Мами, хранещи бебето с домашно приготвена храна

  • 59 427
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 364
И аз така ги правя, но ги напръсквам с зехтин .. Не знам защо  Grinning Grinning

# 751
  • Мнения: 3 841
И аз така ги правя, но ги напръсквам с зехтин .. Не знам защо  Grinning Grinning

Слагам зехтин само когато искам да ги овкуся с  подправки иначе не,защото като са със зехтин ако не ги консумираме веднага, след няколко дни ми надъхват леко:)

# 752
  • Мнения: 660
Eleaa а как ги правиш със зехтин и подправки,какви подправки слагаш? Направо ми се прияде като ви чета!

# 753
  • Мнения: 3 841
Eleaa а как ги правиш със зехтин и подправки,какви подправки слагаш? Направо ми се прияде като ви чета!

Зависи за какво са крутоните:)Ако са за някаква крем супа обичам да ги овкусявам със зелени подправки:риган,босилек,копър може и мащерка,но тя е по-специфична).Ако са за рупане можеш да ги поръсиш с червен пипер(може и лют),чесън на прах(моето любимо) или лук на прах,а може и шарена сол.Като слагам подправки аз слагам задължително и малко сол.Ако ги правиш за детенцето-сложи,каквото обича и вместо със зехтин намажи филиите с масълце:)))Мммм..... Бон Апети!:)))

# 754
  • Мнения: 651
Мами, един бърз въпрос от мен. Ще квася мляко за малкия (на 1 г) и искам да му сложа в него мюсли - знаете ли кое е ситно и подходящо за тази цел

# 755
  • Мнения: 6 790
Мами, един бърз въпрос от мен. Ще квася мляко за малкия (на 1 г) и искам да му сложа в него мюсли - знаете ли кое е ситно и подходящо за тази цел
В Лидл продават два вида, на тях си пише едро смлени и има и финни. Много съм доволна от финните. За 10 мин стават много мекички. Супер вкусни са и на добра цена. Иначе съм ползвала на Тьопфер, те са супер фини, направо прах, но доста скъпи за количеството.

# 756
  • Мнения: 46 577
НОВА ТЕМА

Заповядайте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт