С какво ни дразнят свекървите?- тема 19

  • 49 704
  • 760
  •   1
Отговори
# 1
# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 8 803
Темата обещава да е вълнуваща.От дърпане косите на свекървите се усеща лек уклон към взаимно подръпване косите на снахите. Разбира се, виртуално Laughing Да не пропуснем Naughty

# 5
  • Мнения: 206
Темата обещава да е вълнуваща.От дърпане косите на свекървите се усеща лек уклон към взаимно подръпване косите на снахите. Разбира се, виртуално Laughing Да не пропуснем Naughty

Именно   .Принципът  е  :" Разделяй и  владей .  Т.е   сдърпаш ли  снахите, победата   е  на  свекървищата.   Да ама   не  Mr. Green .  А да   и  да не пропуснем  -  тъщите   са   тъпи, свекървите -  невероятни  гении    при  това  с  широки  сърца .  Обаче  е   факт, тъщите  в 90  %  от  случаите  се   по- готини , модерни , отстъпчиви изобщо добронамерени и сладки от  свекитата .  Ха   сега   -  хапете  Joy Joy Joy

# 6
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Луди пеперуди, не се стремя към перфектност, не се изтъквам, само опит споделям. За мен най-важно е щастието на децата ми, и ще се стремя да им помогна в постигането му, дори и да ми се налага да чета/чувам за себе си че бъркам, за дома ми, че е бардак, или за децата ми, че са развратни/пенсионери,или други епитети!

# 7
  • София
  • Мнения: 35 098
Адел  Peace

# 8
  • Мнения: X
Темата обещава да е вълнуваща.От дърпане косите на свекървите се усеща лек уклон към взаимно подръпване косите на снахите. Разбира се, виртуално Laughing Да не пропуснем Naughty

Именно   .Принципът  е  :" Разделяй и  владей .  Т.е   сдърпаш ли  снахите, победата   е  на  свекървищата.   Да ама   не  Mr. Green .  А да   и  да не пропуснем  -  тъщите   са   тъпи, свекървите -  невероятни  гении    при  това  с  широки  сърца .  Обаче  е   факт, тъщите  в 90  %  от  случаите  се   по- готини , модерни , отстъпчиви изобщо добронамерени и сладки от  свекитата .  Ха   сега   -  хапете  Joy Joy Joy
Но тези готини, модерни, отстъпчиви , добронамерени и сладки жени, са често и свекърви и  тогава снахите им ги описват с по-различни епитети. Има теория, че женската майка на подсъзнателно ниво се съобразява и раболепничи  на зетя, защото е по-силния в семейството и гледа да осигури спокойствие и добруване на чедото си. Но си го връща от своя страна на снахата, която трябва да бъде подчинена и да се съобрази с нейния ред.  




# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Като запис да кажа, че много ми хареса смехорията от линка с филмчето. Да имаше и кой да го преведе, щеше да е супер.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 302
Съгласна съм за тъщите, че са по-добри и т.н. Досега не съм чула за раздор в семейство заради тъща, а и майка ми например също не е казала и една дума накриво на мъжа ми. Той въпреки това не я понася твърде много, но подозирам, че причината за това е някаква солидарност - щом ние с майка му не се понасяме, да не се понасят и те с моята Laughing.

# 11
  • Мнения: 2 927
Аз и миналата тема питах, но пак: Добри или лоши са тъщо-свекървите или свекърво-тъщите? Т.е. жените със семейни разнополови деца.
А клипчето на Трещи  Joy

# 12
  • Мнения: 206
Аз и миналата тема питах, но пак: Добри или лоши са тъщо-свекървите или свекърво-тъщите? Т.е. жените със семейни разнополови деца.
А клипчето на Трещи  Joy

Ами  Schatz мн  ясно.  Щом се съдържа " свек"   в    думата   означава   , че  е зле    работата.  Не зле, мн    зле .  Необяснимо ,но факт .  Обаче   майка  само  със  синове   си  е направо   демон  Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 12 662
Обаче  е   факт, тъщите  в 90  %  от  случаите  се   по- готини , модерни , отстъпчиви изобщо добронамерени и сладки от  свекитата .  Ха   сега   -  хапете  Joy Joy Joy

Благодаря.   bouquet Засега съм тъща, почувствах се една готина.

# 14
  • Мнения: 911
Поздравления за клипа! Уникален е - едно голямо задружно семейство.

Общи условия

Активация на акаунт