Съсед - Убиец на домашни любимци!!!

  • 12 804
  • 204
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 379
Разчитайте на въображението си.

Или на помощ от съфорумник. Мога да дам идеи Laughing.

# 31
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Аз бих положила много усилия такъв да го направя инвалид без да ме хванат, пък кой каквото ще да си мисли. Въобще не ме интересуват мотивите му.

Горещо подкрепям.

# 32
  • Мнения: 14 654
Решението - съберете отбор бабанки  да го сплашат и побийнат тук-там. Аз така разреших проблема с един безгръбначен, който целеше със сачми кварталните котки, после гълъби.

Саморазправа, друг начин нема! Mr. Green

Аз бих положила много усилия такъв да го направя инвалид без да ме хванат, пък кой каквото ще да си мисли.

Не сме се цивилизовали до там. Разчитайте на въображението си.

Много хуманни и най-вече европейски мерки за справяне с проблемите, браво съфорумки  Hug С какво сте по-различни от психопатските си съседи, които сипват антифриз в кофички? Точно с нищо  Heart Eyes  
Може да подхраните въображението си от други защитници на животни като онзи, който удави и закла с тъп трион убиеца на селските кучета.

# 33
  • Мнения: 15 379
Законът на джунглата, Янечек Peace.
Докато е пълно с психопати, докато няма нормална нормативна уредба, която да ги подгони с тлъсти глоби и гарантиран затвор - тъй ще е!

# 34
  • Мнения: 14 654
Мен еднакво ме ужасяват и садистите, които изпитват удоволствие да мъчат животни и хора като вас, които с кеф им отмъщават. Все хора, които се надявам да не срещам.

# 35
  • Мнения: 8 848
Мен еднакво ме ужасяват и садистите, които изпитват удоволствие да мъчат животни и хора като вас, които с кеф им отмъщават. Все хора, които се надявам да не срещам.
Peace
Направо не мога да повярвам, че сериозно се пишат тези неща. Tired

# 36
  • Мнения: 15 379
Не отмъщавам с кеф, правя го, защото животното не може да се защити.
Да сплашиш някого с думи не е болка за умиране, нито може да се приеме за садизъм.

# 37
  • Мнения: 14 654
Мен еднакво ме ужасяват и садистите, които изпитват удоволствие да мъчат животни и хора като вас, които с кеф им отмъщават. Все хора, които се надявам да не срещам.
Peace
Направо не мога да повярвам, че сериозно се пишат тези неща. Tired

А аз мога, след като прочетох коментарите под статиите за намерения заклан по особено жесток начин, коляч на кучета. От "така му се пада на гадината", до "малко му е" и "има Бог!!!".
пп: Защо ще отмъщаваш? Ти да не си Робин Худ или Зоро?

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 1 149
Мен еднакво ме ужасяват и садистите, които изпитват удоволствие да мъчат животни и хора като вас, които с кеф им отмъщават. Все хора, които се надявам да не срещам.

 newsm10

така е. За да направиш и едното и другото трябва да таиш много злоба и несигурност в себе си. Ако искаш да намериш решение трябва да изпитваш други чувства-съчувствие, съпричастност, толерантност, способност да прецениш доводите на другите. Джунглата е за животни, не за хора. А вие сте все пак хора... или  newsm78

# 39
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
И как ще се докаже, че тоя си слага паничките с цел котките да се отровят? Може да каже всичко, няма как да се докаже, че е със зла умисъл. Не че го оправдавам, просто за пореден път във форума се роптае без никакво основание. Ако си прав - търси си правата в съда, в полицията, не събирай бабанковци да бият.

Да, така е. Но след като получи предупреждение, следващият път вече няма да мине номера със случайно сложените купички. 

# 40
  • Мнения: 15 379
...способност да прецениш доводите на другите.

Хах, не ставай смешна!
Що за довод трябва да имаш, за да влачиш живо куче с колата си, да му бъркаш с пръчка в аналното отверстие, докато го разкъсаш, да сипваш антифриз в купичка, да стреляш в гръбнака дворните котки, за да умират в страшна агония пред очите ти???
Суперемпатичен човек съм, ама това е зверство, изродство. Кой нормален човек би толерирал това?

Вашата гледна точка не ми е нормална.

# 41
  • Мнения: 8 964
А, той защо го прави  newsm78
Колко са потърпевшите котки? Те бездомни ли са и ако не, защо са оставени да се разхождат без надзор?

И каква би била разликата като получиш отговорите на тези въпроси? Бездомни или безнадзорно разхождащи се котки могат да се тровят, така ли?
Аз бих положила много усилия такъв да го направя инвалид без да ме хванат, пък кой каквото ще да си мисли. Въобще не ме интересуват мотивите му.

Все си мисля, че ако са ясни мотивите му може да се помисли за някакво решение и взаимен компромис  Rolling Eyes Не вярвам човекът просто ей, така да мрази котки, макар че всякакви ги има

А относно домашни или бездомни животни - със сигурност не бих пускала домашния ми любимец да скита по съседски. Бездомните също не трябва да са обект на жестокост, но това вече трудно може да се контролира, за съжаление

# 42
  • Мнения: 14 654
И да е идиот, пак има право да разполага купички с антифриз в частната си собственост. както няма да пуснете детето си при такъв идиот, така не трябва да пускате и домашните си любимци, това е мнението ми.

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 1 149
...способност да прецениш доводите на другите.

Хах, не ставай смешна!
Що за довод трябва да имаш, за да влачиш живо куче с колата си, да му бъркаш с пръчка в аналното отверстие, докато го разкъсаш, да сипваш антифриз в купичка, да стреляш в гръбнака дворните котки, за да умират в страшна агония пред очите ти???
Суперемпатичен човек съм, ама това е зверство, изродство. Кой нормален човек би толерирал това?

Вашата гледна точка не ми е нормална.


зверство е, така е. Но кой нормален, интелигентен човек в 21 век мисли, че саморазправата е умния   начин да се справиш с даден проблем....?

# 44
  • Мнения: 15 379
mpetkova, безкрайно благодарна ще ти бъда, ако ми споделиш начин за справяне.

Общи условия

Активация на акаунт