За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 43

  • 37 797
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 407
Благодаря ви за отговорите   bouquet   bouquet   bouquet

# 46
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Чая и млякото на една и съща Т ли ги предлагаш? Аз бих махнала чая и бих променила Т на предлаганото мляко а не марката АМ. Щом е на него от раждането, детето друго мляко не познава и няма как изведнъж да спре да и харесва. Щом си сигурна че не са колики може зъбките да са тръгнали (растат във венеца месеци преди да пробият, това също може да е болезнено) и заради него да отказва. Аз веднъж опитах да смеся две млека по съвет на доки и от тогава експерименти не си направих. Само си измъчих бебчето със страхотния запек който последва  ooooh!

# 47
  • Мнения: 9
Да на една и съща температура и ги давам. Мисля да пробвам с лактана био, дано и нас не ни последва запек. Благодаря ти мн за отговора деси Wink

Последна редакция: пт, 30 май 2014, 20:46 от vilinedkova

# 48
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Здравейте!
Вчера сложиха на бебо първия прием от петорната ваксина и сега гледам, че там крачето е подуто и твърдичко. Не знам, нормално ли е ?.Не помня дали педиатърката каза нещо за това. Помня само ,че може да има температура  Embarassed а и не съм обръщала внимание дало при другите беше така.# Rolling Eyes

# 49
  • Русе
  • Мнения: 623
Здравейте!
Вчера сложиха на бебо първия прием от петорната ваксина и сега гледам, че там крачето е подуто и твърдичко. Не знам, нормално ли е ?.Не помня дали педиатърката каза нещо за това. Помня само ,че може да има температура  Embarassed а и не съм обръщала внимание дало при другите беше така.# Rolling Eyes
Съвсем нормална реакция, не се тревожи. Не се опитвай да го разсееш масажирайки го или тем подобни. Само ще изчезне след време.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 850
Реакция от ваксината е Peace

# 51
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Благодаря че ме успокоихте  Hug
Ами знаете ли колко време не трябва да се мокри? Педиатърката каза ,че не пречи по принцип но за всеки случай да не го мокря. А аз съм свикнала да му мия дупето като сменям памперса и не знам , само с мокри кърпи е малко гадно Embarassed май. Предната ваксина каза да изчакам 2 дни пак за всеки случай. 

# 52
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз това за мокренето за първи път го чувам и не съм го спазвала.

# 53
  • Мнения: 2 850
Благодаря че ме успокоихте  Hug
Ами знаете ли колко време не трябва да се мокри? Педиатърката каза ,че не пречи по принцип но за всеки случай да не го мокря. А аз съм свикнала да му мия дупето като сменям памперса и не знам , само с мокри кърпи е малко гадно Embarassed май. Предната ваксина каза да изчакам 2 дни пак за всеки случай. 
Е, 2:дни да чакаш, най-много 24 часа съм чакала. Мий си го днес, дане вземе да се подсече.

# 54
  • Мнения: 5 513
Благодаря че ме успокоихте  Hug
Ами знаете ли колко време не трябва да се мокри? Педиатърката каза ,че не пречи по принцип но за всеки случай да не го мокря. А аз съм свикнала да му мия дупето като сменям памперса и не знам , само с мокри кърпи е малко гадно Embarassed май. Предната ваксина каза да изчакам 2 дни пак за всеки случай. 
Е, 2:дни да чакаш, най-много 24 часа съм чакала. Мий си го днес, дане вземе да се подсече.
И моята докторка тогава каза -Както му миеш дупето час по час ,а не си го измила веднъж и ще се подсече.Че не чакай много време.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 473
Нашата педиатърка казва, че това за немокренето се е отнасяло за старите ваксини. Новите са много по-пречистени и не пречи да се мокри мястото. Аз поне малкия си го къпех след всяка ваксина - нямало е реакция.

# 56
  • Мнения: 4 863
Вече не знам какво да ги правя тия сополи? 2ри месец се влачат. И на двамата им взеха секрет и показа еднакви бактерии, като на сина беше с усилен растеж. На малката изписаха коларгол, а на баткото к-ки унифлокс, от които никаква ползва не видях за 7 дена. Даже смисъл не виждам да ги водя при личния.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 623
Вече не знам какво да ги правя тия сополи? 2ри месец се влачат. И на двамата им взеха секрет и показа еднакви бактерии, като на сина беше с усилен растеж. На малката изписаха коларгол, а на баткото к-ки унифлокс, от които никаква ползва не видях за 7 дена. Даже смисъл не виждам да ги водя при личния.
То хубаво има бактерии, но явно сополките не са от тях, щом не минават толкова време. Замисляла ли си се, че може да са на алергична основа? Защо не пробваш с алерголог? Една позната имаше подобни проблеми с детето си и в крайна сметка се оказа това.

# 58
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Вече не знам какво да ги правя тия сополи? 2ри месец се влачат. И на двамата им взеха секрет и показа еднакви бактерии, като на сина беше с усилен растеж. На малката изписаха коларгол, а на баткото к-ки унифлокс, от които никаква ползва не видях за 7 дена. Даже смисъл не виждам да ги водя при личния.
Или най-вероятно не са били правилните  АБ капки.....

The Gunslinger ,има едни лепенки,които се слагат на самото апликирано място при ваксина.Освен,че помагат при физически дискомфорт,може и спокойно да къпеш детето с тях.

# 59
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Да, слагам от тези лентички, но сега разбирам ,че може и да се къпе с тях   Hug
Много хубаво миришат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт