Януари е далече, но расте във мама вече мъничко човече :)

  • 31 037
  • 701
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
mari_bg честито и от мен! Желая ти успешна и лека бременност.
Струва ми се, обаче, че си при декемврииските мамчета Peace
Идеята ми не е да се заяждам, ни най-малко. Аз също се кандидатирам за януари и ако се е получило, терминът ми ще е 04.01.2013, нещо, което ще разбера най-рано след 10-ина дни. Та затова ми се струва все още раничко за януарчета Peace

Права си мила!!!Просто толкова бях ентусиазиране , че дори съм сбъркала месеците!!!Късмет на всички ни!!!

# 16
  • Мнения: 1 107
mari_bg   Hug
Важното е всичко да е наред. Лека и безпроблемна, с най-красивия финал!

Шоколадово бонбонче мерси, мила!

# 17
  • Мнения: 142
Надявам се да се похваля тук след 10тина дни  fiuuuuuu

# 18
  • Мнения: 1 107
И аз, и аз  Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте!
Благодаря на всички майчета от януари 2012 за пожеланията! Аз май ще съм първата записала се - с термин 04.01.2013г. Днес сутринта видях двете чертички, но от 5 дни бях сигурна че ще ги видя. Това ми е втора бременност - имам едно момиченце на 4 г. и 9 месеца - Руми. Писала съм и на предната си бременност в този форум, но с друг ник. За жалост в момента все още не искам да уведомявам никого от познатите ми и затова се регистрирах наново.  И този път като предният - така да се каже хванах от първият път. Не е планирана бременност, но сме много щастливи!
Хайде - ще си чакам компания...надявам се че повлякох крак вече!

# 20
  • Мнения: 1 107
Povleche, povleche...
Sorry, che pisha na latinica,no kredora mi otkazva Blush Samo pri men li e taka?

Nqmam tyrpenie da se poxvalia i az s  EFP
Rumi07 chestito! I az sum s termin 04.01.2013, i posta ti mnogo prilicha na tova, koeto az bix iskala da napisha Peace
I da ne te povtarqm, samo shte kaja, che imam dashterichka na 1 god. i 9 mes. i mnogo, ama mnogo se radvam, che qnuari jivot i zdrave shte si ima drugarche za igra  Grinning

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Кости, Руми, честита ви бременност!Дай Боже да е лека и спокойна и с най-прекрасния финал на термин!  Hug
Браво, момичета, вие сте първите престрашили се да запишат радостта си!Чакаме и останалите бъдещи и настоящи кандидат-мами за второ, трето, четвърто детенце  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 107
Мерси. Дай Боже Praynig

# 23
  • Мнения: 16
Хаиде още една бъдеща мама с термин 04.01. да се запише Wink
И аз на 25 си направих теста и мисля на 4.05 да посетя АГ.
От Пловдив съм .на 32г .

# 24
  • Варна
  • Мнения: 21
Добре дошли на новите момичета. Аз също другата седмица ще отида на преглед, за да се успокоя че засега всичко е наред, а след още 1-2 седмици като чуя тоновете - вече ще е още по-сигурно. Засега си имам всички екстри на бременността - гадене, виене на свят, че дори и разстройство.  Това в комбинация че крия от всички ми е доста изнервящо и притеснително тези дни. Днес нещо вече понамаляха екстрите и се надявам да няма повече гадене. Предната ми бременност беше направо мечта - нямах никакви проблеми до последно, но тази почна абсолютно различно.
Хайде момичета пишете как сте, пиете ли вече нещо, ходихте ли на прегледи и т.н.

# 25
  • Мнения: 90
Руми, Кости, Пречупена, честито, момичета! bouquet
Много миличко ми стана, тъй като и трите сте с термин 04.01. - датата, на която преди близо 4 месеца се роди моята сладунка Simple Smile
Пожелавам ви вълшебна бременност и леко раждане Hug

# 26
  • Мнения: 1 107
Grace ♥ мерси, мила Hug Интересно как и трите първи записали се сме с един и същи термин и видяхме двете чертички в един и същи ден Simple Smile

пречупена честито!

При мен екстри още няма, но и при първата бременност се появиха след 7-а седмица и не продължиха повече от две седмици. Единствено чувствам силна умора, тъпа болка ниско долу, кръста ме наболява, но като цяло се чувствам много добре.
В понеделник ще си направя още един тест, за по-сигурно.
На лекар мисля да отида след 10-ина дни.
Започнах да пия желязо по мое усмотрение Peace Понеже съм анемична и кръвното ми веднага пада. Свеки веднага ще ме усети, а това е последното, което искам сега. И ние не мислим да казваме все още на никой, единствено тук, във форума, се похвалих Wink

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте,
и аз (по сметки от разни калкулатори) съм за 04.01.2013 г. На 31 съм и това ми е първа бременност, която се надявам да мине успешно Laughing Имам час за доктор на 03.05, въпреки че незнам дали ще се види нещо. Тъй като съм със стимулация мога да кажа, че знам и точната дата на зачеване, още повече, че беше доста болезнена овулация - 12.04 (Велики Четвъртък) тогава боядисвахме яйчица и ми беше доста некомфортно, но въпреки това вечерта бебеправехме. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 18
Здравейте момичета ,аз съм нова в този форум и се извинявам предварително ако нещо объркам Simple SmileАз съм на 27 години и това ми е първа бременност ,все още не съм ходила на преглед защото разбрах в събота Simple Smile Планирам на 3.05.12 да посетя една гинеколожка да ми установи бременността Simple Smile Вие ходили ли сте да ви установят бременността ???

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 19:41 от darisan

# 29
  • Мнения: 18
Забравих да кажа че по калкулатора на бг мама термина ми е 02.01.13 Simple Smile))))

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 17:29 от darisan

Общи условия

Активация на акаунт