Всякакви въпроси относно съдомиялните - 11

  • 57 636
  • 833
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 43
W, Бобулина благодаря за отговорите   bouquet И аз първо помислих за солта, но на няколко пъти проверяваме, добре си е затворен капака. А и на мен ми се струва, че не е ръжда, защото с търкане се маха, но знам ли  newsm78 Ще проверя и това за кабела  Peace

# 451
  • Мнения: 13
Зов за помощ  Rolling Eyes

Съдомиялната ми пристигна, в пакета с книгите и тем подобни имаше и тестова лентичка за твърдостта на водата,направих както пишеше и от 5 квадратчета се оцветиха всички в много светло лилаво и какво ще рече това ? Rolling Eyes  нищичко не разбирам  Blush

# 452
  • Мнения: X
Щом инфото не е вярно, трия го Simple Smile, за да не се подведе някой.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 17:23 от Анонимен

# 453
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Зов за помощ  Rolling Eyes

Съдомиялната ми пристигна, в пакета с книгите и тем подобни имаше и тестова лентичка за твърдостта на водата,направих както пишеше и от 5 квадратчета се оцветиха всички в много светло лилаво и какво ще рече това ? Rolling Eyes  нищичко не разбирам  Blush


При мен в упътването пише, че 5 от 5 значи много твърда вода т.е.настройка на 5 и при мен показа така, но аз сложих на 4 солта . А относно таблицата която е на първа страница и alis показва не е вярна / поне за моя регион/. Според таблицата водата в нашия район е много мека , което не отговаря на истината, всъщност е доста твърда, така, че аз не и  се доверявам. А за съжаление табличката в книжката не е цветна, показва само брой оцветени квадратчета, а не наситеност на цвета.

# 454
  • Мнения: 7 323
http://aquariumbg.com/forum/statii-knigi-i-dokumenti/danni-za-vo … e-%28gh-kh-ph%29/

Според това водата в Козлодуй е много твърда.

# 455
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
W
Да, така е. Наистина е много твърда. Първоначално бях настроила солта на 5 /това е макс. машинката е Беко/. Ама после видях този форум който цитираш и понеже е почти на границата, реших да я намаля на 4. И в двата случая нямам никакви проблеми та знам ли , да я увелича ли пак на 5 newsm78.?
А според това
http://omekotenavoda.alle.bg/p/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D … 0%B0%D1%82%D0%B0/
е много мека.
Виждам, че alys е изтрила линка от поста си, но то го има на първа страница, така, че е добре да се събере инфо от няколко източника, теста с лентичката е най-прецизен според мен.

# 456
  • Мнения: 7 323
W
Да, така е. Наистина е много твърда. Първоначално бях настроила солта на 5 /това е макс. машинката е Беко/. Ама после видях този форум който цитираш и понеже е почти на границата, реших да я намаля на 4. И в двата случая нямам никакви проблеми та знам ли , да я увелича ли пак на 5 newsm78.?
А според това
http://omekotenavoda.alle.bg/p/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D … 0%B0%D1%82%D0%B0/
е много мека.
Виждам, че alys е изтрила линка от поста си, но то го има на първа страница, така, че е добре да се събере инфо от няколко източника, теста с лентичката е най-прецизен според мен.

Аз съм на принципа-по-малко химия-по-добре.Т.е. аз бих оставила на 4.

# 457
  • Мнения: 517
Някой беше писал, че купува от Кауфланд по евтин препарат за почистване на съдомиялна. Може ли да даде снимка или името на препарата. Благодаря

Това е K-Classic.

А това Clean Maximo.

И двата ми харесват (първият може би една идея повече, не мога да преценя точно...).
На една цена излизат за килограм (K-Classic е в двойна опаковка).
Clean Maximo има много практичка опаковка, която си ползвам и за разпределяне на големи опаковки прах за пране или такъв за миялна от плик Simple Smile
Преди малко се върнах от Кауфланд и момчето, отговарящо за тези продукти ми каза, че никога не са имали такъв прах за съдомиялни  Shocked Говоря за първия от линка. Имало само таблетки. За прах за съдомиялна не е чувал. Да не говорим, че това е тяхната марка. Предлага ми да си купя сол, мислейки, че говоря за такава  ooooh!

# 458
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Имат,в това мога да те уверя. Peace

# 459
  • Мнения: 2 280
Имат,в това мога да те уверя. Peace

и аз съм го виждала, може би е нов и не е напълно запознат с асортимента и за това е казал, че такова нещо няма Laughing

# 460
  • Мнения: 517
И аз спорех с него,че имат, вярвайки на вас, а и снимката го показва. Хич не е нов, ама карай. Толкова е запознат младежа. Ще проверявам

# 461
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 876
Попитай на информация защо не го зареждат и кога ще го имат в наличност. Там знаят всичко. Peace

# 462
  • Мнения: 517
Попитай на информация защо не го зареждат и кога ще го имат в наличност. Там знаят всичко. Peace
Не се сетих да попитам  ooooh!, хем бях на информация за една гаранция

# 463
  • Мнения: 1
солта на ккласик е с добро съотношение цена-качество

# 464
  • Мнения: 517
Мисля, че беше 2,79 в Кауфланд. Лидълската сол също е хубава, а и цената и е същата

Общи условия

Активация на акаунт