На море в Гърция - 11

  • 93 676
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 382
Ще си останем с плановете за догодина Confused.

# 661
  • София
  • Мнения: 1 251
http://www.tialoto.bg/a/64-na-pyt/24559-skritiiat-plazh-/gallery/

Ето ти едно предложение за плаж, ама няма да минеш без прекачване   Mr. Green

# 662
  • Мнения: 11 151
Мерси Simple Smile
Всъщност историята на островите Мариета - където е това плажче - е интересна. Тези скални формации са човешко дело. В първата половина на XX век мексиканското правителство е провело многобройни военни опити и бомбардировки в района, понеже той бил ненаселен. Спрени са (и островете са обявени за национален парк) в края на 1960-те, след масивна световна реакция, предвождана от Жак-Ив Кусто.
Сега имало бая туристи, въпреки че по закон туризмът, риболовът и въобще човекопребиваването там е забранено Simple Smile Ходело се за 1 час с лодка от Пуерто Ваярта, което си е мексиканският Слънчев бряг.
Докладвах, мечтайте сега Grinning

П.П. Сега си спомням, че преди 11-12 години в icq имах един неособено харесван от мен ухажор, който ходИ в Пуерто Ваярта същата зима... обаче естествено не пазя контакт с него, а кой ти ползва кю в наши дни? Ей, няма кой да каже от първа ръка за тоя плаж, тюх.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 251
Мечтаем, мечтаем. И за Санторини мечтаем ама.........

# 664
  • Мнения: 14 437
Мечтаем,мечтаем и ще доплуваме.

# 665
# 666
  • Мнения: 11 151
Пепеляшката, чудесни снимки и явно страхотно прекарано време на острова Simple Smile, но... "отразяването" им във форума вече напомня агресивен спам - има ги в три теми, като едната е специално създадена за целта. Моля те, намали снимките си тук и в темата за Санторини и информирай модератор да изтрие другата тема, защото иначе ще трябва да го направя аз.

# 667
  • Мнения: 5
Здравейте ,
да се похваля и аз.Завърнахме се от Порто Карас - прекарахме страхотно , времето беше чудесно по цял ден бяхме на плаж ,водата чиста и топла.Възхитена съм от хотела , от обслужването ,от храната . А за цената - /думи нямам/. Догодина отново. А на тези които сега заминават .
Лек път и приятно прекарване.

# 668
  • Мнения: 382
Пролетно време, Порто карас на Ситония ли е?
И вярно ли беше топла водата? Ако е истина, направо ми идва да паля подметките и да хващам пътя.

# 669
  • Мнения: 5
Да , на Ситония . Хотела беше пълен ,плажа също .Може би два дена температурата беше около 30 .И тен хванахме.

# 670
  • Мнения: 4 275
Някой знае ли какво е положението в Гърция в момента? Планувахме да ходим натам за уикенда, но малко ме притесняват стачките. Да не вземат пак да правят блокади по границата  Rolling Eyes

# 671
  • София
  • Мнения: 13 199
Някой знае ли какво е положението в Гърция в момента? Планувахме да ходим натам за уикенда, но малко ме притесняват стачките. Да не вземат пак да правят блокади по границата  Rolling Eyes

Когато е имало проблем на границата, винаги е на Кулата. Ако се случи такова нещо, което не ми се вярва, просто заобиколете през Гоце Делчев.  Wink

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 00:43 от Тaня67

# 672
  • Мнения: 4 275
Ще се пробваме явно, дано да няма проблеми.

Дали мога да питам в тази тема за хотелчета около Серес?  Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 7 161
Здравейте ,
да се похваля и аз.Завърнахме се от Порто Карас - прекарахме страхотно , времето беше чудесно по цял ден бяхме на плаж ,водата чиста и топла.Възхитена съм от хотела , от обслужването ,от храната . А за цената - /думи нямам/. Догодина отново. А на тези които сега заминават .
Лек път и приятно прекарване.
Браво! Най-приятелски завиждам. Hug

По навик следя прогнозата за времето в Сани бийч клуб. Температурите тези дни бяха умопомрачителни. Cry

# 674
  • Мнения: 14 437
Да си призная и аз следяпрогнозата за времето в Гърция и само цъкам с език.
Ще се наложи да устискам до догодина.

Общи условия

Активация на акаунт