НВ-ВМХ, част 74

  • 33 692
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Запис!  Hug

# 31
  • Мнения: 173
Запис да чета  Peace

# 32
  • Мнения: 6 346
Radost, точно за тенис топка се сетих и аз, трябва да си намеря Embarassed Нали идеята е да се търкалям върху нея? Embarassed Аз съм пробвала с една по-дебела точилка Laughing Нямам фоумролер, затова реших да пробвам с точилката. По-неудобно е, защото все пак е доста тънка и ми е по-трудно така, но на предните бедра ми подейства добре, а уж не ги усещах напрегнати тях и ги разтягам старателно и редовно Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: X
Ооо Вики, и аз имам такива познати
С една работехме заедно и обядвахме заедно
Набиваше леща всеки ден и бърчеше нос от нашия обяд, опитвайки се да ни вкара в правия път
Но пък после се мяташе на цигарите
Освен че пушеше, пиеше и като смок
Е мерси от съвети на тема здраве от такъв човек


Шоки, дано се оправиш бързо

# 34
  • Мнения: 6 346
УАСП, благодаря! Hug То не е кой знае колко страшно, аз по-скоро се притеснявам да не направя някоя по-голяма беля, ако не си преценя правилно възможностите Embarassed

А за вегетарианците наистина има резон да се запитаме от какво точно се пречистват Thinking От всичкото месо, което са изяли преди сто години ли? Laughing

# 35
  • Мнения: X
Оооо аз съм чела и за пречистване на деца веганчета по рождение
Нищо животинско не ядели, нищо млечно и били пълни със слуз и затова на пречистване
 Shocked

# 36
  • SA
  • Мнения: 3 196
А, то мисля че не само вегетарианците се пречистват. Поне в темите вьв форума- тези с плодуванията и кленовия сироп май не преобладават вегетарианците.
От какво се пречистват, Юле ? Ами от шлаки, нали си пише.  Laughing
Приема се, че когато тялото напьлно премине в режим на горене на мазнини, токсините и шлаките са се очистили и затова човек започва да се чувства прекрасно. 

# 37
  • Мнения: 528
kameloth страхотна градина ,аз не мога да гледам цветя но много харесвам . Cioccolata не съм много наясно  но пробвай мануален масаж лекичък да по отпуснеш там мястото.Момичета излезнаха резултатите ми от обременяването с гликоза височки са но с док решихме да пробвам без метморфин.Каза ми стриктна диета и много движение и че трябва още поне 7-8 килограма да сваля,но ме съсипва с този пълно-зърнест хляб с ориза и картофите и бобовите.Аз му казвам че като ям такива неща не отслабвам той не можело само месо и зеленцучи и яйца.резултатите ако на някой муе ясно и му се коментира----инсулин 0-20.4.....60-71.2....120-31.3реф.стойности.1.7-25.0        и гликоза 0-6.2 ...60-6.5..120-5.4..реф.стойности..2.8-6.2           

# 38
  • Мнения: 1 167
Напоследък се чувствам зле. Утре ще станат три седмици от как съм на режима.
Вчера доста прегреших, не само с онзи банан следобед, но и с ябълка и още един банан вечерта.
Нямам енергия. А на работа доста се движа и се чувствам изтощена. След работа директно душ и си лягам.

# 39
  • Мнения: 6 346
Джия, преходът може да отнеме повече време - до 4-5 седмици дори. Решението не е да посягаш към бананите, а е да хапваш достатъчно количество храна и да наблягаш на мазнините, също да пиеш течности и да не приемаш прекалено малко сол. За да стане адаптацията, тоест пренастройката на организма към преимуществено използване на мазнини за енергия, не трябва да пречиш с въглехидратни храни Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 488
Момичета, явно вече усещаме идването на пролетта Flowers Sunflower темичката ни пълна с градинарстване и цветенца   bouquet
Размечтах се за моята градинка на вилата  Grinning

Отивам да дочитам предишната тема.

# 41
  • Мнения: 8 944
По отношение на яденето на месо - ми не се разхождам с кокал между зъбите 24/7  Laughing
Вчера примерно не съм яла грам месо - закусвах кисело мляко + сурови лешници 10тина броя, обядвах 2 яйца + сирене + домат, вечерях задушен грах с масло и моркови  Laughing

А, и в дните, когато ям месо, то количеството не е повече от 150 грама на ядене, придружено с огромна салата пресни зеленчуци.

Относно масажите - много ги обичам и посещавам масажист при всяка възможност. Обаче не винаги ми остава време, а понякога след тежка тренировка мускулите ми са много твърди. Преди две години си купих един уред за масаж
http://olele.bg/img/cms/shiatsuuuu.jpg

И съм изключително доволна, защото става за гръб, рамене, кръст, крака

# 42
  • Мнения: 7 769

благодаря за темата  Heart Eyes
и от старата и от новата имам да дочитам, ама да се запиша  Flutter

# 43
  • Мнения: 320
И аз при вас

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Джия, може и да греша, но от всичко, което си писала дотук, ми се струва, че може мазнините, а и количествата храна/калориите да са ти малко. Хапвай си смело режимна храна, ако има нужда даже увеличи броя хранения!Вместо банан може заквасена сметана. А защо не и малко банан със заквасена сметана и какао, да речем? Wink Или пък варено яйце/кашкавал+масло...

Общи условия

Активация на акаунт