Всякакви въпроси относно съдомиялните - 10

  • 39 143
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
трети месез ползвам Bosсh никакви забелейки нямам Засега си оправда всеки лев -за пално вграйдане около 1150 лв Ако имате вапроси сам насреста.
Сори за фонетиката=
А шумна ли е? Че се кумим на една вече цял месец и точно тук ме поразубедиха... newsm78

# 31
  • Мнения: 249
Да се включа и аз с въпрос Simple Smile. Може да сте го коментирали вече, но не успях да намеря информация... Спрели сме се на Бош, но се чудим за 9 или 10 комплекта да купим. Разглеждах параметрите и забелязвам, че размерите са еднакви. Каква е разликата тогава между тази за 9 и тази за 10 комплекта?
Някой поръчвал ли е онлайн от Техномикс? Там открих Бош за 10 комплекта. Най-удобен ни е Технополис, но там не откривам такава-ако все пак решим да вземем за 10.
Благодаря предварително за отговорите!
За тези два модела става въпрос:
http://www.tehnomix.bg/bosch-spv-43-m-00-eu
http://www.tehnomix.bg/bosch-spv-69-t-20

# 32
  • Мнения: 2 286
Здравейте!

От една седмица и аз си имам нова най-добра приятелка Heart Eyes - ELECTROLUX ESF 2210 DK

Имам питане къде се слагат таблетките? Сега мия с течен препарат + препарат за гланц и съм много доволна, но имам едни таблетки Финиш подарък към миялната и ми се иска да ги пробвам.

Другото ми питане - при положение, че живеем с София имам ли нужда от сол? Купих си, понеже се подлъгах по упътването, че е задължително, после се позачетох по-задълбочено и разбрах, че водата в София е мека и не е нужна сол, сега не ползвам, но правилно ли е? Вие ползвате ли?

И последно да пиша, че съм много доволна. Пускам я поне по 2-3 пъти на ден (едно, че се преместихме и всичко беше в прах и трябваше да се премие, второ, празнично у нас много се готви и имаме много гости) и нямам забежека. Мия със Сомат, който е 2 в1, гланца ми е на Бинго (само такъв и на Медикс имаше в магазина Crazy ).

  bouquet

# 33
  • Мнения: 21
трети месез ползвам Bosсh никакви забелейки нямам Засега си оправда всеки лев -за пално вграйдане около 1150 лв Ако имате вапроси сам насреста.
Сори за фонетиката=
А шумна ли е? Че се кумим на една вече цял месец и точно тук ме поразубедиха... newsm78
Tiha  e .46 dB e  po katalog.

# 34
  • Разград
  • Мнения: 518
А някой има ли опит с миялна Електролукс?! Но ще съм благодарна ако някой има опит с миялна Електролукс да каже дали е доволен!
Здравей  rumstvo, моята миялна е Електролукс  http://www.technomarket.bg/products/09025014/electrolux-esf-63020.Ползвам я втора година и съм супер доволна. Има икономична програма, която е 30 мин, черпи 9 литра вода и 0,9 kw ел. енергия.  За тези две години не ми е създавала проблеми. Един колега ми препоръча тази марка и не съжалявам че му се доверих. Успех с избора. Peace

# 35
  • Мнения: 90
Благодаря ти, Зорничка! Ти си още едно мнение в подкрепа на Електролукса...!
След празниците ще трябва да реша окончателно...!

# 36
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 959
Здравейте!



Имам питане къде се слагат таблетките? Сега мия с течен препарат + препарат за гланц и съм много доволна, но имам едни таблетки Финиш подарък към миялната и ми се иска да ги пробвам.

Другото ми питане - при положение, че живеем с София имам ли нужда от сол? Купих си, понеже се подлъгах по упътването, че е задължително, после се позачетох по-задълбочено и разбрах, че водата в София е мека и не е нужна сол, сега не ползвам, но правилно ли е? Вие ползвате ли?



  bouquet
Здрасти,
ако нямаш кошничка за таблетки,там където слагаш праха или на дъното.
И аз съм в София,на най-ниска степен съм,но слагам сол за самата машинка-пази се,в предишни теми има доста подробни обяснения,за което/пази вътрешни маркучи/.
Сложи си-не се май Laughing
пп.Не разчитей на таблетки всичко в едно за солта!

# 37
  • Мнения: 2 286
Etty, много благодаря, ще си сложа, че много ме е яд, че я купих, а седи в шкафа
  bouquet

# 38
  • Мнения: 176
Etty, много благодаря, ще си сложа, че много ме е яд, че я купих, а седи в шкафа
  bouquet

hailie, заповядай в темата Препарати за съдомиялна. Там се коментира повече за солта.
Etty ти е дала правилен съвет.

# 39
  • Мнения: 2 286
енито, благодаря Hug

# 40
  • Мнения: 1
Моля за малко помощ! Предвид вече готовата ми кухня, с непредвидено за миялна машина място, мисля да жертвам шкафа ми до мивката и да сложа вътре ( отзад има изводи за водата, защото шкафът е 3-ти, след пералнята и мивката) тази мидеа: MIDEA WQP6-3210B SILVER. Тук някъде прочетох, че тези не могат да бъдат под мивката ( в моя случай под, но до , защото нямат помпа за мръсна вода. Това наистина ли е така? Изобщо всякаква информация би ми била полезна. Благодаря много предварително!

# 41
  • Мнения: 4 785
О, не си купувай Мидея, моля те! По-добре мий на ръка и събирай за друга  Crazy Съвсем сериозна съм.  Аз скоро се моля да засиля моят от 7 етаж ooooh! Ужасни са - безкрайно дълги програми, не мият добре, абе скапани са!

# 42
  • Мнения: 1
Изчетох толкова много вече, че съвсем се обърках Simple Smile Ама както някой тук беше казал, купувам веш, не се омъжвам Simple Smile Ама много ми се иска да не мия по няколко часа всяка седмица Sad

# 43
  • Мнения: 4 785
Изчетох толкова много вече, че съвсем се обърках Simple Smile Ама както някой тук беше казал, купувам веш, не се омъжвам Simple Smile Ама много ми се иска да не мия по няколко часа всяка седмица Sad

А не, миялна си купи - голям помощник е  Peace Дори да не ти минава мисълта да се откажеш, само от марката Мидея, мои личен съвет, а и доста хора биха го потвърдили - не са надеждни поне според мен. Успех с избора все пак, сигурна съм, че има и доволни и от тази марка миялни  Wink

# 44
  • Мнения: 1
Не се отказвам! От както се развихрям в кухнята не е като да измия две чинийки и две чаши Simple Smile Дали обаче ще успя да я пъхна в шкафа, а не да я поставя върху и без това малкия ми плот? Звънях да попитам в Техномаркет и ми казаха, че имала помпа за мръсна вода, но май ще трябва да отида на място.

Общи условия

Активация на акаунт