На море в Гърция 2013 - V

  • 85 598
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 468
millenitta,аз се интерсеувам точно от тази дестинация Simple Smile и ще съм ти много благодарна ако споделиш повече инфо за тази къща и другата до нея.Интересува ме каква е цената за пероида 15-30 юли.Може и на лични.Ние 5 години подред ходехме на плаж на "Ал Маре",това е хотела който е малко след вас.Чадърите са безплатни,трябва да си поръчаш нещо за пиене и може да си стоиш цял ден.Морето не е дълбоко и е доста подходящо за малки деца.Ох,направо се размечтах...  Simple Smile

Елени, извинявай за късния отговор, но не бях влизала. Ние бягахме от организираните чадъри. Чара на тази къща е спокойствието, поне според мен  Simple Smile Платихме 55 евро на нощ за фамилно студио, което означава стая със спалня и още една стая с две легла и кухненски бокс. Чисто е, нормални условия, прекрасна градина и хубави сенки от дърветата до плажа. Допадна ми това, че вътре беше хладно и се запазваше така и не ни се наложи нито веднъж да ползваме климатика. Друг плюс за мен е, че климатика е сложен така, че да не духа директно в леглата. Съседната къща изглежда същата отвън. Вътре не съм влизала. Не знам и цената, има само телефон. Предполагам, че е може да се спазари цена, защото няма туристи в нея. Собственици са възрастни хора и едва ли говорят английски.

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте мили майки  Hug
Преди няколко дена ми подписаха молбата за отпуск и сега по спешност търсим място за почивка в Гърция за следващия уикенд  Laughing
Решихме да посетим Аспровалта или Неа Врасна за по-близо. Мои приятели са били в Ставрос и не са останали доволни и затова предварително се отказахме от там.
Изискванията са следните: Да бъде хотел, да бъде на първа линия, да бъде тихо и ЕСТЕСТВЕНО да бъде чисто и да не получим хранително отравяне  Laughing
За сега намирам само тези оферти:
http://www.hotelrihios.gr/index.php/bg/contact
http://www.afroditerooms.gr/reserv.htm
http://www.pansionelectra.gr/bg/services/rent-rooms-vrasna-beach … acations-holidays
НО не мога да избера по снимки.
Дайте конкретни предложения и споделете вашите впечатления ако сте били на някой от тях.
Тъй като сме с малко детенце много ви моля за помощ!

Последна редакция: нд, 23 юни 2013, 22:13 от mamitoo

# 707
  • Мнения: 1 110
Здравейте, моля да споделите мнения за хотел в Александруполис. Ходили сме до там няколко пъти, но без нощувка. Почивките изкарваме в Халкидики и там ми е по-познато, но за Александруполис нямам никакви наблюдения относно възможностите за нощувка. Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 708
  • Мнения: 3 072
Момичета, здравейте. Мои приятели ме попитаха за отзиви за този къмпинг http://www.aktioneirou.gr, но аз нямам лични впечатления от него. Виждала съм го само от пътя и ще се радвам ако някой даде подробности около него.

Иначе аз ви чета редовно, но нямам време за писане. Приятно летуване на всички!  Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз искам да попитам какво стана с идеята да се постнат на първа страница и препоръчаните местенца за вкусно хапване? Помня, че в една от предишните теми го бяхме решили и аз тогава не си записах името на една много препоръчвана кръчма в Никити, но сега на първа страница не намирам нищо Rolling Eyes Някой ще се сети ли поне горе-долу къде сме го обсъждали, за да се върна да прочета?

# 710
# 711
  • София
  • Мнения: 1 251
Аз искам да попитам какво стана с идеята да се постнат на първа страница и препоръчаните местенца за вкусно хапване? Помня, че в една от предишните теми го бяхме решили и аз тогава не си записах името на една много препоръчвана кръчма в Никити, но сега на първа страница не намирам нищо Rolling Eyes Някой ще се сети ли поне горе-долу къде сме го обсъждали, за да се върна да прочета?


По спомени обсъждахме таверна Арсанас. Има и студия с това име, зад самата таверна са, разкошни са но на мен ми идват скъпички.

Ресторанта:
https://www.facebook.com/pages/Arsanas/220869027926518?id=220869 … ;sk=photos_stream
Студията:
http://www.halkidiki.com/arsanas-apartments/

На най-горната снимка се виждат и масите на ресторанта.

# 712
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, ама сте златнички   love001

# 713
  • Мнения: 19
Здравейте, скоро ми предстои пътуване от Солун до един от островите със самолет. Имам план да пътуваме от София до там с кола, което налага да намеря паркин за автомобила през това време. Доста рових из нета, но не намирам никаква конкретна информация за цените и условията на паркинга, който се намира към самото летище, освен това, че на сайта на летището е споменат броя на паркоместата.
Моля, ако някой има опит да ме посъветва и да ме упъти, защото не ми се иска да се лутам, тъй като не съм летяла от Солун Crazy

# 714
  • Мнения: 1 081
Здравейте, момичета! Първо да благодаря за обширната тема:) Попрочетох тук-там за Керамоти, но не ми стигна инфото. Та всъщност какво ми трябва: пътуваме от Варна, затова и Керамоти ми е най-далечната точка от Александрополис, търсим за 4-5 нощувки хубаво място, с дете на 6г. сме. Чист хотел, знам че AI и 5* там няма, но поне 3-4*. Не искаме апартамент, защото нямат почистване и т.н. Тасос също ни е вариант. Кое да е място ни устройва, с приличен плажен бар, хубав пясък, ако може водни атракции-джетове, scuba diving. Много ще съм благодарна, ако имате инфо по питането ми  Hug

# 715
  • Мнения: 11 152
Пускам НОВАТА ТЕМА малко по-рано, защото такива луксове като нет са рядкост там, където съм... та да не хартисаме някъде по трасето Sunglasses

# 716
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте, момичета! Първо да благодаря за обширната тема:) Попрочетох тук-там за Керамоти, но не ми стигна инфото. Та всъщност какво ми трябва: пътуваме от Варна, затова и Керамоти ми е най-далечната точка от Александрополис, търсим за 4-5 нощувки хубаво място, с дете на 6г. сме. Чист хотел, знам че AI и 5* там няма, но поне 3-4*. Не искаме апартамент, защото нямат почистване и т.н. Тасос също ни е вариант. Кое да е място ни устройва, с приличен плажен бар, хубав пясък, ако може водни атракции-джетове, scuba diving. Много ще съм благодарна, ако имате инфо по питането ми  Hug
Не съм сигурна дали в Керамоти има хотели със звезди в смисъла, който ти влагаш. В Белвю например почистваха всеки ден, а кърпите мисля, че сменяха през ден, но това са апартаменти. Всъщност сега като погледнах в booking Aphrodite се води с 2 зв., а е доста приличен, има някакъв Karagiannis със 3 зв., който изглежда доста допотопно. Въобще като цяло т.нар. хотели в Керамоти са доста остарели, а звездите им не си отговарят. Много по-добре е да се наеме апартамент според мен - доста по-широко е и с по-ново обзавеждане.
На Тасос има хотели, каквито ти искаш. Но също има много хубави новички апартаменти. Друг е въпроса, че наистина може да попаднете на такива, които не се почистват от камериерка. Ние бяхме в такъв, който за 4 дни не изчистиха нито веднъж, но пък имаше около 3 пъти повече кърпи, вероятно, за да си ги сменяме сами.

Общи условия

Активация на акаунт