ЮНСКО сърчице тупти и кара мама да лети - тема 2

  • 25 285
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 78
Страхотни красоти правите.А шапката и модела с шапката Simple Smile са невероятно сладки.На мен никога не ми се е отдавало да творя разни работи.Идват ми като идея ,но трябва някои по-сръчен от мен да ги направи ,защото ако остане на мен крайният резултат ще е катастрофален  Grinning

# 721
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
milady M, аз съм на преглед на 25-ти. Направо се чудя с какво да се разсейвам дотогава и постоянно се моля всичко с бебчето да е наред. Иначе и аз имам страхотен апетит за руска салата и днес пак ще си правя такава Simple Smile и да.. доста ми се услажда хлябът, при положение, че преди изобщо не ядях такъв Simple Smile Твоят преглед кога е?

# 722
  • Мнения: 194
Аууу, момичета колко сте сръчни само, зимно време моето хоби е плетенето. Последно се захванах да плета едни шушони на малката ми племеничка, която е на 3мес, но повече от 3 4 реда не мога да плета веднага ми се приспива.
 Зацапването съвсем намаля, но не смея да се радвам, че пак се появява Sad
Симптомите при мен са сънливост, отпадналост, гаден вкус в устата, не понясям миризми и слабо гадене.
 Офффф схванах се от лежане, искам да изляза да се поразходя мечти, мечти.............

# 723
  • Мнения: 25
Момичета, за съжаление, при мен тази бременност приключи Sad
Успех на всички и дано това да е последната подобна новина.
Надявам се да се включа при юнки 2016, защото вече много ми харесваше мисълта за юнско бебче.

# 724
  • Мнения: 161
Diva* и аз така напоследък наблягам на тестеничкото и майонезеното Simple Smile,само закуски-сиренки,милинки,гевреци са ми в главата и майонезени сосове  newsm47 А руската и аз си я правих сама вчера,че купешката не ми харесва,че я пълнят с варени моркови,а аз не обичам и почва едно отделяне и ми се отяжда   Sad Ама малко се олях с количеството  Rolling Eyes направих си една огромна тенджера  Rolling Eyes ще имам да ям 3-4 дни  Laughing Ще стискам палци на 25-ти тогава,още 10-тина дни са ти останали и съм сигурна,че всичко ще е наред  Hug Аз бях на преглед този месец на 5-ти и ми каза да отида пак чак на 10.12.,когато ще съм в 12с. и 2д.,направо за ЖК,което ми се струва толкова далече  Weary
Нито с предната, нито със сегашната имам гадене и повръщане. Обаче, колкото е хубаво, толкова е и паникьосващо... угода няма Rolling Eyes! И повече килограми се качват Laughing
Абсолютно си права за килограмите  Rolling Eyes ,така,че от друга страна не е толкова добре newsm78
Вълшебната пеперуда радвам се,че днес се чувстваш по-добре и се надявам от тук нататък да си все така   Wink

# 725
  • Мнения: 161
Zizi_2 много съжалявам  Sad ,сега видях   Cry От цялото си сърце ти пожелавам да се включиш както ти искаш в юнки 2016  Hug  Hug Hug

# 726
  • Мнения: 419
Момичета, за съжаление, при мен тази бременност приключи Sad
Успех на всички и дано това да е последната подобна новина.
Надявам се да се включа при юнки 2016, защото вече много ми харесваше мисълта за юнско бебче.

Зизи,какво стана?Не мога да повярвам!Ох,много ми е мъчно.... Sad Прегръщам те ....

# 727
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Zizi_2, много лоша новина  Cry Confused Искрено ти пожелавам да се запишеш в Юнки 2016г., а дотогава много кураж и положително мислене, мисля, че то е най-важното за всеки един човек  Hug

# 728
  • Мнения: 25
Благодаря ви, момичета  Hug
Просто днес сутринта лекарката видя, че няма сърдечна дейност и развитието е спряло преди 2-3 дни. Аз съм добре, иначе, физически и като цяло психически.

Моята следяща (тя, между другото, се разплака, въпреки че аз се държах на положение и накрая всъщност аз я успокоявах -не знам как така стана) говори веднага с една лекарка в Майчин дом и във вторник ще ходя за изчистване. Аз обаче много се бях шашнала и не попитах много за подробности. Сега не знам това, че ще съм при онази конкретна лекарка означава ли, че ще съм с избор на екип и ще трябва да нося пари? Някой знае ли? Колко струва и дали може да се плати с карта?

# 729
  • Мнения: 192
Zizi......незнам какво да кажа освен че искрено съжелявам  Cry  Hug,но горе главата и догодина да се запишеш както искаш за юнки 2016 Simple Smile

Днес тъкмо съобщихме на свекърва ми(тя работи и живее в Гърция),и е последния човек от родата който трябваше да научи.
Гледам за Коледа си говорите!Най най любимият ми празник,който чакам с нетърпение всяка година!Не съм се захващала да си правя като красотите на някои мамчета тук,но съм много търпелива,сръчна и тази година бих измайсторила нещо (до сега не ми е идвало на акъла,нали всичко се продава),още повече че колкото повече расте малкия толкова по хубав и занимателен ще става този празник.Украсата едвам изтрайвам да я сложа на 1 Декември и тази година така ще направя.Веднага се появява коледния дух и ми се приповдига настроението.  newsm53

# 730
  • София
  • Мнения: 160
Zizi, много неочаквано. Учудвам се, че така изведнъж се случват нещата без причина. Дано да се съвземеш бързо и скоро да ни се похвалиш с добре новини. Ако й имаш телефона на лекарката, й звънни, тя ще ти обясни.

Виктор постоянно иска да украсяваме за Коледа, но аз гледам да удържим още малко нещата. Обикновено правя щолени, меденки и други сладки и раздавам на роднини и приятели, но нещо тази година нямам ентусиазъм. Може да спретна само меденки за нас, да се радва малчо на коледни фигурки. Иначе май в друго не съм сръчна, въпреки че се замислям дали да не направим с малчо поне коледни картички.
Много красиви неща показвате!

Моята диария беше само една нощ, точно като миналата седмица. Чудя се вече на какво се дължи. Добре, че мина. Днес вече хапвам спокойно, без да му мисля какво.

# 731
  • Мнения: 194
Zizi, много съжалявам мила Sad дано в най- скоро време се включиш с добра новина. Защо на толкова много момичета се случва това, много се моля вече да няма такива новини Sad

# 732
  • Мнения: 565
ZiZi_2  силно  Hug Не знам какво друго да ти кажа освен скоро пак да се вкючиш в отчетни и да имаш една лека и безпроблемна следваща бременност със щастлив финал!
От известно време насам много често ми се случва да срещам момичета с проблем със забременяването. Все по-често ми се случва да чуя за мои приятелки, кито имат такъв проблем. Някои с инвитро успяха, други нямат възможност при трети не се получава. Но още повече ме тревожи факта, че и вече забременяли нещата не се получават. Тук сме една шепа хора, а вече колко момичета напуснаха темата. Тревожно е и защото леекарите не дават причина за това, а причина има, но тя не се търси докато не станат 3 или 4 аборта. Аз май малко задълбах темата, обаче наистина ми е мъчно, защото и аз съм минала през това и сега треперя всеки път като отида до тоалетната. А вече съм в 12-та седмица и пак се притеснявам утре като отида на преглед какво ще ми кажат. А все си казвам каквото има да става ще става и то без да разбера кога и как и защо и сигурно в най-неочаквания момент.

# 733
  • Мнения: 419
Ей,юнски мами!Я горе главите и няма да си разваляте настроението!:)
Тези неща са част от живота,а той не е само рози...Статистиката за специално мисед абортите е доста висока.Само в Шейново на ден приемат поне 3 жени.Да,плашещо е,но това не бива да отнема вярата в новия живот,не бива да се сковаваме от страх и напрежение.Родилите се здрави бебета са много повече!
Идва Коледа,после като се стопи снега ще дойде пролетта....иии ето че юни дошъл! Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 292
Ellle може да ме включиш в списъка 34 години от София,втора бременност с термин 16.06.2015г bouquet

Общи условия

Активация на акаунт