Малката скумрийка Сийка през Юли ще роди хамсийка - тема 26

  • 22 199
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 54
Айде,при мен обратното броене започна от днес.45 дни преди термина... вижда му се края  smile3508

# 691
  • Мнения: 4 709
Жалина е защо се кри толкова време, я виж каква хубава бременна си  Hug
Пуснах една снимка на Ивета и аз, малко и е лошо качеството, но нали ви обясних каква излагация бяхме  Embarassed
Имало някаква национална кампания за прегледи на щитовидната жлеза на бременни, що не сме разбрали не знам, било на повечето места за вчера, а в Бл-д както винаги изостанали е днес, та ходих и аз, ама имах си някакъв възел, който си е все така малък и не създава проблеми.
Роси радвам се, че ти е разминало  Laughing
Мимс щом се налага ще лежиш и ще стискаш, струва си, знаеш
Ахи а защо на линийката ти пише 44, обратното е почнало от вчера, или не е много вярна тази линийка  newsm78

# 692
  • Мнения: 425
Клиничната пътека за задържане е 3 дни ако няма някакви усложнения. На мен ми вливаха Кормагнезий 2 дни, а последния ми го даваха на хапчета магнерот. Това беше цялата "терапия".

И аз качих още една бременелска снимчица, но от корема ми нищо вече не се вижда  Mr. Green

П.П. Много са ви хубави абитуриентките!   bouquet

# 693
  • varna
  • Мнения: 871
Иха, Жалина, ма много си хубава бе, пу-пу. Дай сега да го видим твоя мъж, дето толкоз го одумваме всичките тука  Twisted Evil
Мисти, една, ама качествена - много е стилна Ивета, браво на вас  Hug
Оушън, и аз имам точно същата тениска от Уайкики, даже май всички вариации на бебока си накупих, че само те ми стават  Laughing

# 694
  • Мнения: 115
ДобрютроУ, Мацки!  Hug
Много забавно ми стана с тея турцизми. Предните две години превеждах турски сериали из форума от английски на бг, но докато напасваш субтитрите няма как да не слушаш и оригинала, та в един момент без да се усетя бях почнала да вмъквам накива думички като говоря. Милото пък с тея тираджии покрай него и той поназнайва, та бяхме голяма картинка. Сега като не се занимавам, думите почнаха да ми бягат вече, но пък разбирам като ми говорят.
Ракийката и мен ми беше смешна като бях ученичка. Сега вече е друга история от 2010 си произвеждаме собствена продукция. Вече имаме и за бала и за сватбата на Вики.  Grinning
Иначе като се роди госпожицата Милото купи от всичките вестници от деня. Сега предполагам пак ще направи същото. След врем еще ги отворим да видим какво е било тогава. Но и това с паричката ми хареса. Продават ги по банките, може да се разходя тези дни.

# 695
  • Мнения: 317
Mims, спокойно, това е за да може повече да сте 2 в 1, не се притеснявай! Май престоят по тази пътека е 3 дни.
Мисля за БЕМОЛ, дано да е добре.
Снимките (зрелостници, мъхчета, жалинини чаршафи) - супер са, много ме изкефи, позитивно ми е!

Имам проблем, УЖАСНО много ми се харчат пари. За откровени тъпотии (ама такова накуп да си купя сто глупости) - от кецове и сандали, през кремчета, неща за ядене, декорацийки, препарати, каквото има, да купувам. Добре, че не излизам, наистина...Както имам парите за кошара, количка и аксесоари у нас, щеше да е страшно. ММ нямаше да може да каже нищо пост фактум, кво да ме прави, добре че! Дано да ми мине, докато заизлизам. Книги за около 100 лева, списания, хавлии, чинии, бельо - няма значение дали ми става или не, бе каквото ви дойде наум. ОХ!


ПС. Татяна, сега ти виждам и твоите 3 снимки, много си усмихната и лъчезарна   bouquet

# 696
  • Мнения: 4 709
Гери как не съм се сетила, това за вестниците е мнооого добра идея. Открадвам си я  Laughing
Луиза ми ако имаш излишни ставай и почвай да харчиш вместо да висиш по форумите  Grinning
Океанче много готина тениска имаш, а корема не е чак толкова голям колкото го описваш, като на бременна е  Grinning

# 697
  • Мнения: 317
Излишни не, хич даже, налични - да, за съжаление Simple Smile))) Е, как бе, Мисти, как да стана, нали съм куцо слонче, не мога! Дори и това не ме вдига от стола, еба си, представяш ли си. Иска ми се, де, мога да отида до аптеката да пробвам?  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 4 709
Е ти не си ли взе шина наглезенка или нещо такова ужас, знам аз колко е супер гадно, иначе аз поне до магазина на първия етаж слизах с патерица

# 699
  • Мнения: 11 747
И на мен идеята с вестниците ми хареса, а не ми беше хрумвала. Дано мъжа ми успее да си събере акъла да купи, че аз няма да мога.
Луиза  Laughing  какви са тия пориви?! На мен ми се харчи само за бебешки дрешки. Много ми се купуват, а няма смисъл.

Мисти, дъщерята много хубава, ама право казваш, че на тази снимка много не се вижда. Задължително да покажеш и по- хубави снимки, когато имате, че много ми се иска да огледам тоалета. Татяна, и от теб още снимки бих гледала, като имате още да покажеш по- подробно и твоята абитуриентка. На Мимс, абитуриента го огледах добре във Фейсбук, добре че поне бала изкара, не я прибраха в болницата преди него.

# 700
  • Мнения: 120
Привет и от нас  Laughing Laughing Laughing тъкмо се връщаме от покупки - освен порива да харча за щяло и нещяло, особенно за бебешки дрешки, при мен се надига и порива на глада ... все едно съм пак в първи триместър такъв апетит ми се отваря  Shocked Shocked Shocked едва се овладявам ...

Нещо много ме шашкате с тези плаценти, шийки ...  newsm78, моят доктор не коментира в такива детайли, но си мисля, че май е по-добре...  Praynig дано с изследванията всичко да е наред.
Повече вяра и спокойствие,  щом трябва в болница да се влиза... то дано се оправят нещата и да няма усложнонеия - стискам палци за всички ни.

# 701
  • Мнения: 251
wwwaz и аз съм така с апетита. Вчера чак се притесних. Хапнах супа на вечеря и после все едно не бях яла, направих и още неща и не се спрях докато не свършиха. Сега пак за ядене си мисля... ще стана 100 кила в последните месеци.

Аз да питам,извинете ме ако сте говорили вече. Някоя от вас дали ходи на Йога за бременни.

Аз исках докато бях в началото но първо, че не беше в удобно време, а и все ми бешелошо и се отказах. Сега ме канят на курс който е специално за бременни от 7 до 9 месец и е в идеално време. Мисля да отида, въпреки че вече съм в 8 месец. Някой мнения, отзиви?

# 702
  • Мнения: 8
И на мен идеята с вестниците ми хареса, а не ми беше хрумвала. Дано мъжа ми успее да си събере акъла да купи, че аз няма да мога.
Луиза  Laughing  какви са тия пориви?! На мен ми се харчи само за бебешки дрешки. Много ми се купуват, а няма смисъл.

Мисти, дъщерята много хубава, ама право казваш, че на тази снимка много не се вижда. Задължително да покажеш и по- хубави снимки, когато имате, че много ми се иска да огледам тоалета. Татяна, и от теб още снимки бих гледала, като имате още да покажеш по- подробно и твоята абитуриентка. На Мимс, абитуриента го огледах добре във Фейсбук, добре че поне бала изкара, не я прибраха в болницата преди него.
Да, да..стисках зъби заради бала..имах си болките но си мълчах, но снощи имах такива болки, че си помислих, че ще раждам. Е от утре се надявам да ме стабилизират в болницата, че и е рано още на момата да излиза..иначе стана много активна..явно вече и я тясно в коремчето  Grinning

# 703
  • София
  • Мнения: 1 502
Ееее, ама много красиви абитуриентки! Да са живи и здрави момичетата, много късмет да имат в бъдеще!

Мимс, леко и успешно да ти мине престоя в болницата!

Глупи, не съм ходила на йога, няма и да мога да отида, но щом имаш шанс- защо да не пробваш? Предполагам, че ще  е готино! А за килата... точно ти не се притеснявай, помня те какъв клечо си  Hug

Близначе, не знам дали четеш и дали има значение, но все забравям да ти кажа, че моя приятелка роди преди 2 седмици при твоята докторка. Супер доволна е! Тя си беше доволна през цялото време, де, но сега, когато раждането е вече факт, само добри неща говори, хем и с усложнения бяха нещата и пак докторката е реагирала бързо и адекватно, мама и бебе са добре. Казвам ти го не защото си имала притеснения, а ей така, да си по-спокойна, че ти наистина си изкара кошмарна бременност.

Аз днес ходих на доктор, видяхме го бебенцето, много сладко носле има, мигаше и махаше с ръчички. Обърнало се е главично вече, много ми олекна, това ми беше кошмар. Взех си 45-дневния болничен, взех си всички документи, обменна карта, ала-бала, направление и т.н. и сега вече чакам да вляза в 9-тия месец и да се надявам да не изкарам чаааак до термин Simple Smile

# 704
  • Мнения: 61
Ето, Ахито не била сърдита. Само ме притеснихте.
И аз все чета, чета и гледам дали се е появила Бемол. Заради нея се мъча с тоя нет тука дето тамън направи връзка и се изгуби. Но то едва ли сега й е до нас. Аз съм изпуснала за вестителките. Другата седмица като се прибера в Бургас ще гледам да се снабдя с телефони, но все си мисля че при мен изненади няма да има и ще дочакам юли. Ама аз мога на бургазлиики да им кажа пък те ще ви пишат.
Как няма търпение вече да го гушкам. Преди няколко нощи сънувах че коремната ми стена е много тънка и прозрачна и бебка се виждаше перфектно и беше безумно красиво бебенце. Все съм си мислела че съм обективен човек но приказката за нашто (а сега тази дума грешно ли е изписана като "е"то отпада вече от говора) гардже може да излезе вярна и за мен. Баща ми щял да си ходи в четвъртък - било му студено и не можел да плува и да лови рапани. Така че ако някой има мерак добре ми е дошъл - Sandalke къде си. Така и така скоро едва ли ще си идвам в София

Общи условия

Активация на акаунт