има значение чревната флора, то тогава, взимайте про и пребиотици, има пак на Аквасорс много добър пробиотик със зелени водорасли, много са им добри добавките  Peace
Аз на обяд съм на ЖК, и след това заминаваме на Паничище(мъжа ми има работна среща), за съжаление няма да мога да се възползвам от обстановката, но поне ще сменя малко обстановката  Simple Smile
Хубав ден, милички  Hug
Верчетооо, и аз имам киселини, основно вечер преди лягане, гледах преди време в сайта имаше реклама на някакъв продукт, но непомня как се казваше

# 58
  • Мнения: 43
       Добро утро и от мен!

Ех, Drina, защо така, даваш ли му някакви имуностимуланти? Е, не че Нина не пие и пак се разболя, но.....Бързо оздравяване, че с този грип сега и аз все треперя да не домъкне от училище.

Мами, кажете лек за киселини, имам зверски, сякаш са се загнездили само и единствено в гърлото ми и вече едва издържам Sad

 Приятен ден!
газирана вода няколко глътки или ако нямаш под ръка и много те мъчат малко сода за хляб разтворена във вода(но това е вредният за стомаха вариант!!!)
момичета да ви се похваля от понеделник реших да ходя на гимнастика за бременни!!! и съм като никога сериозна, защото в тази зима много се застоях и започвам и да се понагрухвам сериозно  Sad

# 59
  • Мнения: 56
  Уф, и газирана вода, и сода,но от нея.........ама нищо не помага. Да, и аз предимно вечер имах, но от вчера и когато си иска, направо ми се насълзяват очите от болка Sad

Общи условия

Активация на акаунт